• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Poštovní služby proti někomu, kdo mě podvedl

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj,

Hledám pomoc od jakéhokoli chladného Aussie, Chci zjistit, zda někdo může pomoci s odesláním dopisu podvodníkovi, který nás podvedl o tisíce $. Můžeme ukázat důkaz atd. Mohlo by se jednat o pokračující práci

Máme adresu osoby v Adelaide, ale nachází se v zámoří.

Hoďte mi DM, pokud můžete pomoci. Byl bych opravdu vděčný. Rádi kompenzovat za pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tato stránka výslovně zakazuje doxxing a jakýkoli druh agrese/násilí. Odeslání dopisu obvykle zahrnuje známku a obálku a poštovního doručovatele. Je mi líto, že vás okradli. Zůstaňte tady a tento problém už mít nebudete. Můžeš se dokonce dohodnout s kýmkoli na světě a přijít sem a používat úschovu, stačí, aby si vytvořil účet. Pokud odmítnou, pravděpodobně by vás stejně o peníze připravili. Neříkáš výslovně nic, co by porušovalo pravidla, ale mám pocit, že to je tvůj záměr.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Zajímá mě, jak jste mu to dovolili. dali jste mu zboží, teď platí vrstva dohoda 🤷🏻‍♂️
 
Top