Question Nová konverzační složka je na nic, že?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
kluci, nová složka konverzace je na prd. plná chyb a nelze ani zjistit (před kliknutím na konkrétní konverzaci), s kým konverzaci provedl. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Co je špatně? Podrobně popište problémy.
Také se vždy můžete vrátit ke staré verzi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Hlavním problémem je překlep. Jak jsem pochopil, "formulář pro zadávání zpráv" provádí obnovení obsahu každých 10+/- sekund. Pokud nebyla zadaná zpráva v této časové mezeře odeslána, zmizí. Musím psát od začátku(((

Tohle se mi zobrazuje.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Děkujeme vám! Nyní to opravíme. Jakékoli nalezené chyby zde prosím uveďte. Co nejrychleji je opravíme.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Další dvě chyby pro vás.
1. podobná s tou, kterou jsem psal dříve. píšu zprávu, pokud během této doby přijde zpráva z opačné strany, formulář se obnoví a vše, co jsem psal, zmizí.
2. zkuste upravit zprávu, kterou jste odeslali. uvidíte problém.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
V každé "konverzaci" není vidět, s kým je vedena, alespoň dokud na ni nekliknete. Vzniká tak nepřehledný chaos.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Kromě toho se mi nelíbí, že se eskamotérské rozhovory mísí s běžnými rozhovory. Myslím, že je lepší je oddělit, jako tomu bylo dříve.
A obecně se mi zdá, že se ze "soukromých zpráv" stal "Soukromý chat". Myslím, že pokud to půjde oddělit - mít soukromé zprávy jako výchozí a jako doplněk, pokud budete chtít s nějakým uživatelem začít chatovat, tak to bude možné udělat zvlášť.
 
Top