Question Dotaz na mezinárodní přepravu a metody skrytého balení

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ahoj všichni,

Jsem RDX, nový prodejce zde, a chci rozšířit svou působnost na mezinárodní úrovni. Chtěl jsem vás požádat o radu ohledně:

1. Nejlepší postupy pro mezinárodní přepravu: Jaké metody jste shledali jako nejspolehlivější pro zasílání produktů po celém světě, zejména pokud jde o vyhnutí se celním problémům?


2. Skryté balení: Uvědomuji si, že klíčem je utajení, ale budu vděčný za jakékoli návrhy nejlepších technik balení, které se vám osvědčily. Nějaké konkrétní materiály, techniky nebo strategie, které minimalizují riziko odhalení?



Budu vděčný za jakékoli pokyny nebo tipy od zkušenějších členů. Pokud se chcete podělit soukromě, neváhejte a napište PM.

Předem děkuji!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tento rozhovor jsme již několikrát vedli ad nauseum. Pokud se podíváte pod tento příspěvek na podobná vlákna, mohou tam být. Kdysi jsem prodával kontraband do zahraničí a na celním prohlášení jsem ho nazval komerčním vzorkem. Důvodem bylo, že pokud to není vzorek, pravděpodobně jsi za to zaplatil a mohly by se platit daně nebo poplatky, které by vrhly kontrolu na balíček a příjemce by mohl dostat strach. Nejlepší utajení je žádné utajení. Co se týče kontejnerů, neexistuje nic, co by nemohli prohlédnout. Možná si říkáte: "Hehe, přes olovo nevidí!" To je přesně důvod, proč ho nechcete používat. Divili by se, co se za tím olovem snažíte schovat. Mylar ničemu nebrání. Šedé přístroje, které mají, dokážou určit, jestli jde o organickou látku, kovovou neorganickou....myšlenka se skrývá na očích. Je to extáze? Dejte to do sklenice a vytiskněte etiketu pro frankensense. Pokud jste si nikdy nevšimli, že jsou na pohled totožné. Najděte si podobný vzhled. Dejte si pozor, aby to nebylo nic regulovaného, ani do toho nedávejte materiál z něčeho regulovaného. Ne alkohol tabák nenazývejte to žádnou rostlinou ( většina zemí má zákony proti cizokrajným rostlinám kvůli obavám z invazivních druhů) udělejte z toho tu nejprozaičtější sračku, jakou si dokážete představit. Vytiskněte falešnou fakturu a inzerujte ji. Vytiskněte stránku s hovadinou, která se podobá návodu nebo jiným falešným produktům, které vaše falešná společnost falešně prodává.
Tohle všechno je názor. Ještě 20 názorů a vytvoříte si teorii.
Vítejte na stránkách
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Děkujeme za sdílení těchto cenných postřehů. Koncept skrývání se před očima, zejména v případě přístupu "komerční vzorek", dává velký smysl. Myšlenku, že méně utajení může někdy znamenat méně podezření, určitě zařadím.

Co byste doporučil v případě něčeho takového, jako je pervitin, co se týče balení, aby to zůstalo zcela pod pokličkou a nepřitahovalo to zbytečnou pozornost? Také by mě zajímal váš názor na strategii "komerčního vzorku" - obstála při kontrole, nebo existují konkrétní scénáře, kdy by mohla selhat?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Měli jste na mysli sůl do koupele? Vytiskněte pěknou samolepku s mýdlovou vanou, nějakým efektním názvem, účinky (zklidnění, hydratace pokožky atd.), hmotností vzorku a připlácněte ji na sáček/lahvičku. Přidejte vizitku své fiktivní firmy, která odpovídá deklarovanému odesílateli, a přiložte list výrobku s použitím, dávkováním, složením (které okopírujete ze skutečného výrobku koupelové soli) a bezpečnostními pokyny (při požití vyvolat zvracení a poradit se s lékařem atd.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nic není samozřejmě zaručeno. Prodával jsem mezinárodně asi 8 let a ztratil jsem 2 balíky, uznávám, že 95 % mého prodeje bylo na domácím trhu, takže to pravděpodobně představuje... možná 5 % bylo zabaveno.
Slyšel jste někdy o msm? Je to výživový doplněk, ale je to také nejoblíbenější řez v pervitinu. Mohl bys být butikové wellness centrum, které prodává msm lidem s artritidou. Pravděpodobně bys mohl koupit nějaké malé nádoby s ním a pečlivě je vyměnit a znovu uzavřít.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nyní je značka msm na Mercari za 5 dolarů, je to právě ta sklenice, kterou chcete. Viděl jsem hodně v hnědých nebo mylarových tepelně uzavřených bG se zipem. Stačí si stáhnout dobrý obrázek štítku a připlácnout ho.
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Chtěl jsem jen vyjádřit poděkování za vaše cenné postřehy. Vážím si všech vašich příspěvků!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Bratře, nevím, co si mám myslet o tvé otázce? Nejsem samozřejmě naštvaný, ale spíše šokovaný😅. Úspěšně posílám věci do celého světa. Ztratil jsem pouze jeden balík na straně usps (ne celnice)v mém carrer. Ale opravdu chceš, abych ukázal své metody? Nebo si jen děláte legraci? Pro mě je základem v této práci, kterou si sám vyvíjím. Na začátku mi nikdo nepomohl. Když na něco přijdete sami, nemůžete to nikomu vyčítat. To je pro mě správný způsob uvažování o této práci. A mám pro vás tip: vždy se snažte být jedineční. To by mělo stačit. Kromě toho jsem si jistý, že agenti čtou i naše fórum, takže nečekejte, že vám někdo něco ukáže, zvlášť když je to jedinečné 😉 žehnejte a hodně štěstí. Vždycky se můžeš zeptat prostřednictvím DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Viděl jsem neviditelný obal, který je ponořený v kartonu.
 
Top