Question Kde koupit technickou kyselinu sírovou?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ahoj společně s vámi,

kyselinu sírovou jsem naposledy kupoval asi před 2 lety, kdy se dala koupit téměř všude bez zvláštních povolení. Bylo to krátce před tím, než byla v Evropě klasifikována jako nebezpečná látka.
Většina online distributorů chemikálií vyžaduje prohlášení o konečném použití.

Kde tedy mohu koupit množství od 1-5 l kyseliny sírové o čistotě <95 %?
Má někdo clearnetový/darknetový trh, kde se nabízí kyselina sírová a další chemické zboží?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Kyselina sírová o čistotě 95 % není technická jakost. Není to "většina" distributorů, kteří vyžadují prohlášení konečného uživatele, jsou to všichni. Prostě ji nebudete moci koupit, pokud ji nekoupíte jako podnikatel a nedeklarujete její oprávněné použití.

Některé čističe kanalizace obsahují nekvalitní kyselinu sírovou, kterou můžete extrahovat a koncentrovat na požadovanou koncentraci. Mějte však na paměti, že vaření koncentrované kyseliny sírové není žádná legrace, protože to musíte provádět při teplotách nad 300 °C.

Pokud jde o tržiště, můžete k nákupu zboží využít toto fórum. Pokud ji opravdu potřebujete, můžete mi napsat přímou zprávu a já vám ji mohu poslat.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
ať už dostanete jakoukoli kyselinu sírovou, může být znečištěná, čističe kanalizace jsou často kontaminované. měla by být čirá a těžší než voda. k zajištění čistoty můžete použít destilační přístroj. jednak odstraníte veškerou vodu, jednak kyselinu vydestilujete a nečistoty ponecháte
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Používám specifický čistič odpadů jeho 97 % kyseliny sírové, ne-li více. 1 litr = 1,8 kg je taky levný jako prdel, ale co jiného čekat ve východní Evropě.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Dobrý den,
v EU nenajdete žádný legální zdroj, který by prodával kyselinu sírovou s obsahem vyšším než 14,9 %, ať se podíváte kamkoli.

Pokud potřebujete vyšší koncentraci, než je tato, můžete buď použít 14,9% látku, kterou snadno koupíte ve velkém množství a v mnoha různých obchodech přes pult a online, a koncentrovat ji, nebo ji získat jinými kanály.

Koncentrace kyseliny sírové až na 70 % je hračka a bude vyžadovat jen velmi základní skleněné nádobí... Cokoli nad 70 % by se mělo provádět pouze s určitými bezpečnostními opatřeními, správným vybavením a základními znalostmi/zkušenostmi. Koncentrovaná vařící kyselina sírová je pěkně hnusná věc, to mi věřte.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Mám 97 % kyselin. A není vařící haha má takovou roztomilou fialovou barvu můžu do ní bez problémů strčit ruku, pokud nemám na ruce řeznou ránu, pak může pálit
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý den,
Existuje čistič odpadů, který obsahuje 97 % kyseliny sírové. Cena 1 l se pohybuje pod 5 EUR. Nastavte VPN na Litvu a zadejte do Googlu "sieros rūgštis valiklis". Nejsem si jistý, kde žijete, a nejsem si jistý, zda budou.
vám ho pošlou, ale stojí za to se na něj podívat. Díval jsem se na indregients a určitě je to 97% kyselina sírová.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Mohu přeposlat přes bbgate escrow drain cleaner, ale dražší než 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ty se totiž vybarvují. Má fialovou barvu. Váhám, zda používat Ambro-sol.
 
Top