Zasílejte balíčky co nejanonymněji

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jakým způsobem by bylo možné posílat balíčky co nejanonymněji?

Je pro odeslání balíčku nutné, aby osoba uvedla svou totožnost?

Zaslání malého dopisu se zpáteční adresou může být velmi anonymní, ale sledovatelný balíček?

Pokud byste museli poslat balíček s nedovolenými látkami, jaké kroky byste podnikli?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To záleží na zařízení u, které bude zásilku odesílat. Některé využívají služby, které nabízejí diskrétní přepravu . A pro info, že záleží na agentuře nebo něčem, co mají všechny různé přístupové prostředky.
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Které společnosti jsou nejroztodivnější?

Co mohu udělat, abych co nejvíce ochránil svou identitu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Při manipulaci s produktem nebo obalem používejte rukavice a dbejte na to, abyste nezanechávali chloupky.
U většiny látek je nejlepší uzavřít je v sáčku ve vakuu a poté vnější stranu sáčku omýt alkoholem, aby se odstranil případný zápach.
Při placení za sledované balíčky používejte hotovost. Snažte se využívat pošty, které nejsou v bezprostřední blízkosti místa vašeho bydliště. Stav svého balíku vždy kontrolujte pomocí tor nebo VPN, nikdy ne přímo pomocí vlastní IP adresy.

Většina lidí, kteří to dělají, používá pouze služby své národní pošty a pro většinu aplikací to bude dostačující.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nikdy nekontrolujte stav balíčku s TOR. Poštovní služby jsou téměř v každé zemi vysoce kontrolovány, takže frajer, který zjišťuje stav balíku pomocí TOR, vzbudí podezření. VPN je bezpečnější, protože se běžněji používá.

Pokud chcete být v bezpečí, použijte VPN pro připojení ke vzdálenému proxy serveru. Jedna proxy ke kontrole jednoho balíčku. A měli byste si pamatovat nebo poznamenat, jakou proxy jste použili pro jaký balíček, a nikdy to nepokazit.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Použití TOR nebo jen VPN by mohlo váš balíček označit. Webové stránky mohou vidět, když používáte VPN nebo jinou podezřelou IP z náhodné země. Nejlepší je nikdy nekontrolovat sledování, pokud to není nutné.

Vakuové těsnění, hydraulický lis, pokud chcete, aby se hodně látky vešlo do malého balíčku. Malý balíček = méně podezřelý. Hliníkové mylarové sáčky.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Je mnohem bezpečnější zásilku přijmout než odeslat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Rozhodně ne ve Spojených státech. Pravděpodobně nikdy netušili, co je to za balíček, než ho obdrželi. Pokud by byl objeven, jeho získání je právě v tom nebezpečí. Schopnosti a úsilí odesílatele jsou pro svobodu příjemce prvořadé.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nikdy předtím se to nepodařilo. Život v EU. Chci koupit pro osobní potřebu.

Jak použít falešnou adresu/jméno a zároveň obdržet balíček? To by mě zajímalo nejvíc.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Obojí můžete dělat s maximální *****ualitou, 0 šancí, že vás někdy někdo chytí.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Mám zájem o zakoupení určitého malého množství pro osobní potřebu. Nikdy předtím jsem to nedělal. Žiji v EU.

Jak použít falešnou adresu/jméno a zároveň obdržet balíček? To mě zajímá nejvíce.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Necháte si ho poslat do prázdného domu naproti přes ulici. Necháte to poslat někomu, kdo nezná vaše jméno. Na můj vkus však osobně šukám jen s chytrými lidmi a vymýšlíme plán, jak to zamaskovat. Koupím štítek, pošlu mu PDF s tím, aby to vytiskl, aby to vypadalo jako komerční vzorek nebo nějaká neškodná věc, a prostřelím to.
Kvůli hloupým kamarádům tě zavřou. Žádné si nevyráběj.
Jakmile si stáhneš PDF, můžeš ho otevřít v MS paint nebo jiném programu a udělat ze zpáteční adresy obchodní název. jen ho nezmenšuj a nesahej na čárový kód.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
S PDF bych si vůbec nezahrával.
Stačilo by si ji zakoupit oficiálně online od přepravní společnosti, kterou si vyberete. K nákupu známek použijte ukradený/falešný/prolomený bankovní účet anonymní...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Pokud vytisknu štítek z webové stránky kurýra v síti tor, když jsem na ocase, je zaručeno, že můj balíček bude zabaven, když ho já/moji pracovníci odešlou? Plánuji tisknout všechny štítky online, při manipulaci s balíky nosit rukavice a balíky vhazovat do poštovní schránky, nikoli chodit na poštu, tisknout štítky tam a předávat balíky přes přepážku, abychom zůstali mimo dosah kamerového systému.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Má někdo dobrý nápad na adresu pro doručování větších objednávek na dark netu, přičemž mám na paměti, že to nemohu sledovat a nemohu kontrolovat každý den a jsem si vědom, že by to mohlo být v určité fázi pod dohledem. Myslel jsem opuštěný dům nebo venkovské farmy, které nejsou obsazené a jsou na prodej. Potřebuji pevnou adresu pro doručení co nejdříve
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nepoužívejte opuštěné domy, protože si toho všimne pošťák a nahlásí to. Venkovské farmy zní lépe, pokud mají adresu, ale nesmí vypadat zchátrale nebo opuštěně, protože to pošťák opět nahlásí. Nejlepší je použít adresu na spadnutí a nastavit opsec kupujících tak, aby byl dokonalý, takže se jim těžko prokazuje, že jste si drogy objednali, a pak vždycky, když dojde k zabavení, najít si jinou.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Milujte konverzaci. Máte nějaké další nápady? Nějaké další příběhy o tom, co NELZE dělat?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Jen doplním to, co již bylo řečeno. Dobrá vábnička v balení je dobrá. Nejen pro LE, ale i v případě, že vás někdo jiný uvidí, jak jej otevíráte. Viděl jsem věci v dětské sadě tužek pro návrat do školy. Balení bylo v krabičce od tužek a znovu zapečetěné do původního obalu. Viděl jsem, že podobnou věc udělali s pouzdry na mobilní telefony. Záleží na tom, jak velkou věc přenášíte. Obchod s dolary je skvělým místem, kde se dají najít návnady. Samozřejmě vakuově uzavřené. Ujistěte se, že nic nechrastí, co by nemělo.

V minulosti jsem viděl služby, které vám umožňují koupit štítky s šifrou.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Z které země budete zasílat?
 
Top