Question Looking for a vendor HLEDÁM DODAVATELE, kterého nemohu najít NALÉHAVÉ

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Potřebuji dodavatele bmk nebo p2p prekurzoru dodavatel mi může zaslat do ALŽÍRSKA ANNABA 23000 nejrychlejší možnou cestou prosím lidi potřebuji 1kg.
Nemohu nikoho najít jeho téměř týden výzkumu.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آJe možné, abych za vámi přijel z Asie pracovat na vaší práci?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zeptejte se Číňanů na této stránce. Podívali jste se na trh? Číňané zde udělají doprovod. Prosím, děti, nezapomeňte: POUŽÍVEJTE FUNKCI VYHLEDÁVÁNÍ! Je to doslova v pravidlech.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
nemyslíš si, že jsem hledal a nenašel, že to je důvod, proč jsem sem napsal ?to přišlo hodit mysl alespoň jednou.... stejně jsem použil kurva funkci vyhledávání, a nenašel, že to je důvod, proč jsem příspěvek zde a ne, děkuji...jste tak chytrý tím, že poukazujete na ty chineese..... oooh nevěděl o této informaci omlouvám seyyy...fuuuuuck jsem poslal všechny čtyři zkurvené zprávy na tomto fóru před odesláním příspěvku, takže přestaňte si myslet, že jste nejchytřejší člověk tím, že poukazujete na nějaké fuuuuucking noob věci ...snažím se najít to, co hledám a jsem unavený, takže prosím, nepotřebuji vaše stížnosti zde....im nepublikujete to na přední straně vašeho domova...děkuji za vaše pochopení.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je zde více než 4 čínštiny. P2p a bmk jsou celosvětově zakázány. Jsou to stejné věci jako fenylaceton. Můžete si ho vyrobit sami. Nemůžete ho nikde legálně koupit, pokud nemáte dokumentaci. V nějakém filmu, který jsem kdysi viděl, byla hláška " tolik ses staral o to, jestli něco MŮŽEŠ udělat, že jsi nikdy neuvažoval o tom, jestli něco MUSÍŠ udělat. Metamfetamin si koupíte snadněji než fenylaceton. Najděte si prekurzor, který je dostupný, a budete mít větší štěstí. Snažte se zůstat v klidu. Je to vaše volba, jak budete na lidi reagovat.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Prosím, přečtěte si, než začnete komentovat ...kdo řekl o p2p nemyslíte si, že to nevím, prosím, přestaňte, já vím, že to víte, jen si najděte jiný článek, prosím, děkuji, i tak.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Myslím, že s vaším způsobem psaní nedostanete odpověď..... Výrobek je v Číně zakázán, takže tam už žádný nedostanou. Ani na fóru, ani mimo něj. Zvolte jinou cestu než přes bmk. Je tam uvedeno mnoho jiných způsobů. Já bych na jejich místě zkusil použít p2np jako předstupeň.
 
Top