Nejjednodušší způsob výroby amfetaminu

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jaký je vlastně nejšetrnější způsob výroby amfetaminu pro začátečníky? Ze zdrojů, které jsem získal na tomto fóru, bych hádal, že je to syntéza pomocí P2NP, že?

A jaký je nejjednodušší způsob výroby P2NP (v malém měřítku)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Nejjednodušší je to prostřednictvím rtuťo-hliníkového amalgámu. Velmi jednoduchá metoda a vysoká opakovatelnost. na síti je k dispozici video. Mohu naučit )

Pro p2np je nejjednodušší způsob Henryho kondenzace. Mohu také naučit ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Rozhodně ne tímto způsobem. Stačí, když do hliníku umístěného ve vodě přidáte rtuť, a hliník se změní v kal. Je nutné smíchat rtuťovou sůl s vodou a přidat tam hliníkovou fólii. A to bez zahřívání. Při pokojové teplotě (20-25 stupňů Celsia, ne 42 jako v Bangkoku). Hlavní myšlenkou je přesně vydržet okamžik, kdy je hliník amalgamován, opláchnout ho čistou vodou a přidat směs propenu pro regeneraci. Poté už zbývá jen stihnout přenést baňku do nádoby s vodou a modlit se, aby se celý tento systém neposral.

Pokud opravdu potřebujete poradce, navrhuji zajít do rozhovorů a diskutovat.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jistě, nejprve chci vyrobit UR-144 a pak vyrobit amfetamin.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Žádný problém. V případě potřeby se mě zeptejte )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nějaký problém sehnat dusičnan rtuťnatý... máte někdo nápad, kde ho najít? Díky!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Snadné a jednoduché. Kupte si rtuťový teploměr (například v Číně za 1 dolar za 10 tuků a 5 dolarů za doručení). Odeberte z něj rtuť. Přidejte ke rtuti kyselinu dusičnou.
Na rtuť z 1 teploměru 2 ml kyseliny. K získání amalgámu pro 1 syntézu z 10 g propenu stačí 1 ml roztoku.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Rtuť zde vyžaduje licenci, ale cinabar nikoli. Existuje několik zdrojů, kde lze koupit cinabaritové perly, krystaly atd. Nejsem si jistý, jak těžké je získat rtuť ze cinabaru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Co vážně nelze koupit lékařský teploměr v Číně ????

Můžete si ho pořídit z cinabaru, pokud ho máte dostatek.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Otázka nedává smysl. Není žádný zvláštní rozdíl od toho, z čeho vyrobit dusičnan rtuťnatý. V jistém smyslu je dokonce vhodnější házení. Je třeba použít to, co je k dispozici.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Omlouvám se, pokud to nedávalo smysl, myslel jsem to takto:

Řekněme, že lékařský teploměr stojí asi 50 dolarů a řekněme, že dostanete 100 ml rtuti (ano, asi je to moc, ale pro příklad), je to více, než kolik byste dostali, kdybyste si koupili krystaly/perly za 50 dolarů a získali rtuť tímto způsobem?

Jinými slovy, je nákladově efektivnější koupit krystaly/perly cinabaru a získat z nich rtuť ve srovnání se získáním rtuti z lékařského teploměru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V teploměru je pravděpodobně 200 (možná 500) miligramů rtuti nebo tak nějak. V Číně stojí pouhý 1 dolar.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Potřebujete ale víc, že? Pokud si jako soukromá osoba koupíte 100ks teploměrů, budete si připadat podezřele.

Ale pokud si koupíte spoustu perel a kamenů (zejména také nertuťových), budete vypadat jen jako ezoterický idiot.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Všem je jedno, kolik mám teploměrů. Věřte mi. Dokud je nezačnu prodávat sám))))

Pro začátek stačí 10 kusů )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Je poměrně snadné vyrobit slušné množství rtuti z cinabaru. Když to dokáže tento člověk atd... 50 gramů výchozího materiálu, 8 gramů rtuti.
Cinabar lze nalézt na Ebay. Hned vedle čínských teploměrů :).
Nešikovný chemik dělá rtuť ze cinabaru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Neviděl jsem smysl šukání s cinabarem po dobu několika dní, pokud je k dispozici teploměr. Ať si ho pořídí, jak chce.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Samozřejmě může dostat, co chce. Jen nerozhodujme ZA něj, co chce, ale pouze mu poskytněme informace o alternativách. Nemusíte se srát s něčím, co se vám nelíbí.
A mimochodem, proč nezveřejníte odkaz na ty čínské rtuťové teploměry?
Tady je jeden pro cinnabar.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Jde o to, že všechny výrobky obsahující rtuť musí být celně deklarovány. Je to jednoduché. Docela určitě se dá najít tuzemský obchod, kde se dá koupit, ale i ten vyžaduje licenci. A jak jsem řekl, koupit 10 teploměrů je dost podezřelé, zatímco nákup krystalů cinabaru je naprosto neregulovaný.

Taky se ptám jen hypoteticky, ale raději bych si rtuť vyrobil sám, než jen riskovat, že mě chytí.
 
Top