Kde najdu spolehlivého poskytovatele služeb VPN?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahoj všem, v poslední době mám problémy se svou současnou službou VPN, netuším, proč se mi stále sama od sebe odpojuje, a začalo mi to také dost překážet v práci. Někdo známý mi říkal o aplikaci s názvem VPN for Windows. Zkoušel ji někdo z vás?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
VPN má někdy schopnost odpojovat. Slyšeli jste už o funkci Kill Switch? Funkce Kill Switch přeruší přenos dat, pokud se VPN v určitém okamžiku odpojí.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Pro rychlou a spolehlivou VPN, která neuchovává žádné záznamy o vašem připojení, bych vám mohl doporučit jedině Mullvad VPN, což je VPN se sídlem off-shore, cena za měsíc je něco kolem 5 dolarů, což je předpokládám dostupné pro každého.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
24
Points
3
Použijte prosím Mullvad a zaplaťte prostřednictvím XMR

Je to vážně jediná VPN, kterou bych doporučil používat.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Myslím, že přijímají pouze BTC
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mullvad a PP jsou nejlepší
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že pouze vlastní vpn server
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn je o něco dražší než ostatní ( https://www.expressvpn.com/order), ale sídlí v zahraničí , jsou také velmi známí svou politikou bez přihlašování + mají možnost kill switch.



Jak jsme tureckým úřadům uvedli v lednu 2017, společnost ExpressVPN nemá a nikdy neměla k dispozici žádné záznamy o připojení zákazníků, které by nám umožnily zjistit, který zákazník používal konkrétní IP adresy uvedené vyšetřovateli. Kromě toho jsme nebyli schopni zjistit, kteří zákazníci v daném období přistupovali ke službám Gmail nebo Facebook, protože nevedeme záznamy o aktivitách. Domníváme se, že zabavení a prohlídka dotčeného serveru VPN vyšetřovateli tyto body potvrdily
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Jen otázka.
Musíme používat VPN po celou dobu? nebo jen na rizikových stránkách...
jinak Tor nestačí?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Používání poskytovatele VPN pro surfování s běžnými prohlížeči posiluje vaše soukromí, ale měli byste přijmout ještě další opatření, aby údaje o vás nebyly neustále shromažďovány. U stránek, kde jste se zaregistrovali se svými skutečnými údaji, není nutné používat VPN.
TorBrowser je vždy dobrou volbou, s dodatečnou VPN můžete svá data směřující do sítě Tor šifrovat a váš poskytovatel internetu se nedozví, že používáte Tor. Jedná se o dodatečné zabezpečení, pro které je třeba nejprve navázat spojení VPN a poté spustit prohlížeč Tor, poté používáte Tor přes VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ano... Tor v rámci VPN je poměrně bezpečný, ale opravdu pomalý...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Děkujeme za tipy
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 nejlepší bruh věř mi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
439
Reaction score
675
Points
93
https:// myvpn.run/

Tento program je užitečný pro rychlou konfiguraci osobního serveru VPN.


Jedním dotykem nakonfigurujete libovolný server prostřednictvím zabezpečených protokolů L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A jak mě to anonymizuje? Vůbec nezáleží na tom, zda používám svou IP adresu IPS nebo hostitelský server VPN, který jsem si zaplatil.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Soukromý přístup k internetu přijímá kryptografické platby a nevyžaduje osobní údaje. Jejich tvrzení No Logs bylo také několikrát testováno u soudu a podle všeho je legální.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nějak pochybuji, že se sídlem společnosti v USA zákony této země předepisují něco úplně jiného.
A za druhé, s tímto poskytovatelem mám omezené kontakty. Jak budou kontrolovat, kolik připojení jsem provedl současně, když neexistuje žádný protokol? Je to lež, že logují vás a vaši IP.
Kryptoměny nejsou anonymní, musíš platit paysafecard nebo srovnatelnou kartou, případně hotovostí v obálce.
Nevěřte všemu, co je poskytováno od poskytovatelů VPN a tisku, který o nich informuje.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Uznávám tato rizika a osobně se držím používání Toru, ale OP se výslovně ptá na VPN a podle mého názoru je tam Private Internet Access asi nejbezpečnější sázkou.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Existují lepší poskytovatelé.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jaký je váš názor na NordVPN?
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
@HIGGS BOSSON má pravdu, jediná VPN, kterou stojí za to používat, je jeho vlastní.
Pokud mají lidé zájem, mohu udělat jednoduchý tutoriál, jak si vytvořit vlastní VPN a/nebo posílat zprávy bezpečným způsobem.

Meribel
 
Top