Looking for a vendor Potřebuji pomoc s vyhledáním prodejců

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Potřebuji fenty , h , pervitin nebo hydromorfon.

Zkoušel jsem hledat trhy tady, ale po speading shitloads na můj první, protože jsem zjevně tupec a je scammed tím jsem zůstal hledat zátky místní. im zpátky tady se snaží znovu, protože ten chlap stojí mě 25 dolarů za . z fenty myslet im hloupý

pokud má někdo reccomendations pro prodejce, kteří mohou dostat mi hovno chci, že jsou důvěryhodné a dělat escrow prosím dejte mi vědět , jsem v Kanadě a raději prodejci, kteří jsou také tady dole bc to by bylo bezpečnější s přepravou
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
S něčím z toho bych vám mohl pomoci, ale museli bychom si o tom promluvit. Neaktuálně v Kalifornii, ale poblíž přátel nahoře ve Washingtonu je místo, kde je přechod docela otevřený pro všechny, pokud o něm víte.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jsem také v Kanadě a v budoucnu plánuji prodej, i když teď nemám nic (omlouvám se). Rád bych se o kanadském trhu s léky dozvěděl více, ale zdá se, že uživatelů z Kanady je tu velmi málo
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musel jsem si vytvořit nový účet, protože jsem zapomněl heslo k tomu prvnímu, každopádně tho lmk, pokud se někdy rozhodnete začít s prodejem, protože tady dole opravdu někoho potřebuju.
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musel jsem si udělat nový účet bc zapomněl jsem heslo k prvnímu, ale jo, pojďme si o tom promluvit , myslím im down i j chci se sjet lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Na vašem místě bych se obrátil na dark web.
V klidu se podívejte na deset největších trhů,
Najděte prodejce, který dodává z mé země
a má mnoho uzavřených prodejů s dobrými recenzemi!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Jak řekl jiný člen, používejte darknet. Pro svou vlastní bezpečnost si nezapomeňte přečíst bibli darknetu !!!
Většina velkých trhů má zakázané výpisy, které výslovně uvedly fent, ale je snadné zjistit, co je a co není....stačí dávat pozor a uvědomit si, jaká specifika to prozrazují. ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Pokud nová abeceda nepůjde dolů, doporučuji. Získat kinks tor.taxi. Myslím, že i2p propojuje
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Produkty mohu zaslat do Kanady, ale prodávám pouze KU krystal, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Někteří opravdu dobří prodejci zde zkuste je všechny, ale použijte escrow slyšel RCS je dobrý také slyšel VAKENTINO CARTEL je také dobrý
 
Top