Question Jak je to s převodem ukradených peněz?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Tento druh oznámení na dark webu je běžný...
Vždycky mě zajímaly takové snadno vydělané peníze...

Co je to doopravdy, je to riskantní, podvod, skutečné?
1QC8uHxbXe


to samé u předplacených karet... (předpokládám, že anonymnější)

0MnJSWv4Gp

Přijde mi to tak šílené, že je to tak snadné... že tomu nemůžu uvěřit.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
To, co jsme nazvali Praní peněz
V podstatě s vámi obchodují se špinavými penězi a vy se pak zapojíte do jejich schémat.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Setkal jsem se s tím, stejně jako s nákupem skutečné hotovosti od služby, která údajně strhává peníze z to-be-zničené měny.

Byl jsem v pokušení vyzkoušet nižší úroveň, ale jak jste řekl, zdá se to téměř příliš jednoduché a snadné, než aby to byla pravda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kdysi témata související s kartami fungovala lépe než dnes, hlavně proto, že mnoho bank a také paypal nyní používají 2FA, takže i když se náhodou nenecháte podvést, protože podvodů je u těchto produktů většina rn, nemusí být možné vybrat finanční prostředky, pokud nejste obeznámeni s pracovními technikami.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hledám to celou dobu... většina je podvod. Pouze 2 stránky se zdají být skutečné. Jedním z nich je Sindycate market.

Vypadá reálně, protože si účtují hodně za 3k, většina má nižší cenu za hodně peněz.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Co je to geneze?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nedávejte tomuto člověku odkaz na genezi. Nižší než tenhle červ už nejsou.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Vykuř si péro, chlape, co je s tebou, pičo?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
No a největší je, že vám řeknou, že mají hlavní převodní terminál, který Western Union nechal v obchodě, který byl zavřený, a oni an vám pošlou jen 3 převody s měsíc nebo co to je všechno blbost. Jediné místo, které jsem našel legit, byl Brianův klub a musíte vědět, co děláte. Většina z nich jako CR a CX jsou totální podvody celá stránka je falešná. Dobrý způsob, jak říct, a to, co používáme, když se podíváme na tyto stránky, je to, zda všechny zprávy projdou správou. Pokud systém podvod určitě, protože se snaží zablokovat všechny varování dříve podvedených se snaží poslat všem ostatním thereat tento web
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Pozor na Tajiru, kterou je Alice z Číny a tucet dalších.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Byl jsem v pokušení to také zkusit, ale zdá se to příliš dobré na to, aby to byla pravda.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Je to příliš dobré na to, aby to byla pravda. TS je podvod. Inzerují, že mají terminál Western Union, ale v žádném případě. Na které kartové stránce jste?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Cílí na pohodlí a chamtivost běžných lidí, vypadá to intrigiung, ale vaše návratnost investic bude do značné míry zá*****á :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
K faktoru ověření identity zabil to pokaždé, když se moje karta použije, pošle mi textovou zprávu, která se mě zeptá, jestli jsem ji použil, takže pokud jste nezískali moje telefonní číslo a nezachytili ho, nemůžete použít moji kartu bez mého telefonu
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Všechny ty sračky jsou obrovský podvod, příliš snadný na to, aby byl pravdivý, nikdo vám nikdy nedá peníze gratis. V dnešní době je opravdu hodně těžké ukrást cc a karty, protože banky přidávají vrstvy zabezpečení... takže nevěřte nikomu, kdo se vám snaží něco takového prodat, jsou to podvodníci!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Co je to obchod TOR ?
První odkaz na skryté wiki 2
Kupuje tam někdo něco ? Píše se tam, že to funguje s esrcrow, které jsou samy o sobě...
 
Top