Salonek

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Pokud potřebujete podrobný návod, jak syntetizovat různé psychoaktivní látky,
vítejte v sekciTechnologie syntézy a analýzy (odkaz).

Pokud chcete koupit nebo prodat nějakou drogu, můžete tak učinit v sekci Trh (odkaz).


Sekce Lounge je však otevřená diskusní oblast, kde můžete diskutovat na libovolná témata.
Vezměte prosím na vědomí, že v této sekci, stejně jako ve všech ostatních sekcích fóra,
nesmíte své protějšky urážet.

Vše ostatní je povoleno.

Lidi, co si myslíte o našem fóru? Máme sice mladý, ale velmi slibný projekt. Jsme teprve na začátku naší cesty, ale mnozí z vás už vidí potenciál, který projekt má, a výhody, které může svým účastníkům přinést. Nyní stojíte u jeho počátků a my jsme vděční, že nás podporujete.
Co podle vás našemu zdroji chybí? Co byste zde rádi viděli nyní nebo v budoucnu? Je něco, co byste chtěli přidat nebo změnit? Napište všechna svá přání a postřehy, vyslechneme každého.

Možná byste se chtěli podílet na životě našeho zdroje nebo nabídnout nějaké služby?
Napište mně nebo adminovi HEISENBERGOVI do soukromých zpráv, domluvíme se.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Do budoucna možná zvážím kvízy a online zkoušky, abychom měli dobrou představu o úrovni toužících uživatelů, kteří se chtějí otestovat, také může pomoci vzdělávací aplikace a také sekce, kde by se měly anonymně zveřejňovat videa a obrázky pro zpětnou vazbu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Rád bych se na fóru podílel i jinak než jen jako aktivní člen nebo vedoucí komunitní skupiny.

Jaké způsoby vás napadají? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
To je vlastně dobrá otázka.
Náš tým na fóru je nejlepší na světě ve výrobě nových designových léčiv. Obchod s léky se přestal vyvíjet už dávno. Málokdo se odváží zkoušet něco nového. Překvapuje mě, že MDMA je stále trendy ze všech existujících drog (Není těžké to pochopit analýzou trendů na Googlu pro určité dotazy).
Na tzv. nejpopulárnějších darknetových tržištích se ročně prodá několik desítek tisíc kusů, to je srovnatelné s denním pouličním prodejem v metropoli.
Chceme se stát populárními. Nejen populární mezi poměrně úzkým publikem, které používá torus a zabývá se syntézou psychoaktivních látek. Naším úkolem je změnit paradigma celého drogového byznysu. Učinit drogový byznys bezpečným pro všechny jeho účastníky. Aby kupující nepřicházeli do přímého kontaktu s prodejci, aby výrobci nepřicházeli do přímého kontaktu s distributory.
V drogovém byznysu existují tři hlavní problémy:
  1. Získávání chemických činidel.
  2. Metody výroby látek
  3. Prodej

Naše fórum řeší první dva problémy. Zde si můžete koupit téměř vše, co potřebujete k výrobě většiny oblíbených látek. Zbývá vyřešit problém prodeje.
Jak by podle vás mělo vypadat tržiště budoucnosti? Co přiměje pouliční prodejce k přesunu na darknet?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Musíte to udělat jednoduše. Pouliční prodavači přihodí nějaké oblečení a otevřou dveře. Všechno, co je potřeba k ochraně před odhalením na internetu, se zdá být ohromující. Na starého muže jsem poměrně internetově zdatný, ale ocásky, klíče, výstupní uzly, celý samostatný počítač, který se nikdy nedostane na světelný web... to mi brání v interakci tak, jak bych chtěl. ani nevím, jaké otázky klást. Překvapilo by mě, kdyby většina prodejců byla technickými experty.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
S tím souhlasím.

Když jsem začal všechno studovat, byl jsem z toho dost nadšený. Stříhal jsem a přicházel na to, co je třeba, a pak jsem si přečetl Heisenbergův příspěvek o bezpečnosti. (Mimochodem, Heisbergův příspěvek je jako obvykle úžasný. Hodnocení A)

Sledoval jsem jeho výukový program, opravdu jsem se snažil učit. Ale pak mě to zasáhlo jako komáří štípnutí do čela... Nebudu mít čas dělat to, co chci dělat, protože všechny ty věci kolem kybernetické ochrany jsou obrovská časová ždímačka! Chci říct, že je to asi standardní řemeslo pro lidi, kteří se pohybují s množstvím výrobků, ale já si chci jen hrát v kuchyni, trochu se léčit atd.

Zdá se jako statistická pravda, že určité procento členů fóra jsou orgány činné v trestním řízení. Prostě něco k zamyšlení.

Tak si říkám, jestli není dost dobré se prostě připojit přes VPN a šlapat tam s mým věrným tor prohlížečem?

Co si o tom myslíte?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG K vyřešení třetího problému si myslím, že darkweb musí myslet moderněji :)

Možná nyní zahrnuje nové základy, nejen jako mrtvé kapky, ale také usnadňuje prodejcům škálování jejich podnikání, když to srovnáme s provozováním jakékoli jiné formy online podnikání, protože to jsou možnosti, se kterými dnes nelegální obchody s drogami na darkwebu soutěží.
Tam si myslím, že je úkolem tržišť tyto struktury začlenit.
Myslím, že příklady pro ně by mohly být:
  • Bezpečnost (XMR, PGP, tvrdší podmínky pro nové členy fóra/nové prodejce, Web3 technologie pro 2FA).
  • Design uživatelského rozhraní/UX
  • Použitelnost
  • Možnosti reklamy
  • Možnost začlenění marketingových akcí
  • Možnost měřit výkonnost marketingu/obchodu
  • Pobídky pro nové zákazníky, aby se připojili k platformě
  • Vyšší požadavky na prodejce
    • kontrola kvality
    • lepší obrazový/video obsah pro důkazy a obsah
    • systém na úrovni
    • úschova pouze pro nové prodejce
    • minimální denní online časy pro zajištění lepšího zákaznického servisu
Také si stále myslím, že mrtvé kapky mohou být skvělým řešením, jak motivovat nové zákazníky používající darkweb.
Ale aby to bylo dostupné a moderní, je třeba nejprve motivovat nové prodejce, aby začali prodávat na darkwebu.
Myslím, že pak, jakmile se podaří zlepšit nabídku (nabídku, kvalitu, cenu), bude následovat poptávka.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG abych něco dodal, řekl bych, že trh budoucnosti by měl zahrnovat čistou strukturu mrtvých kapek s hyrachiarickým systémem.
V rámci tohoto systému by bylo možné nejen dosáhnout příznaků pro zákazníky/prodejce, ale také tyto vyrovnat. Tyto úrovně by vám dávaly možnost automaticky se posouvat na žebříčku, decentralizovaně, podle kvality práce, kterou odvádíte.
To může být založeno na kvantitativním systému hodnocení i na kvalitativním, který by mohl vycházet z hodnocení zákazníků.
Decentralizace by byla zásadní součástí, aby byla zajištěna také bezpečnost.
Žádosti prodejců by měly být decentralizovaným procesem, který by mohl zahrnovat komunitu formou otevřeného výběrového řízení, podle kterého komunita žádost prodejce buď přijme, nebo zamítne.
Totéž platí pro seznamy nových výrobků jednotlivých prodejců. Pokud by například prodejce nashromáždil velké množství negativních ohlasů, mohl by být prodej zastaven a prodejce by musel nejprve vyřešit existující stížnosti a znovu komunitě prokázat kvalitu výrobku, aby mohl být znovu přijat k prodeji.
Tento koncept založený na decentralizaci a komunitě by mohl jít hodně daleko a mohl by být začleněn do celé struktury tržiště.

Doufám, že tento výklad nebyl příliš nestrukturovaný, ale myslím, že docela dobře popsal, jak by decentralizace mohla prospět celosvětovému obchodu s drogami.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Většina toho, co jste napsali, je samozřejmá. Souhlasím téměř se vším.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Toto je náhodné místo pro zadávání věcí. Výroba MDMA ze Sassu je obtížná. A tím mám na mysli získání dobrého Sass. Musím na chvíli vysadit drogy a prohledat tento web, jestli někdo neprodává dobrý Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na východě Severní Ameriky roste jako plevel. Kdykoli bych mohl jít sklízet jeho trsy. Mohl bych do konce života stahovat kůži ze stromů a ani bych se nedotkl množství sassafras ve východní NA
 
Top