Syntetický čínský kokain?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
V mé zemi se dováží něco, o čem spousta pouličních legend říká, že je to ''čínský kokain''? Právě jsem si na to vzpomněl a vzpomínám si, že asi před 8-9 lety jsem hledal na Googlu a narazil jsem na celou zdokumentovanou syntézu syntetického kokainu z opravdu podivně pojmenované chemikálie. Pokud si dobře vzpomínám, zahrnovalo to hydrogenaci. Hledal jsem to 2-3 dny v kuse a nikde jsem to nemohl najít. Jen by mě zajímalo, jestli to někdo skutečně udělal a může se o to podrobně podělit?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pravděpodobně mluvíte o dimethokainu - NĚKDY VÁM PRODÁVAJÍ 100% ČISTÝ DIMETHOCAIN, NENÍ TO; proto přesně testujte a ujistěte se, že skutečně dostáváte 100% čistý "DMC", a ne jen jiný *kainový produkt (BUFF FOR NUMBKNG AND NO STIMULANT EFFECT UNLINE TRUE DMC & RTI-113.

A ano - mám 🙂, není to úplně špatné a je to JEN opravdu dobré pro polosyntetickou náhradu kokainu hcl (jako u šňupacího kokainu), protože to nelze založit a kouřit, je to slušně hladké na nos a obecně se říká, že je to asi 80% "stejně silné" jako AUTENTICKÝ kokain (Ale to stále není 80% jako.😋 silný jako 100% čistý kokain, já osobně bych řekl, že je to asi 80% síly dnešního MID Grade (MH - ANO, už byl minimálně jednou přečerpán a stále se prodává jako TOP GRADE HH, nicméně to prostě NENÍ). Abychom se drželi tématu, syntetický čínský kokain, o kterém mluvíte, se nazývá "Dimethocaine" a zkráceně "DMC" a CAS č. je 553-63-9 a existuje i CAS č. báze, ale jsem si jistý, že se nedá vařit na bázi jako crack. Rozhodně je to lepší a levnější látka, než jenom "*CAINE", která nemá žádné stimulující účinky, a doporučuji si o ní přečíst něco tady na WIKIPEDII.

Dimethocaine HCL

Existuje také další syntetický a mnohem silnější stimulant s názvem RTI-113 a můžete si o něm přečíst také na WIKIPEDII, TAKÉ NÍŽE.

RTI-113

POKUD SE VŠAK STÁLE ZAJÍMÁTE O SKUTEČNÝ KOKAIN, TADY JE NĚKOLIK FAKTICKÝCH INFORMACÍ, KTERÉ SI MŮŽETE PŘEČÍST NA WIKIPEDII A NÍŽE;

Kokain HCL

Nicméně s tak EXTRÉMNĚ NÍZKÝM procesem TAK VYSOKÉ KVALITY kokainu hcl v poslední polovině roku 2023 a první polovině roku 2024 (a jak se zdá, tak i nadále) a bez skutečného MAJORA výkyvu ceny VS kvality při nákupu na úrovni KG. Lidé také zapomínají, že s novým věkem výrobců a motovizními faktory za snižováním cen tj. jako celá epidemie COVID-19 způsobila velkým výrobcům atd. VELMI velké ztráty, takže teď, když je po všem, se jejich oči upírají na to, aby VYROBILI NOVÝ DŮCHOD, a aby přesunuli VŠECHNY zásoby, které během té doby nashromáždili, a navíc můžete dokonce slyšet lidi říkat, že se výrobci snaží ztrojnásobit výrobu a začít expandovat na další trasy a pašovat přímo do oblastí s poptávkou. Zatímco ZTRIPLNĚNÍ ÚROVNĚ VÝROBY @ KAŽDÝ ZDROJ je PROBOHA nemožné, přinejmenším s jejich nasycenými zásobami z přispívajících faktorů, jakož i s tvrdým náporem na výrobu MŮŽOU (přinejmenším na několik příštích let) ztrojnásobit výrobu, je pochybné, že se produkce skutečně ztrojnásobila, nicméně ZVÝŠENÁ úroveň produkce s jejich zásobami MOHOU vyvolat dojem, že skutečně mají novou mnohem vyšší produkci a úroveň čistoty se zvýšila, a to kvůli obrovským zásobám, které nejsou stejné, ale nyní stále rostoucí poptávce po kvalitním kokainu) a jejich NOVĚ objeveným cestám přímo do destinací ve světě, kam bylo dříve velmi obtížné dostat kvalitní kokain, výrobci využili nové cesty a nové kanály a TEĎ se všude dostává kokain, i když ne ve stejné kvalitě jako v USA, pak dokonce ještě lépe, protože nové cesty vedou na VYŠŠÍ PLATEBNÍ TRH, který byl tak dlouho poznamenán KVALITOU, že NOVÉ kanály mají nyní méně očí (pokud vůbec ještě nějaké značné množství), a to VŠECHNO je DOBRÁ ZPRÁVA pro VÝROBCE a kontrolní síly kokainu z uvedených regionů, jednoduše řečeno; Teď je na řadě celý svět, aby si zajistil stejnou (ne-li lepší) kvalitu dodávek kokainu, protože poptávka v USA bude vždycky a vždycky bude tak či onak naplněna, ale teď je tu VÍCE produktu, než může pojmout jen Severní Amerika, a mocnosti dohánějí (ne že by se snažily, ale dělají) ztracený čas a využívají všech příležitostí, aby získaly nové trasy a nové deatinace a přesunuly co nejvíce produktu, aby si vydělaly zpět na "ztracené peníze" z extrémně zpomalených časů v ne příliš vzdálené minulosti. Stejně jako je nyní rok 2024, lidé, a tato čísla nejsou odhady nebo přibližná čísla, jsou to FAKTA, protože výsledky testů, na které se odvolávám, jsou z čísel, která jsem osobně testoval proti plně aktualizovaným sadám knihoven PUBCHEM & CHEMSPIDER pomocí FTIR/MS a také testování GC a výsledky mají 99,9% úroveň spolehlivosti a výsledky jsou níže od konce epidemie v roce 2023 do současnosti v roce 2024. Kanada považuje 94,6 % kokainu HCL za produkt nejvyšší úrovně (HH) **(přímo z Kolumbie za 18-21 tis. dolarů CAD/KG TRŽNÍ CENA PO V KANADĚ A OBECNĚ VÝZNAMNĚ NIŽŠÍ ÚROVNĚ ČISTOTY, NEŽ JE 94.6 %, protože je vždy MINIMÁLNĚ 5 % pojiv obvykle klasifikováno jako "neznámé sacharidy" ), USA vidí obvykle o něco nižší úroveň čistoty, protože jejich pašerácké cesty z latinskoamerických výrobních zdrojů do USA jsou nyní TAK přísně monitorovány, že se obvykle dostanou o několik % níže než Kanada pro jejich TOP úroveň (HH) .



Každopádně bych mohl pokračovat dál a dál - ale myslím, že už jsem to udělal a odpověděl na původní otázku.



Omlouvám se všem, kteří si myslí, že jsem toho napsal příliš mnoho, snažil jsem se udržet relevanci otázky nahoře & na prvním místě.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Děkujeme vám, bratře!
 
Top