Question καλύτερο μέρος για την προμήθεια κοκαΐνης στην Κολομβία

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hello

πού είναι το καλύτερο μέρος στην Κολομβία για κάποιον χωρίς διασυνδέσεις για να πάει και να πάρει ίσως αρκετά γραμμάρια ή μερικές εκατοντάδες γραμμάρια καθαρής κοκαΐνης σε καλή τιμή; (σκέφτομαι λιγότερο από 10 δολάρια ανά γραμμάριο).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Το Μεντεγίν χωρίς δισταγμό είναι η πρώτη πόλη και μόνο μετά την ντόπα πηγαίνει στη Μπογκοτά, ...
Cali είναι ένα άλλο μέρος για την πηγή, αλλά ο καιρός είναι crazyyyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
το χλωριούχο (perico) είναι 2ευρώ και η βάση (ba*****ka) είναι λιγότερο από 1 ευρώ, επειδή δεν χρειάζεται καμία άλλη μετατροπή για αυτά. Το χόρτο είναι επίσης πρωτοφανές και το tussi είναι λίγο απάτη για την τιμή αλλά τέλος πάντων...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
αν χρειάζεστε ένα contacto πείτε μου είναι DM.. μιλάτε ισπανικά????
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Πρέπει να εισαγάγω πάστα με βάση την κόκα (pasta base de coca) από την Κολομβία στην Ισπανία, χρειάζομαι άμεση επαφή με οποιονδήποτε αγρότη των Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta ή huila.
Θα χρειαστώ επίσης κάποιον στην Κολομβία για να κρύψει καλά την πάστα βάσης κόκας (pasta base de coca), ώστε να μην κατασχεθεί από τα κολομβιανά και ισπανικά τελωνεία.
Χρειάζομαι επίσης μια εγγύηση ότι το εμπόρευμα θα φτάσει στα χέρια μου, δεν θα πληρώσω προκαταβολικά, χωρίς πρώτα να έχω επαληθεύσει ότι πρόκειται για νόμιμο πωλητή μέσω διαφόρων προσωπικών μεθόδων.
gracias amigo!!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
φίλε, για να περάσεις τους ελέγχους μετανάστευσης που αξίζει και πολλά χρήματα και πρέπει να πληροίς τις απαιτήσεις που απαιτεί το άτομο που σε βοηθάει, τα υπόλοιπα είναι σχεδόν αδύνατα γνωρίζω πολλά πράγματα και μπορώ να εξηγήσω λεπτομερώς για το θέμα εσωτερικά
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Θέλω να εισαγάγω το εμπόρευμα δια θαλάσσης με εμπορευματοκιβώτιο ή μικρές ποσότητες αεροπορικώς με μια διεθνή ναυτιλιακή εταιρεία όπως η DHL.
Δεν θα διακινδύνευα την ελευθερία μου για κανένα χρηματικό ποσό, μεταφέροντας το εμπόρευμα με τη βαλίτσα μου με το αεροπλάνο, καθώς τα ποσοστά να περάσω τους ελέγχους χωρίς να συλληφθώ είναι χαμηλά.
Σας ευχαριστώ!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Θα πρέπει να δείτε τον συναγερμό του αεροδρομίου της Κολομβίας 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Δεν εκτιμάτε για τι πράγμα μιλάτε, διότι οι αποστολές από την Κολομβία χρειάζονται για κάθε αποστολή ένα χαρτί για το αερολιμένα Νάρκος με δακτυλικό αποτύπωμα και όλες τις πληροφορίες, όπως το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο......... αλλά μπορείτε να δώσετε 5$ σε κάποιον να βάλει ένα δακτυλικό αποτύπωμα στα έγγραφα
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Επίσης, αν πρόκειται για την DHL χρειάζεται υπογραφή για να παραληφθεί το πακέτο... Αν δεν υπάρχει Κολομβιανό ταχυδρομείο αλλά μπορεί να πάρει 3 εβδομάδες και να μην είσαι σίγουρος ότι θα λάβεις τίποτα !!! Αχαχαχα έχεις σακούλες Mylar για τα σκυλιά?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Εάν το άτομο έχει οικονομική δυνατότητα, εάν μπορεί να βοηθηθεί, τυχόν ερωτήσεις που θέλει να μάθει, ευχαρίστως θα τις εξηγήσω εσωτερικά με συγκεκριμένες και καλά λεπτομερείς ερωτήσεις σχετικά με αυτό που θέλει και θα τον καθοδηγήσω πολύ περισσότερο.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Το μόνο που θέλω
*$*
 
  • Like
Reactions: auc

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορεί κάποιος να μου πει πώς μπορώ να προσθέσω όγκο στη χλωριούχο κοκαΐνη για να φτιάξω κρακ;
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
μπορείς να βρεις υψηλής ποιότητας στις περισσότερες λατινικές χώρες για φτηνά. τις περισσότερες φορές είναι πιο εύκολο να βρεις καλή κόκα παρά καλό χόρτο. το χόρτο από την Ολλανδία και τις ΗΠΑ και το χασίς από το Μαρόκο είναι πιο ακριβά από την κόκα lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
αυτό είναι επειδή δεν ξέρω από πού είσαι και ποιος είσαι, αλλά αν το χόρτο στην Κολομβία καθαρό αμβλύ είναι πιο αδύναμο Im a punk ass junk !!!!! la cripa είναι φυσικό όχι χημικό χόρτο bro' ... im από τη Γαλλία έτσι ξέρω big guyz πηγαίνει στην Κολομβία για να έχουν τους σπόρους τους και να κερδίσουν το κύπελλο κάνναβης! Το Marroco είμαστε εμείς , NL μερικές φορές λίγο αλλά το χασίς μας είναι ωραίο αλλά το blunt της Κολομβίας είναι απίστευτα πλούσιο!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
οι άνθρωποι που ζουν σε μεγάλες περιοχές δεν θα καπνίζουν τοπικά, αλλά θέλουν κάποιο premium cali kush , lemon haze, hija hash κ.λπ.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
δεν χρειάζομαι τίποτα περισσότερο από μικρές ποσότητες προς το παρόν, οπότε ποιες συγκεκριμένες περιοχές του Μεντεγίν πιστεύετε ότι θα ήταν καλές για την αγορά υψηλής ποιότητας κοκαΐνης;

Πώς είναι καλύτερο να την προμηθευτείτε;
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας, είμαι από την Καλιφόρνια. Μπορώ να εξηγήσω πολύ καλά και λεπτομερώς αυτό που θέλετε να μάθετε.

Συνοψίζω αυτό που ζητάτε, δεν θα μπορέσετε να το πάρετε για εξαγωγή στο εξωτερικό και όποιος σας πει ότι μπορεί θα σας κλέψει τόσο απλά.

Αν πάτε να επισκεφθείτε μια πόλη θα πρέπει να ρωτήσετε ακριβώς πού μπορείτε να αγοράσετε χωρίς να χρειάζεται να διακινδυνεύσετε να σας ληστέψουν
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ποια πόλη πρόκειται να επισκεφθείτε ώστε να μπορούμε να σας καθοδηγήσουμε πολύ καλά και πόσο να πληρώσετε. πουθενά δεν πρόκειται να πάρετε υψηλή ποιότητα όλα είναι κομμένα αλλά και πάλι καλής ποιότητας μπορείτε να ζητήσετε: perico ή tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Έχω μια οικογένεια στο Μεντεγίν που μπορεί να προμηθεύσει 50gr για 70 ευρώ...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
στην Καλιφόρνια με 70 ευρώ παίρνετε κατά προσέγγιση 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Οι Κολομβιανοί κάνουν πρώτα την οξείδωση της ελεύθερης βάσης;
Ή απλά πηγαίνουν από τη βάση της κόκας κατευθείαν στην hcl;
Ή χρησιμοποιούν πρώτα υπερμαγγανικό κάλιο για την οξείδωση;

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
χρησιμοποιούν το pergamante και το παράγουν οι ίδιοι
 
Top