Question Člen/rezident

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chci vědět, jak se stát rezidentem/členem. Vzpomínám si, že jsem před časem četl, že je třeba být 30 dní aktivním členem (?), ale chci se ujistit, že jsem to pochopil správně, protože nemůžu znovu najít vlákno, ve kterém jsem to viděl. Netuším, jaký je proces být rezidentem, takže pokud někdo ví, jak to funguje, dejte mi vědět. Díky za pomoc :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Od nynějška budou všechny statusy vydávány automaticky a je třeba si je zasloužit.
Ve výchozím nastavení bude všem čerstvě registrovaným uživatelům přidělen status "Nový člen".
Pokud u nás uživatelé zůstanou déle než 30 dní a během této doby projeví na fóru malou aktivitu, bude jejich status změněn na "Člen".
Dále, pokud "člen" bude nadále používat fórum a během dalších 30 dnů vykáže větší aktivitu, získá tento uživatel status "rezident". "

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je velmi pravděpodobné, že to zvládnete za 2 měsíce, nebo to nezvládnete. Podle jazyka tématu to vypadá, že algoritmus kontroluje počet vašich příspěvků po 30 a 60 dnech, a pokud jich máte dost, dostanete aktualizaci stavu, a pokud ne....idk, možná to tabeluje každý měsíc, dokud jich nenapíšete dost, nebo vás to může přestat srát úplně
 
Top