Moje zkušenost s mícháním 4mmc s thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Před několika dny jsem zkusil použít tuto kombinaci, začal jsem noc se 100 mg 4mmc a asi 15 údery thc o vape. Obojí jsem redávkoval asi každé 2 hodiny, celkem jsem redávkoval 2krát. Byl jsem hodně otupělý, ale také dost euforický. Byl jsem hodně upovídaný, celou dobu jsem si povídal s kamarádem z fóra. Taky jsem měl lehké vizuální vjemy podobné dmt, jako při nízké dávce dmt, a taky když jsem zavřel oči, viděl jsem ten klasický hyperprostorový vizuál (kaleidoskop). Můj penis se zmenšil na velikost nehtu na palci. Také jsem se mohl snadno zónovat a čas ubíhal tak rychle. Moje zorničky byly OBROVSKÉ, ale žádné červené oči. Také žádná pokleslá víčka nebo únava z thc, které obvykle mívám. Ulehl jsem ke spánku kolem šesté hodiny ranní, druhý den jsem měl nejhorší comedown, ale prospal jsem to. Můj tep byl neustále nad 100 tepů za minutu. Tato kombinace byla zábavná, ale nevím, jestli je nejbezpečnější. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto kombinací?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
15 hits holy shit!!! A páni, ty zkušenosti, které jsem tu viděl, mě vždycky ohromí. Já bych zabíjel, jen abych jednou viděl nějaké fraktály.

Moje zkušenost byla "velmi" odlišná. 100mg zní asi tak akorát na to, co jsem během vrcholu konzistentně bral asi každé 3-4 hodiny. Udělal jsem si pravidlo, že musím kouřit trávu, než mi bude dovoleno začít přemýšlet o dalších věcech v "práškové formě" lol, takže jsem dělal tlusté bong rip sezení pak asi deset minut později v jde Meow Meow.

Toto kombo asi 4 dny rovně (nemohl jsem se dostat do spánku první noc, pak řekl 🤷‍♂️ a pokračoval v tom, aby se všechny domácí práce udělaly během následujících 3 dnů HA).

Většina zkušeností, které jsem o tom slyšel, je euforická a jak jste popsali (i když vizuální stránka je pro mě novinkou!) To dělá můj mozek dělat to, co je řečeno. Tráva udržuje "zábavu", myslím, že bych to nazval, kreativitu, cokoli. Ale sám o sobě jsem vždycky připraven na šlofíky, Mňau Mňau říká NE, je to kurva skvělé lol

Jsem rád, že ses bavil, ale taky jsem rád, že jsme oba ještě tady a ne někde na nemocničním lůžku s bušícím srdcem!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fraktály, tak se jim říká. Dal jsem si 15 šluků, protože je to nějaká posraná vape, kterou jsem koupil v Řecku. Měl jsem jiné vapky a z jednoho šluku bych se odpálil.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pozadí telegramu bylo tak strašně tristní 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Chci to svést na SSRI, ale už jsem je konečně skoro vysadil a pořád nic, a před rokem 2020, kdy jsem hledal jakékoliv vizuální vjemy a začal si *****át do krku hrsti houbiček 🤢, jsem měl jen tělesný pocit a zvýšenou náladu. T'bylo vždycky moc hezký, ale zase ty sračky, co jsem od vás slyšel, že jste viděli... "Drak vylezl ze záchodu a odnesl mě do Narnie, zatímco andělé zpívali a hráli na harfy nad námi".

Zatímco já se tady snažím zjistit, jestli vidím zelenou barvu trochu intenzivněji... Říkáte, že zním závistivě?? No, závidím!!! (Zelená závistí? Řekli byste? ;) ).

Omlouvám se, vyvedu se z omylu.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Upřímně řečeno, tyto vizuály nejsou ničím výjimečné, téměř jsem si jich nevšiml, jen jsem si všiml, že věci vypadají triviálněji. Jednou jsem viděl, že mám v budoucnosti blonďatou manželku a dvě dcery, když jsem byl na dmt. Doporučuji vám zkusit dmt nebo ayahuasku.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ayahuasca by mohla být další na řadě, protože jsem během víkendu snědl celou gramáž DMT, asi jsem si myslel, že když si to vybuduji, tak to možná udeří najednou, jediné, co to udělalo, byl pocit na těle a bylo to příjemné na spaní, říct, že jsem byl zklamaný, by bylo slabé slovo....

"arent nic zvláštního" říká, když všechno, co jste kdy viděli, je přesně svět, jak vám byl vždycky prezentován, jsem si jistý, že byste se zhrozili i nad tou nejmenší věcí "Není normální", jak se říká lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro nemůžete jen tak pít dmt bez maoi 😂. Mohl jsi to prostě vykouřit! Wtf chlape, plýtváš drahocennými drogami!
DMT mi vždycky dával tělesný rauš, jako bych měl nohy před tělem. Jako by byly o pár snímků napřed a horní část mého těla zaostávala.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Yooo...

Myslím, že jsi možná na správné stopě, příteli!

Já? Plýtvat DROGAMI?! NIKDY!!! Slyšel jsem lidi letmo zmínit MAOI, ale to je tak všechno. Teď mám nový předmět výzkumu, na který se musím vrhnout! Jsem stejně zděšený jako ty z možnosti plýtvání narkotiky, věř mi!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Možná je váš problém v tom, že máte příliš mnoho enzymů monoaminooxidázy. Takže možná, že vyzkoušení MAOI by pro vás mohlo vše vyřešit.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Tyhle odpovědi mi právě teď vyrážejí dech:
DLT1iqel9d


Právě teď mi hlavou víří 1000 otázek.. Největší tho: Proč přišel ne můj oficiální Gov't licencované cvokař nikdy ani vyslovit MAIO jednou nahlas po sedmi + recepty a více než 2 roky bych je zabít..

Typický Kurt! Pozdě na party jako obvykle! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Protože ty jsou vlastně docela nebezpečné, ale ty moderní už tolik ne. Na těch starších jste nemohli jíst žádný sýr nebo čokoládu, měli jste silná dietní omezení.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Jsem kurevsky rád, že jsem se dnes rozhodl vkrást na BB, dali jste mi dnes spoustu podnětů k přemýšlení Pane, opravdu děkuji!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Žádný problém, bratře, doporučuji ti podívat se na moclobemid a požádat svého doktora, aby ti ho předepsal. Jeho maoi bez dietních omezení.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Aha, no to je přece rozdíl! Nic nesnáším víc než posranou trávu no, dobře, hádám, že skunk je lepší než ŽÁDNÁ tráva????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Také velké díky @armanimani za to, že mi během této cesty dělal společnost. Je to skvělý člověk.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Věděl jsem, že se mi líbí!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poslal jsem mu zprávu na telegram, ale zatím neodpověděl, jen mě viděl. Možná ho to naštvalo, haha, někdy jsem protivná, když jsem příliš upovídaná. Asi jsem někdy moc bláznivá. 🤪
 
Top