To prostě není fér

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Proč by to nemohlo být ve Státech. Momentálně je tady ta metamfetamina PROSTĚ HNUSNÁ.
Zhruba od doby, kdy se objevil Covid, se ukázalo, že dobrý produkt je nepolapitelný. Je tu hojnost toho "obrovského kusu krystalu", jehož střepy váží přes půl kila každý, a přitom je to úplný odpad, z čehož mohu jen podezírat, že je to ISOpropylbenzylamin.
Proto jsem tady.
Nesnažím se vyrábět, abych prodával.
Tvrdě pracuji za své peníze, myslím, že si zasloužím, abych je mohl utratit za to, co si vyberu, ale kam tenhle svět spěje, že bez ohledu na to, kolik peněz máte, si nemůžete koupit ani slušný výrobek.

Vzpomínám si, že v 03 04 meth byl tak vysoký jako 500 za 8 míč (oblast New Orleans) a nemohl jsem uvěřit, že jsem v té době platil tolik, ale alespoň vás to dostalo vysoko a nadržený jako peklo. Dal bych cokoli, jen abych měl možnost to v tuhle chvíli znovu získat.

Omlouvám se za řečnění, jen jsem potřeboval ventilovat.


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Co se týče této situace, souhlasím s vámi. 30 gramů odpadků všude, kam se podíváte. Udělal jsem
před pár týdny test tání (zkumavka s teploměrem přiloženým ke straně v pArrafinu na horké plotýnce) a barvu mi šokovalo, že se to roztavilo při 144 °C (nebo to bylo 141?) Každopádně jsem přesně věděl, co to znamená. Pro mě to znamenalo, že je to 50% msm a 50% D,L. Většina falšovaných se taví při mnohem vyšší teplotě než msm, což je 109 °C. 109+175÷2=142°C. Při tání je také cítit sírou Věděli jste, že 😏 hodně lidí si myslelo, že gov. Pseudoefedrin zakázali, ale ve skutečnosti to tak není. Můžete jít do lékárny, ukázat občanský průkaz a koupit si 3000 mg najednou. Člověk si může legálně koupit 9000 mg měsíčně. Některé státy mají přísnější pravidla, ve 2 státech je to pouze na předpis, ale asi 40 států nemá zákon a řídí se pouze federálním zákonem. Můžete dokonce chlap 7500mg měsíčně prostřednictvím pošty. Ztratíte asi 12% na reakci v mol hmotnosti a myslím, že jste pravděpodobně děláte dobře, abyste získali 80% efektivně, ale 67% z 9 gramů je stále 6 gramů měsíčně čistého Dextro. Na osobu. Samozřejmě nevyrábějí žádné krabičky, které by byly 30-100'a nebo 100-30'a, takže se ve skutečnosti díváte na 20-120'a. Allegra D IA podporuje, aby se dodávala v baleních 30-120, ale stojí 36 dolarů a já ji stejně nemůžu najít a platit to nebudu. Jinak Číňani prodávají D-meth na alibabě za 100 dolarů za gram.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Ale co s těmi potížemi s extrakcí
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
To, co někdo řekl, dávalo smysl o super gaku Protože bez ohledu na to, jak dobře vypadaly extrakce někoho, koho jsem potkal, A (on/ona) je dělal všechny .rovnou, aby byl rovnou na e, Ten, který používá aktivní uhlí a potravinářský startch, doslova Každá extrakce na několika různých značkách pseudo. 24, 12, red hots..

Všechny vyšly na hovno.

Teď co můžu říct je, že zmíněná osoba nikdy nezkusila žádný z allegra d nebo takové pilulky jen walfed nebo značkové sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Tvrdě pracuji na své peníze, myslím, že si zasloužím, abych je mohl utratit za to, co si vyberu, ale kam tenhle svět spěje, že bez ohledu na to, kolik peněz máte, si nemůžete koupit ani slušný výrobek."

možná se jen bojí, že jsme schopni dělat tolik věcí přes (já tomu říkám pluginy, protože na krátkou dobu to tu schopnost rozšíří, jako v prohlížeči takříkajíc) a možná ještě horší by pro ně bylo, kdyby pak víc lidí začalo taky zpochybňovat systém a pak si uvědomili, co je to za bandu opic s pistolemi a kravatami a díky tomu si pak všimli, samozřejmě se taky odvrátili od těch "fetiš dělá opice v šedých pytlích na odpadky".


Myslím, že to je jejich největší strach.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Nechápu, proč pořád vidím příspěvky o tom, že nemůžete používat pilulky kvůli gak lol tam jsou pilulky, které fungují dobře... také velmi prospěšné. Stejný postup jako před 20 lety lol
 
Top