Metoda shake n bake

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den všem. Mnohokrát jsem slyšel o této metodě. Slyšel jsem, že je to americká metoda. Protože americká lékárna žebrá regulovaný prodej pilulek s prekurzorem. Je to metoda pro přeměnu malého množství pilulek na pervitin. Viděl jsem o tom video, ale bez výpočtu množství přísad.
Rozemleté pilulky ( kolik a s jakou koncentrací pse? ).
Dusičnan amonný ( ale kolik? )
hydroxid sodný ( kolik ? )
nějaké lithium ( kolik na g efedrinu )
Éter
HCl
Prosím, může někdo pomoci a hlouběji poodhalit tento druh metody ?
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Další otázka týkající se této metody zní: zda mohu lithium z baterie použít vícekrát, nebo zda musím mít pokaždé nové pro další novou reakci ?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28
Lithium nemůžete použít vícekrát, protože lithium bude reagovat v šejkru a zcela se rozpustí.
Prosím, přemýšlejte o této metodě, raději si kupte nějakou 2l baňku a liebigův kondenzátor, jód a červený fosfor a pseudoefedrin.
a proveďte reakci s vhodným skleněným nádobím, budete moci provést destilaci a vyčistit bázi mnohem více se skleněným nádobím.
Shake and bake je opravdu amatérská metoda výroby látky
Mluvíme ze zkušenosti
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Pokud se chystáte vyzkoušet uzavřenou jednotku syntéza vs reflux, no, nejdříve to udělejte venku. Měli byste se také podívat na to, čemu se říkalo "push/pull" reakce, což byly dva 2,5 galonové plastové kanystry na benzín (daleko lepší třída plastu) uzavřené dohromady. Byl to také RP/jódový synth. Je to mnohem bezpečnější než synth, o kterém mluvíš, když se zatřese a vyletí ti do obličeje. Dusičnan amonný, 33-0-0 prilované hnojivo, je lepším zdrojem NH3, pokud jste se rozhodli vyzkoušet modifikovaný březový rx. Použijte chemicky odolný plast, který snese trochu tepla, a dejte si pozor na baterie, které se zkratují, když se je snažíte rozebrat. Ty se také zahřívají. A existují bezpečnější rozpouštědla než ethylether.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Vámi zmiňovaný "push/pull" jsem našel na Erowidu, skvělé čtení.
bohužel je 25 let stará. takže pseudoextrakce pravděpodobně nefunguje tak snadno, jak je uvedeno.
A RedP/jód je dost těžko k sehnání, alespoň tam, kde jsem já.

Proto je modifikovaná bříza nejjednodušší, alespoň pro první, malou sirku.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Nepoužívejte tuto metodu, brácho, studujte jsem studoval literaturu, zde na tomto fóru máte mnoho syntéz, které jsou určitě bezpečnější a jednodušší a přizpůsobí se vašim znalostem.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
odkaz nefunguje může být příspěvek smazán
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Odkaz na díla: Vydavatelství a nakladatelství, s. r. o. Pro webové stránky s koncovkou .torify.net je nutné použít Tor. Tento odkaz pro prohlížeč Clearnet.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme za odpověď
 
Top