• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event Nevymazat ani vteřinu!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Dobře, že to nebylo to jemné umění, jak smazat můj text :). Mám v této sekci nějaké dotazy. Rozumím vašemu textu Heisenberg.... A litt little idea...germany is......of sure other countrys very bigger but make it sin the countrys to divide? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Nebo jsem nepochopil vaši myšlenku?

Je druhá skupina německy smazat? nemůže nikdo chatovat v něm mateřském jazyce mimo téma?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Špatně jste pochopili :)

Po zavedení obchodní sekce pro prodej prostřednictvím pošty nyní správa zavedla novou sekci pro místní prodej prostřednictvím mrtvých schránek.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Díky, brácho ..pochopil jsem :) Díky
Everythink funguje nyní takto?
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Beru to od přítele z Wordmwinu ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Páni: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba se zaměřit na její použití. Tato sekce není určena pouze k prodeji. Podávejte návrhy, jak by se sekce dala vylepšit. Vyberte někoho, kdo bude tuto sekci moderovat. Vytvořte místní komunitu kupujících a prodávajících. Nemůžete být úspěšným prodejcem, pokud pracujete po celém světě a zasíláte pouze maloobchodní objednávky. Veškerý maloobchodní prodej musí být místní. Zákazník by měl rychle obdržet to, co si koupil, a neměl by na svou objednávku čekat týdny.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Souhlasím s vámi.... organizace bude obtížná... Jsem v dnetu nováček, ale zatím jsem udělal jen pár obchodů, ale o logistice něco vím......
Jaký je váš nápad tady?.musí být nějaký mod, který má plán a distribuuje po celé zemi? Co by se mělo prodávat?

Ještě jsou tu nějaké otázky
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Moderátor by měl udržovat zdravou atmosféru, pokud možno přilákat nové členy, prosazovat pravidla a pomáhat nováčkům.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Chápu to... tým je stejně dobrý jako mod....ale je určen k soukromému prodeji apod. nebo by produkty měly pocházet z fóra?
Musím udělat nějaký průzkum:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Nebo zde mají být všechny země vzájemně propojeny?
Nestačí vám jednotlivé klexkerei? Ze zkušenosti vím, že s kolegou gordonem to většinou šlo skvěle.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Téma je ale nesmírně vzrušující
 
Top