Looking for a vendor HLEDÁME DODAVATELE HROMADNÝCH VÝROBKŮ (AUSTRÁLIE)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ahoj všem, v současné době máme problémy s naším současným dodavatelem některých produktů, takže zkoušíme vody a zjišťujeme, zda je někdo schopen zasílat do Austrálie velké množství za férové ceny, v dobré kvalitě a s jistotou.

Hledáme:
-COCAINE
-MDMA
-KETAMIN

Jsem si jistý, že všichni už vědí, že trh v Austrálii je velmi výnosný, výnosnější než kdekoli jinde na světě, a to znamená, že jde o velmi vážné peníze pro všechny. Na australské drogové scéně se pohybuji již téměř 8 let a vybudoval jsem si a udržuji úzké vztahy se skupinami a lidmi, kteří zde v Austrálii řídí a kontrolují trh s drogami. Kontrolujeme většinu distribuce v Austrálii. Kontrolujeme pouliční ceny velkých množství, kontrolujeme, co se prodává a kdy se prodává, a děláme to proto, abychom udrželi pevnou pouliční cenu podle našich představ. Máme velký vliv na motorkářské skupiny a mnoho zločineckých rodin a organizací v Austrálii. Pokud se v Austrálii prodá kilo a více čehokoli, víme o tom.
Pokud jde o mě, mám poměrně vysoké postavení v jedné z největších organizací v Austrálii. Starám se o logistickou stránku věci a hlavně o finanční oblast podnikání, včetně praní špinavých peněz a dalších důležitých úkolů.

S ohledem na to stále hledáme nové obchodní příležitosti a lidi, se kterými bychom mohli vybudovat dlouhodobý a plodný vztah. Již delší dobu máme problémy s naším současným dodavatelem, ceny se dramaticky zvýšily, záchyty také stoupají a kvalita se zhoršuje. Nyní hledáme nový zdroj pro některé výše uvedené produkty, které jsem uvedl.

Na zdraví!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Nabídl jsem, že mám zdroj všeho, co potřebujete, ale nemám.
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im schopen letět to Aus, pokud jste měli dveře ve svých abecedních agenturách.
 
Top