Dávkování methylfenidátu

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Může mi někdo poradit s dávkováním methylfenidátu? dávka, po které se budu cítit sjetý... četl jsem to z jednoho článku, pokud se ritalin podává intravenózně, může skutečně vyvolat téměř sjetí jako kokain idk, jestli je to pravda, ale opravdu potřebuji vědět zneužitelné dávkování a,, spíš by mi pomohlo, kdyby bylo dávkování pro iv podání.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Použití methylfenidátu intravenózně je téměř iracionální. Tento lék se používá především k léčbě závislosti na psychostimulancích a k léčbě ADHD. Má velmi hladkou farmakokinetiku, která sníží na nulu možnost dosažení účinku kokainového opojení. Existují také technické potíže s přípravou k intravenóznímu podání tablet ve formě ritallinu. Mnohem racionálnější je používat k intravenóznímu užití drogy, jako je mefedron, metylon nebo MDPV s účinky na dopaminergní centra mozku. To se bude blížit kokainovému opojení. Vždy si však ověřte intravenózní dávkování tohoto druhu drog a buďte opatrní.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nedoporučoval bych to, ale píchal jsem si generický 20mg oranžový methylfenidát od Danbury pharmaceuticals. Dělal jsem až 7 tablet ve 3ml injekční stříkačce po zahřátí ve vodě. Obrovský silný nával, sotva jsem mohl dýchat. Bylo to skoro přesně jako iv koks, ale krátkodobé a comedown na prd. 20ky od Danbury měly nejmenší množství pufrů, většina ostatních značek jen gelovala. Kdyby něco, tak bych to prostě šňupal. Buďte v bezpečí!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Je to strašné! Je kategoricky zakázáno podávat tabletovou formu intravenózně! Pamatujte si to, prosím!
 
Top