Question Vytváření 4MMC LAB, na co si musím dát pozor? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Chci se pustit do výroby 4mmc, ale nejsem si úplně jistý, kde začít. za prvé mám 0 zkušeností s chemií. chci si udělat malou až středně velkou laboratoř (pro výrobu max. 1 kg mefedronu najednou).
Předpokládám, že nejlepší by bylo nejdřív pořídit všechny chemikálie a pak teprve sklo? také jak moc je rizikové objednávat náhodné chemikálie z EU (dostane se člověk automaticky na nějaký sledovaný seznam?).
můj největší problém je, že nemám kde vařit, kromě svého domova. což je z pohledu opsec docela blbost. jaká místa na vaření byste mi doporučili? díky.
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
abyste byli co nejbezpečnější, nechcete mít žádné spojení s vlastní identitou. najděte si proto kamaráda nebo někoho, komu můžete zaplatit, aby použil své jméno a adresu, nebo prostě uveďte falešné jméno. (samozřejmě). z hlediska možného odsouzení si nenechte poslat všechny chemikálie dohromady, párujte je nevinným způsobem, také kontrolované prekurzory (ty závažné) si nechte od compny změnit označení. neposílejte vybavení s chemikáliemi , posílejte odděleně, nejlépe na jinou adresu nebo ještě lépe na 2 různé adresy. prostě se ujistěte, že to všechno nedorazí dohromady. pokud to není dohromady, není to žádný případ pro policii.
Pokud pácháte jiné trestné činy, uvědomte si, že už můžete být sledováni, v tomto případě je vše výše uvedené ještě důležitější.
kde vařit? zdravý rozum říká, že někde v klidu a na samotě, na venkově, vždy se vyhněte ukládání věcí a dělání věcí z vlastního domu. neserte na vlastní práh, to je pravidlo číslo 1. !!!!!! vždycky se mi líbila myšlenka bytu v nejvyšším patře pro ne příliš velkou sestavu. v napůl obsazeném paneláku. žádná okna pro lidi, aby se podívali skrz, nikdo si nevšimne / pozná vás v hale a můžete diskrétně ventilovat z oken.. konečně, pokud můžete najít prodejce, kterému můžete důvěřovat , například id doufám, že prodejci zde, by bylo nejlepší místo pro nákup, protože můžete požádat o všechny změny jména / tajné, které si přejete bez paranoie, myslet si, že budete podvedeni nebo nastaveni.
To je jen můj názor mimochodem, hodně štěstí
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
mějte muly na posílání skla a chemikálií(které dostanou zaplaceno za svou práci, ale nic důležitého neumějí).nejtěžší je umístění a jak se od něj papírově oddělit.zároveň si myslím, že nejdůležitější je, že nikdo kromě vás nezná umístění laboratoře.pokud znáte umístění jen vy, je mnohem méně bodů selhání.mějte skrýše.a mějte našetřené peníze na dobré právníky.vymyslete distribuční síť před začátkem a ujistěte se, že jednáte s co nejmenším počtem lidí.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Nízké expirience v chemii, žádný problém, mohu vás naučit syntetizovat, ale nejsem odborník, ale docela dobrý.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc je velmi snadno vyrobitelný, nepotřebujete laboratorní sklo, pouze lahvičku od
lahvičku od džusu injekční stříkačku a nějaké zařízení na přehrávání lahviček a plynovou masku s filtry.
 
Top