Question Které volně prodejné léky lze použít k výrobě psychoaktivní drogy?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den! Je známo, že z pseudoefedrinu lze vyrobit metamfetamin, zajímalo by mě, jaké další volně prodejné léky/léky bez předpisu lze použít rekreačně, případně k výrobě psychoaktivních látek.
Děkuji
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Ve vyspělých zemích se drogy s psychoaktivními účinky nebo prekurzory vydávají na lékařský předpis. Mohou to být kodeinové sirupy proti kašli, methylfenidát (ritalin), léky obsahující ergotamin, adderall, xanax, lyrica a mnoho dalších.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Co se týká nepředpisových látek?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Již dříve jsem zveřejnil syntézu kokainu a některých analogů z D-ribózy, ale i já jsem skeptický. Existuje však patent
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Proč se vůbec zabývat otc léky? Syntetický mandlový olej obsahuje benzaldehyd. Syntetické vanilkové aroma obsahuje vanilin. Z benzaldehydu může vzniknout amfetamin nebo metamfetamin. Z vanilinu by nakonec mohl vzniknout meskalin. Černý pepř obsahuje piperin. Z piperinu může vzniknout piperon. Z piperinu může vzniknout MDMA nebo MDA. Muškátový oříšek má v sobě spoustu dobrých látek. Seznam je dlouhý a dlouhý a dlouhý. Na chvíli. Ale bylo by to hodně práce a nebylo by to nákladově efektivní. Každý den jste obklopeni prekurzory a katalyzátory. ... palladium v katalyzátoru vašeho auta... hliníková fólie ve vaší kuchyni... vzdělání v základech chemie a chemie léčiv vám opravdu otevře oči pro teoretické možnosti, které vás obklopují (většina není nákladově efektivní).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Právě se zajímáte zejména o otc
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dextrometorfan. Jste tedy dost omezeni, pokud se nezačnete zabývat doplňky stravy, jako je L-tryptofan. Neexistuje však nic, o čem bych řekl, že by se dalo nákladově efektivně a prakticky použít. Viděl bych to na novinku, kdybych neměl skutečnou práci, ale to je tak všechno. Spíš bych se podíval do přírody než na volně prodejné léky jako prekurzory. Příroda je velkorysá. FDA? Ne tak docela.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brother u dont need prescription for drugs 😁 stačí se zeptat 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nevím, proč nejste Dr. Feelgood, ale ta písnička asi nebyla populární mimo Spojené státy.
 
Top