Mám 50 tabulek efedrinu, co s nimi mohu dělat.

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Takže pozor, nemám laboratoř, mám kuchyň a to je jediný způsob, jak mohu něco vyrobit, co mohu udělat s 50 tabs efedrinu jako jednoduchý domácí recept jako super snadný pro nováčka.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Z manganistanu draselného se stane katinon, který je o stupeň výše než efedrin a o jeden nižší než amfetamin.
 

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Děkuji vám za to VELMI DĚKUJI!
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Záleží také na tom, o jaký druh pilulky.....
Pokud nemají lepivý obal, pak:

Varianta č. 1

Rozdrťte na prach a dvakrát promyjte etylalkoholem.

Prášek na pilulky +100 ml alkoholu.
Filtrujte.
Pak přidejte dalších 100 ml alkoholu a přefiltrujte.
Vzniklý alkohol s rozpuštěným efedrinem HCL odpařte za stálého míchání ve dvojitém kotli do sucha!
efedrin HCL seškrábněte nožem a zvažte.

Na 1 g efedrinu přidejte 0,3 g červeného fosforu. (tj. na 10 g efedrinu 3 g fosforu).
vložte do malé baňky. 50-100 ml (prodává se kdekoli)
promíchejte do hladka.

Další krok: Vezměte do rukou tabletky, abyste se mohli zbavit zbytků fosforu:
Do vzniklé směsi přidejte krystalický jód. Přesně stejné množství jako efedrinu. 1:1
Smíchejte a silně protřepejte, přičemž poklepávejte o dlaň.
15-30 minut.
Směs by se měla spojit v jednu hrudku.
Nyní baňku uzavřeme zátkou, do které vložíme skleněnou trubičku (laboratorní pipetu), jejíž tenký okraj nejprve srazíme. Pipeta bude fungovat jako chladnička

Nyní můžeme tuto hmotu mírně zahřát, například ponořením do misky s horkou vodou.
Naším úkolem je hrudku pomalu roztavit.


Když se hrudka rozpustí, objeví se známky varu naší reaktivní hmoty.
Na povrchu se objeví bublinky.
Z naší pipety - ledničky se začne uvolňovat plyn, jehož zápach si nyní s ničím v životě nespletete!)):)
Jedná se o uvolněný plynný ( HI )(jodovodík). Právě ten obnovuje náš efedrin na pervintin.
Přidejte několik kapek vody přes naši lednici (3-5 kapek na gram efedrinu, ne více).
Reaktivní hmota se musí v tomto stavu udržovat 20-30 minut.
Náš jód začne aktivně vystupovat a odlétávat od reaktivní hmoty
pak zvýšíme ohřev na 150 a intenzivně mícháme, dokud není reakce dokončena..

Jak poznáte, že je reakce dokončena?:


Jód začal aktivně vystupovat z chladničky. (a asi po dvou minutách se zastavil.)
Reaktivní hmota nyní znatelně zesvětlala.
Nyní není vínová od jodových nečistot.
již není homogenní, a pokud ji necháte minutu stát, fosfor se usadí a kapalina, která zůstane, bude žlutorůžová.

Krok №3
Do baňky nalijte vodu:
Na 1 g efedrinu se přidají 3 ml vody.
Zamíchejte a přefiltrujte přes kávový filtr.
A poslední krok znovu opakujeme.......
Voda.....míchání.....filtrace.
A přefiltrovanou vodu spojíme.

KONEC


1,5 ml roztoku vám bude stačit k tomu, abyste neusnuli po dobu následujících 24 hodin.
A pro začátečníky ještě méně.

Po 1,5-2 měsících pravidelného používání znatelně zhubnete, na obličeji se vám začne objevovat akné. Pod očima se vám objeví mírné zmodrání.
Po půl roce systematického používání budete moci hrát v zombie filmech bez make-upu.:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pokud jste extrahovali své pilulky a jste morálně připraveni je přeměnit na drogy určené ke konzumaci, nedoporučuji se o výše uvedené pokoušet... Pokud se rozhodnete, že budete vařit RP/I2, udělejte to tak, jak to dělali ve videích.

Efedron (kočka) je sice možnost, ale není nejjednodušší. Metamfetamin je podle mě asi nejjednodušší a nejlepší možnost. Při práci s pseudo je více způsobů, jak to udělat, ale mohu jen doporučit RP/I2 cook nebo shake and bake (březová redukce) - se čpavkem a lithiem. SnB bude vyžadovat trochu domácích úkolů a bezpečnostních opatření a nepokoušel bych se o něj, pokud si nejste jisti, že chápete, co dělat a co ne, a hlavně... kdy všeho nechat a utéct nebo si vzít hasicí přístroj atd... Vlastně byste možná chtěli udělat SnB v hasicím přístroji jako ten pán v epizodě o pervitinu v Hamiltons Pharma. Ale láhev od gatorade nebo něco podobného bude stačit...

Hodně štěstí,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Můj osobní názor je, že Březinova redukce je mnohem nebezpečnější než výše popsaná metoda.
A od mnou popsané metody k metamfetaminu vede pouze 1 krok.
Extrakce kyselinou a zásadou a izolace hotového produktu okyselením.
A to je vše.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Souhlasím, že vařič s červeným P je při správném větrání teoreticky o něco bezpečnější. Jen zvažte, co by bylo horší? Protřepat a upéct s lahví od popu na zahradě nebo cokoli jiného... nebo vařič s červeným P, s řádným sklem ve sklepě nebo garáži atd. Mínus práce nahoře, obojí je "jednostupňová" redukce, pokud máte HI nebo lithium v amonném uhlovodíku. Nesnažím se hádat, jen se snažím pomoci newBee pochopit... jako bych si přál, aby si na mě lidé, kteří vědí, skutečně udělali čas, místo toho, aby banda šašků mluvila o svém řetězovém drogovém impériu šlapek a sportovních aut, ale to jsem odbočil...

Nesnažím se říct, že vaše metody jsou nebezpečné. Tahle konkrétní metoda/vysvětlení mi jen připadá trochu výstřední a zmatená na to, jak by měl vypadat kuchař s červeným P. Skoro mi to připomíná push/pull, kde chybí polovina slov. Když se snažíš zasvětit někoho nového, musíš mu některé věci vysvětlit a upozornit ho na rizika atd. víš? Aby to pochopili. Proto jsem navrhoval ta videa - vše je v nich popsáno srozumitelně a profesionálně. Říkám všechno, ale myslím tím především úklid - bezpečnost. Bohužel, příteli, nevidím žádnou zmínku o thiosíranu sodném nebo něčem podobném k neutralizaci přebytečného jódu. Výpary kyseliny HI nejsou příliš přátelské, ale ve skutečnosti je to fosgen, čeho byste se měl také obávat. A co promytí konečného výrobku acetonem?

Vždyť v podstatě někomu říkáte, že stačí reakční roztok přefiltrovat a je připraven ke konzumaci. Je to v podstatě orální roztok krokodýla - žádné kecy, že z vás udělá napínavou zombie...
Pokud se neutopíš na souši fosgenem tak, že se ti plíce a orgány promění v HCl, tak se za půl roku až rok necháš shnít zevnitř tou metakrokodilovou šťávou...

Z čeho vycházím, je, jak jsem řekl, snaha pomoci nováčkům pochopit a ne jen předávat nejasné nebo neúplné návody/recepty, zejména bez jakéhokoli bezpečnostního upozornění. Vlastně mi jednou nějaký kretén řekl, že když vaříš pervitin, tak se z výparů dostaneš výš, než kdybys ho střílel nebo tak něco. Jako nováček v něčem tak nebezpečném a záhadném a nelítostném, jako je chemie, si dejte na čas a učte se a studujte a zkoumejte a čtěte a ptejte se na všechno možné a nedělejte nic, pokud si nejste jisti výsledkem. Stejně jako ten starý citát o tom, že "když se chceš o něčem něco dozvědět, nepřečti si jednu knihu, ale deset." Jen na těchto stránkách jsou všechny potřebné informace. Mějte na paměti, že můžete snadno přidat dva, obvykle neškodné domácí produkty dohromady a zničit si život a všem ostatním den... a ani nebudete vědět, co vás zasáhlo - například bělidlo a čpavek.
... Jen proto, že někdo na internetu řekl: "Hele, takhle se vyrábí pervitin." ... "Jo?... Super, ... to mám doma......................💀."

Abych to shrnul, jak často říkám lidem na BB: "Neřiďte se jen návodem, aniž byste mu nejprve porozuměli." - Čtěte, čtěte, čtěte.....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
S tím souhlasím!
Vždy je třeba se učit!
Zkušenosti se získávají opakovaným opakováním stejného postupu.
Samotný fakt, že se podíváte na video, vám porozumění procesu nezajistí!:)
Pokud si člověk koupí pistoli, nezíská tím okamžitě dovednost a zkušenost ve střelbě z ní.
P.S. A to jsem psal o zombících!))
 
Top