Syntéza P2NP, špatná kvalita?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, vážení členové. Rád bych vás požádal o váš názor (neumím anglicky). Mám kamaráda, který vyrábí amfetaminy z P2NP (možná tak označuji nabh4/cuci2). Jediná zajímavá věc na hotových amfetaminech je, že prostě necítím tu obrovskou euforii, kterou bych měl cítit, není to silné. Ve skutečnosti užívám malou dávku (0,05 g). Vyzkoušel jsem několik dávek, ale je to beze změny. Ukázal jsem to spoustě známých a ti mají stejný názor. Ale když si vezmu kvalitní holandský amfetamin, mozek mi odchází, i když by měl mít méně amfetaminů. Kde je chyba? Děkuji!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
Je třeba rozebrat techniku syntézy, možná váš přítel někde dělá chyby.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Říká, že se nemýlí. V jeho výrobku není žádná nečistota, to bych si mohl myslet. Čistý, suchý prášek bez zápachu! Ale ani pak nechápu, proč byla znečištěná holandská rychlost lepší?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Je žádoucí rozebrat složení jednotlivých látek. Amfetamin nemá vyvolávat "výbušnou" euforii. Předpokládám, že nizozemský amfetamin, který jste vyzkoušeli, obsahuje příměsi, možná metamfetamin.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Znamená to, že celá věc je jen lživá iluze o amfetaminu? Lidé nemají představu, jak vypadá čistý amfetamin, ale pokud ano, bude velmi obtížné ho reformovat. Když se podívám na množství (navážené), tak 0,03 g stačí na pořádný trip. :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Lidé se často mýlí v tom, jak má látka vypadat a jaké má mít účinky. Pouliční droga u různých dealerů může mít stejný název, například amfetamin. Zároveň může mít tento produkt u každého dealera jiný způsob syntézy. A každý uživatel má jiné fyziologické vlastnosti. Můžeme hovořit pouze o některých průměrných hodnotách. Abychom mohli mluvit věcně, musíme rozebrat každý vzorek podle složení a promluvit si s uživatelem této látky, přičemž roli zde může hrát i anamnéza uživatele.
 
Top