Z čeho je nejlepší vyrobit olej A (olej PMK/BMK nebo prášek)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Jsem začátečník a chci se naučit, jak vyrobit olej A !

Který z nich je nejlepší pro začátek procesu:

BMK olej nebo BMK prášek
A
PMK olej nebo PMK prášek

Který z těchto 4 olejů nebo prášků je nejlepší pro výrobu A-oleje ?
..............

za druhé, je to obtížný proces, aby se z nich stal A-olej ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
BMK (P2P) - Je prekurzor zařazený do seznamu 1 pro výrobu amfetaminu, především pervitinu. Pravděpodobně se díváte na glycidát BMK, který lze přeměnit na keton a ten můžete použít k výrobě amfetaminu. Není to nejlepší postup, ale je to snadné, pokud máte všechna činidla .

PMK se používá pro výrobu MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Co byste mi doporučili použít k vytvoření čísla oleje a Cas ?

Apaan je těžké sehnat, ale BMK a PMK jsou snadno dostupné.

Pokud použiji glycidát BMK, bude z něj kvalitní olej ?

Jaké jsou další možnosti, které mohu použít k jeho výrobě ?

Mnohokrát děkuji za pomoc !
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
BMK glycidate také by bylo nejlepší získat jako olej nebo prášek ?

Jaký je v tom rozdíl a co by bylo snazší zpracovat ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Glycidát BMK 5449 je ve skutečnosti prášek a převádí se na P2P (BMK Oil/Fenylaceton) snadnou reakcí. Pak byste použili Leuckart, abyste přešli od BMK k vašemu konečnému výrobku.

Pro začátek bych vám spíše doporučil dvě různé cesty:

1. Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg).
Lze zmenšit na vámi požadovaný objem RM (Reaction Mass), maximální měřítko pro tuto reakci zatím nebylo potvrzeno, ale předpokládal bych, že bude větší než průměrná velikost 1kg P2NP

2. Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)
Maximální rozsah mezi 100 g - 300 g P2NP, v závislosti na vašem vybavení a dovednostech!

P2NP je pro vás také snadněji dostupný a tyto cesty jsou poměrně přívětivé pro začátečníky.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Syntéza amfetaminu z P2NP.
Pokud jsem tuto metodu provedl s 1 kg p2np

1) Lze se zastavit ve fázi syntézy, když se získá separace oleje a je tento olej A ( volná báze) čistý ?


2) Kolik A oleje by se dalo očekávat, že se získá ?(500ml až 600ml )????

3). Má někdo sestavu, která může dělat jako 10kg šarže najednou kompletní laboratorní seznam a možný zdroj pro nákup celé sestavy ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Hledal jsem chemické látky, které se těžko hledají. Má někdo slušné místo, kde by pomohl s :

Aby bylo možné vyrobit 10kg šarže, pokud může udělat mi, pokud vhodný člověk má na prodej :


Borohydrid sodný (NaBH4)
Chlorid měďnatý (II) (CuCl2)
Vodný roztok hydroxidu sodného (NaOH) 25 %.

nebo mě prosím nasměrujte správným směrem?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ano, zde se můžete "zastavit", protože vaším cílovým produktem je amfetamin freebase, který se zde již získává.
Produkt není čistý.
Lze jej vyčistit destilací s vodní parou ve vakuu, IPA je třeba odpařit a navíc byste mohli extrahovat zbytky pevných látek pomocí DCM, což není stoprocentně nutné, ale činí produkt čistším.
Výtěžnost může být 70 až 80 %, slyšel jsem o lidech, kteří dosáhli vyšší výtěžnosti. Vše záleží na vašich schopnostech a laboratorním vybavení/podmínkách.
Vzhledem k tomu, že reaktory naplníte z 50 % jejich celého objemu, můžete očekávat, že vytvoříte mezi 1 l - 1,15 l amfetaminové volné báze v reakční hmotě o objemu přibližně 50 l (100 l reaktor), k získání 10 l byste potřebovali reaktor o objemu 1 000 l a na tomto fóru nyní není žádný důkaz, že lze tuto cestu škálovat na tak vysoký RM bez příliš velké ztráty výtěžku.
Pro množství, které hledáte, by bylo ideální cestou vytvořit P2P a pak pokračovat Leuckartem nebo použít hydrogenační nádrž s katalyzátorem, což lze provést v neuvěřitelně vysokých objemech (1 000L nebo více).
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, můžete mi pomoci ? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
člověče, co to meleš, udělat na začátku 10 g a nepíšeš o 10 kg haha tady by každý chtěl dělat tuny a není čas dělat 10 g. A každý si tady myslí, že ho to někdo naučí zadarmo od nuly haha.....
 
Top