Podle vašeho názoru je nejlepší způsob, jak poslat kilogramy.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Ahoj lidi, zajímá mě, co si myslíte, jakým způsobem je nejlepší a bezpečné posílat kilogramy léků, například z turecka nebo z uk do třeba polska? pojďme si trochu popovídat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Rozdělil bych kilo na 2-4 části a ty bych zaslal třikrát zapečetěné schované v něčem.

Dát kilo čeho? Kilo amfetaminu spotřebuje mnohem méně místa než kilo trávy.
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Je pravda, že vědět přesně, co se přepravuje, by nebylo na škodu.

Předpokládám, že balíky se mají posílat dopisem, ale protože neznám zemi původu, neznám ani povolené rozměry.

Jen jeden nápad by byl pořídit si roli fólie na balení palet nebo jiného obalového materiálu, kterou zmačkáte a vložíte dovnitř balíku tak, aby to vypadalo, že chrání předmět, a pak věci schováte do fólie.
Aby to vypadalo autenticky, poslal bych originálně zabalený předmět, který má nízkou hodnotu zboží.

Celou věc pošlete jako vzorovou zásilku s falešnou fakturou, aby se zboží nemuselo proclívat, a jako odesílatele a ideálně i příjemce uveďte nějakou společnost.

Jak již uvedl KokosDreams, vytvořte z toho několik balíčků.

Nebo můžete zkusit vytvořit přes VPN polský štítek s polskou odesílací adresou a polským příjemcem, čímž by vznikl dojem, že zásilka byla špatně směrována a tak prošla celnicí.

I zde je třeba to co nejvíc skrýt.
Ideálně takový, který lze po otevření opět uzavřít.

PKjF5B4Czu


K tomu byste si museli udělat nějaký vlastní průzkum, protože tento způsob je mi znám pouze z doslechu, takže vám nemohu říci, zda to tak opravdu bude fungovat.
Mohli byste se nejprve vzdát zkušební zásilky, pokud máte ještě dost času.

Zásilky ze zemí mimo EU jsou bohužel vždy spojeny s určitým rizikem
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den!
Především bych chtěl říct, že toto fórum si rychle získalo mé sympatie a stalo se mým oblíbeným místem pro kontrolu témat a získávání poznatků. S tím, co bylo řečeno:
Chci zahájit diskusi týkající se tématu globální přepravy. Prosím, dejte mi vědět, pokud se chcete podělit o nějaké zajímavé způsoby týkající se tohoto tématu. Primárně chci vědět o přepravě pilulek a prášků ve velkém množství do míst, jako je AUS/NZ a další ostrovní společnosti.
Na těchto místech je spousta koksu a extáze, ale jak se to dostává do země? Vždycky tu bude velké riziko, že se zásilky dostanou do pasti, ale s tím, že bych rád zjistil tipy a triky, které mohou být nějak neznámé. Mylar a kov/nástraha atd. je dobrý základ znalostí, ale snažím se najít něco, co povýší taktiku.
Přečetl jsem si vlákna na toto téma, které máme tady na fóru a bylo to k velké pomoci. Mám nějaké nápady sám z aswell a mám předchozí zkušenosti v domácím vysílání, ale toužím rozšířit své znalosti v oblasti mezinárodní logistiky. (Jen pro své znalosti ;-) )
Chápu, že to není něco, o čem by lidé, kteří se tím zabývají, chtěli otevřeně diskutovat. Pokud by mi někdo chtěl poslat messege na toto téma, uvítám to s velkou radostí!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Schovejte ji do auta bez poznávacích značek a registrační značky. Pak zavolejte odtahovou službu, aby auto odtáhla mezi státy za předpokladu, že jste v USA. V případě zatčení (což nebudete) řidič ví pouze to, že byl najat na odtah auta a vaše informace (předem zaplacená hotovost) nejsou pravé a cílový bod bylo něco, co jste chtěli na poslední chvíli změnit, jakmile kamion přijede.
 
Top