Question Způsoby, jak získat efedrin Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, nejdřív se chci omluvit, jestli je to hloupá otázka, protože jsem tady na bb nováček, ale hodně jsem toho četla.

nejsem si jistý, jestli existuje jednoduché řešení.

ale zajímalo by mě, jak by člověk v austrálii získal hlavní chemikálie pro metamfetamin kvůli přísným kontrolám drog ( věci jako psuedoefedrin).

a také by mě zajímalo, že jsem si vědom množství balíčků, které se dostávají do ameriky a eu, což vede k tomu, že celníci mají větší problém získat balíčky s chemikáliemi uvnitř, ale je austrálie bezpečnou destinací i v případě, že balíček nepůjde k vám domů?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
můj odhad je, že v závislosti na zemi, ze které nakupujete, a na tom, zda ten den z dané země prověřují, je to sázka 50/50. Malé množství může mít za následek dopis od celníků, ve kterém bude uvedeno, že vaše zásilka byla zabavena a že se o to nemáte pokoušet znovu, nebo může být informována federální policie a vy se dostanete do hledáčku.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK a methylamin atd. Vždy přicházejí v úvahu zatím. Udělejte to v malém množství, ne více než 4 kg a označte jako něco jiného. Neposílejte to k vám domů, najděte si dům v ulici, kde poeple celý den pracuje nebo dům k pronájmu a je prázdný. Psuedoefedrin jsem nezkoušel, kdybych mohl, tak bych to udělal. Nemůžu na něj najít skutečného dodavatele.
 
Top