Jak syntetizovat 4-MethylProPioPhenone?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, lidi! Přišel jsem sem s takovým dotazem, protože se v poslední době objevily obrovské potíže se získáním 4MP. Nechci si ho objednávat z Číny nebo tak něco. Vím, že syntéza 4MP není o moc těžší než bromování (4mmc). Takže si ho chci vyrobit sám. Nedávno jsem našel Friedel-Craftsovu reakci, ale moc mi to nepomohlo, protože jsem nenašel přesné informace. Nevíte někdo, jak na to? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Můžete si ji objednat z evropy také jaký problém vidíte
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Do 100 ml chloroformu se za přítomnosti malého množství jemně mletého chloridu hlinitého zavede 14,8 g (0,1 mol) 4'-methylpropiofenonu a za současného chlazení ledovou lázní se po kapkách přidá roztok 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) bromu ve 20 ml chloroformu. Směs se nechá reagovat přes noc při pokojové teplotě. Poté se přefiltruje, rozpouštědlo se z filtrátu odpaří a krystalický zbytek se promyje diethyletherem. Shromáždí se 21,5 g krystalů. A pokud budete potřebovat jakékoliv dotazy k Forderu nebo k objednávce, stačí mi napsat PM mee mate, jednáme pouze s našimi klienty z EU.
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Příliš velké riziko. Takové poštovní zásilky jsou u nás nebezpečné.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nope není nebezpečné, když se to týká nás, pane, stačí PM a já vám dám pokyny, jak věci diskrétně fungují Okey
 
Top