Question Nápověda k metamfetaminu?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Může mi pomoci někdo, kdo má trochu více zkušeností a třeba i nějaké dobrozdání?
Rád používám amfetamin, ale chtěl bych zkusit kouřit metamfetamin jsem zvědavý na sílu!
Ale v médiích se pořád mluví o "super" pervitinu pocházejícím z Mexika, protože je vyroben z P2P je to pravda, že pervitin, který je vyroben z P2P, je mnohem mnohem silnější než pervitin vyrobený z efedrin-hydrochloridu?
A také říkali, že všechny vzorky, které se testují, mají čistotu vysoko nad 90 % ? Je to pravda, nebo jde o další kampaň proti drogám? A pak poslední otázka je tady někdo kdo sehnal nějaký opravdu silný +90% pervitin na prodej který posílá do Evropy chtěl bych zjistit pocit sám.... 🫣😅
Předem díky.
Zdravím,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metamfetamin, který máte v Evropě, se stejně vyrábí v Mexiku nebo se z něj dováží.
kdo kdy řekl "super" pervitin, mohl by mít vzpomínku na mexické "superlaboratoře", což je to, co mě napadne, když si vzpomenu na novináře a senzacechtivé. kde jste o té fease slyšeli? Není to tam, kde končí super. To, kolikrát se musí produkt z p2p syntézy enantioseparovat, čistit a rekrystalizovat, je super frustrující a super časově náročné, aby se z racemátu dostal produkt stejně silný ve srovnání s prostou redukcí efedrinu: S(+)MA.

Je velmi pravděpodobné, že v produktu stejně budete mít dvě až tři nejvýznamnější řezné látky. Viděl jsem výsledky více než 10 prodejců DNM z roku 2022, z nichž všichni tvrdili, že poskytují 99+ procentní, laboratorně testovaný, neřezaný d-MA, přímo z laboratoře. Jeden z nich měl skutečně 96% čistotu, všichni ostatní se pohybovali pouze kolem 50-70%. Bohužel v závislosti na metodě analýzy se některé ani neprojevují ve špatně zvolených analytických přístrojích.

Můj názor ze známosti s lidmi, kteří jej používají oběma cestami podání po desetiletí:

Pokud jste spokojený uživatel A, držte se dál od pokusů o kouření MA. Snadno projdete 5 g za den, když 20 mg perorálně by vás dostalo na stejný časový úsek. Lidé, kteří ji kouří, nepřestanou. Protože touží po aktivitě, kterou MA dokáže rozvinout, když se užívá orálně. Prostě tam není, což pozitivně potvrdí (a dají si dalšího šluka z dýmky). Pokračují dál. Stejně jako u cracku. Neznám moc lidí, kteří by to šňupali, tbh. Možná k tomu někdo něco řekne.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Díky za tip, ale jsem dost tvrdohlavý na to, abych si to jednou vykouřil a hotovo, stejně jako jsem si jednou vykouřil crack a jednou šlehnul čistý heroin číslo 4. Je velmi nepravděpodobné, že bych se stal otrokem, je to prostě to, co jsem jako člověk, jsem jen zvědavý na potenci a jednou jsem padl, mám, pro co jsem přišel, a už se nevrátím.....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
A myslím, že pýcha má hodně co do činění s tím jeden ze smrtelných hříchů číslo 1 s kulkou, pokud si správně pamatovat Bibli 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Pervitin v Evropě vyrábějí Mexičané? To bylo před 3/4 rokem, vyráběli ho mexičané metodou al/hg dnes v nizozemsku velcí výrobci používají pt/h2 (katalytická hydrogenace) k výrobě volné báze, oddělené vinným kamenem. A prodávají d-meth. (Někteří lidé provádějí racemizaci L-methu a poté jej opět oddělují).

A mohu vám říci, že Mexičané odvedli lepší práci s al/hg!

Na metodu pt/h2 jsem slyšel spoustu stížností. A spousta lidí může říct, že je to stejný produkt. Ale uživatelé cítí rozdíl.

Sám jsem ji nikdy nepoužil... to jsem slyšel od lidí, kteří ji prodávají...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Brácha kouřil je to pro lidi, co nemají co dělat nebo co dělají s časem nebo žijí život bez koníčků, myslí si, že jako prostě vodní dýmka je to fajn, šňupe to pro člověka, co nechce sedět na zadku doma za okny a... Doufám, že tak víte, co tím myslím 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jo, to je pravda, jen jsem imunní vůči amfetaminu a chci zkusit pervitin, jestli by mi to vrátilo ten starý pocit, je jedno, jestli ho budu kouřit nebo šňupat, ale jestli říkáš, ať si jdu pro lajnu, vezmu si tvůj tip a budu se jím řídit. 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jo, já vím, ale já potřebuju nebo jako já nevím... bez tohoto okamžiku, kdy si to vezmu a pár minut brečím, to není to kouzlo, co chci 🙄
 
Top