Question Jak propašovat drogy do letadla?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii za pár dní si pořídím amph a chci vědět, jak si ho můžu vzít s sebou do letadla, protože musím brzy jet do malajsie (jako během příštího týdne nebo 2, mám rodinné záležitosti).

Mám v plánu mít ho v příručním zavazadle, ale nevím jak. mám lahvičku s těmi hořčíkovými doplňky, které jsou v kapslích, přemýšlel jsem, že bych ty kapsle prostě naplnil amph a dal je zpátky do lahvičky. je to dobrý nápad? kdybych to nějak znovu uzavřel tou malou plastovou pečetí, neotevřeli by to?

Mám také telefon s odnímatelnými zády a baterií. kdybych ho dal do sáčku a sáček vložil do telefonu, našli by ho? pokud existují nějaké jiné alternativy, napište mi ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Bude to malé množství, tak gram nebo maximálně dva. mohla bych si to shi dát do podprsenky?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Chystáte se do Malajsie a ukrýváte u sebe drogy? Jo, to je dobrý plán, pokud se příští rok nemusíš vrátit do školy. Muslimské země mohou být trochu drsné a všechno kontrolují. Musel bych říct, že si s sebou vezmi zakrvácený hadr a až se budeš chystat přistát, strč drogy do vodního trezoru a vyvěs ho v kuchyni, pak tam přes něj dej hadr nasáklý krví a pokud budeš mít smůlu a budou tě prohledávat, trochu se rozbreč a podej jim ten špinavý hadr, co máš v kalhotách . Je to trochu hnusné, ale lepší než 8-13 let, které vám dají v Malajsii za to, že přinesete drogy do říše Alláha. Hodně štěstí
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Nejdůležitější věcí, které byste měli věnovat pozornost na hranicích Blízkého / Dálného východu, je, že byste se měli vypořádat s kulturními rozdíly a důležitými faktory vzhledu tím, že budete jednat běžným a normalizovaným způsobem. Nápadné a podezřelé chování v davu vynikne.

Čím méně pozornosti, tím více svobody

Nevím, jak se můžete chovat legálně. (Nikdy předtím jsem se o něco takového nepokoušel).
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Létal jsem po celých usa tak, že jsem si ho dal na spodní část nohou. skener to neukáže. jen se bojím, aby ho pes necítil. bylo mi řečeno, že tady hledají jen výbušniny, ne drogy.
Stejným způsobem jsem si ji vzal do Singapuru z Indonésie.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý den,

Doufám, že tento článek čtete doma a ne v přeplněném malajsijském vazebním středisku plném páry.

Žerty stranou, nikdy, nikdy bych nikomu nedoporučil brát si na palubu něco podobného, jako jsou střelné zbraně, výbušniny a nelegální drogy. Nezáleží na tom, jestli si myslíte, že je to malé množství a můžete to schovat, nebo jestli je to velké množství a chcete to spolknout. Nejvíce mě znepokojuje skutečnost, že jste ochotni riskovat, že vám kvůli sebemenšímu množství jakékoli drogy v těchto zemích vezmou pravděpodobně desítky let svobody. Indonésie, Brunej, Malajsie, Čína, Vietnam, Thajsko - a v podstatě všechny země, které nejsou v Evropské unii, vám za obvinění z užívání drog udělají hrozné věci se životem a blahobytem. Sakra, i v EU to skončí špatně, jen s tím rozdílem, že nedostanete doslova doživotí nebo skutečný trest smrti.
Já jsem byl ve svých 20 letech těžce a dlouho závislý na heroinu a kokainu. Ve Spojeném království jsem jich měl neomezený přísun (v podstatě). Vracel jsem se do své vlasti v EU a musel jsem si vzít zásoby, které mi vydržely na 10 dní. Byl jsem velmi naivní a příliš sebevědomý. Zabalil jsem 10 g skvělého afghánského heroinu do 15-20 malých kamínků, které jsem zabalil do kuřáckých papírků a dvojité vrstvy potravinářské fólie, která by byla tepelně uzavřena. Každý šutr jsem dával do různých osobních věcí: například jeden do jedné ponožky, druhý do další; dva do té malé kapsy u džínů; jeden do boxerek (na 10 dní si vezmete mnoho párů boxerek a ponožek); trička jsem skládal a jeden šutr tam dával také. Všechny věci s heroinem uvnitř bych opravdu dobře složil a natlačil, dokonce i vyžehlil, aby vypadaly opravdu prestižně a celník nechtěl být za nevychovaného burana a zaneřádit mi oblečení na dovolenou. Ten den bych byl střízlivý, žádné pouliční oblečení, žádné podivné ''gangsterské'' chování.
Tohle jsem udělal dvakrát. Dívám se na to zpětně a v tomto věku bych to už nikdy neudělal. Měl jsem prostě štěstí. Na každém letišti jsou psi. Vím, že v jihovýchodní Asii je pašování drog a terorismus velkým problémem, takže vynakládají zvýšené úsilí na to, aby se snažili tyto věci odhalit.

Důrazně vám doporučuji, abyste o tom ani neuvažovali. Upozorňuji, že jsem to udělal asi před 15 lety. Bezpečnostní služba na letištích je v zachycování zakázaných předmětů rok od roku lepší a lepší.

Doporučuji vám používat DHL, UPS nebo jakoukoli jinou kurýrní službu, která je ve vašem regionu dostupná, a používat falešná jména, telefony na vypalovačku, jednorázové e-mailové účty a prázdné adresy typu trezor.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Říkám vám to zcela vážně. Okresní věznice, kde jsem, má tělesný skener, kterému nic neunikne. Viděl jsem obrazovku, když v ní někdo byl. Válcovité... zařízení, asi dva palce dlouhé a nezapomeňte na provázek. Nedávejte do něj igelitový sáček. Žádná fólie. Žádné kapsle. Asi bych se pokusil látku rozpustit namočenou ve skutečném tamponu, nechal ji uschnout několikrát převázanou provázkem, aby se udržel tvar, a překryl ji vazelínou nebo balzámem na rty nebo něčím voděodolným a ultra tenkým. Jsou to roky vašeho života, které vsázíte na to, že svou nenápadností porazíte jejich technologii.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
jo, dělal jsem další průzkum zákonů a nakonec jsem nic nepřinesl. mám kamaráda, který říkal, že mi chce poslat věci poštou, ale nevím, jestli je to dobrý nápad. asi se pokusím najít nějakou vsuvku tady.

hai z malajsie btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vyzkoušejte si bezpečné vystřízlivění během 3 týdnů
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Naplňte ji prázdnými kapslemi a vložte ji do lahvičky s doplňkem spolu s dalšími skutečnými tabletami doplňku.
 
Top