Question Καλύτερες χώρες για την παραγωγή/πώληση ερευνητικών χημικών προϊόντων;

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Αναρωτιέμαι σε ποιες χώρες θα μπορούσε κάποιος να ξεκινήσει ένα εργαστήριο rc, για να εξυπηρετήσει την αγορά των ΗΠΑ και της Ευρώπης.

Νομίζω ότι κάποια από την ανατολική Ευρώπη θα μπορούσε να είναι καλή, όπως η Πολωνία. Η Ολλανδία ή το Βέλγιο θα μπορούσαν να είναι μια καλή επιλογή. Διαφορετικά, η Κίνα είναι καλή, ίσως κάποια άλλη ασιατική χώρα;
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Πολωνία
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
αγαπώ την Πολωνία αγαπώ την οδήγηση με το αυτοκίνητό μου
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Καλή τύχη με 3 έως 20 χρόνια χρέωση για την κατασκευή ακόμη και μικρής ποσότητας όπως 20-30 γραμμάρια.
Η Πολωνία έχει την υψηλότερη ποινή για ναρκωτικά σε όλη την Ευρώπη.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Η ερώτηση αφορούσε μάλλον το πού είναι εύκολα διαθέσιμα τα περισσότερα χημικά, όχι το πού οι κυρώσεις είναι οι χαμηλότερες, και τι σημαίνει το "ανόητος"; Την επόμενη φορά να είσαι λίγο πιο έξυπνος με την ηλίθια απάντησή σου και να σκέφτεσαι με το μάλλον μικροσκοπικό μυαλό που έχεις μέσα στο κεφάλι σου, ο @CryoThio μάλλον ρώτησε πού είναι πιο εύκολη η παρασκευή και του έδωσα τη σκέψη μου. Όχι σε ένα σημείο που ανέφερε τις ποινές. Την επόμενη φορά απάντησε ευγενικά και θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα στη μίζερη ζωή σου, όπως βλέπω από τη σκληρή σου απάντηση. "Ανόητος"
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
η πολωνία είναι στην ευρωπαϊκή ένωση, οπότε δεν έχει τίποτα σε αυτό, μπορείτε να παραγγείλετε χωρίς περιορισμό.
με βάση το σκεπτικό σας η Κίνα θα έπρεπε να είναι ευκολότερη χώρα για την παραγωγή οποιουδήποτε φαρμάκου/κλπ αλλά τα περισσότερα από αυτά είναι παράνομα εκεί με θανατική ποινή.
 
Top