Jak poslat marihuanu, aniž by vás chytili

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem, mám dotaz, žiji v Brazílii, mám plantáž marihuany a potřebuji poslat 500 g do jednoho státu v Brazílii. Jak by se to dalo poslat, aniž by vás chytili? Stát, kam se chystám poslat, prochází jiným státem, kde se nachází celní úřad a jsou tam rentgeny, čichací psi atd. Jak byste to poslali, aniž by zboží bylo zadrženo atd. Můžete mi dát nějaké tipy, budu vám vděčný Dobrý den všem, mám dotaz, žiji v Brazílii, mám plantáž marihuany a potřebuji poslat 500g do státu v Brazílii. Jak byste to poslali, aniž by vás chytili? Stát, kam se chystám poslat, prochází přes jiný stát, kde je celní úřad a jsou tam rentgeny, čichací psi atd. Jak byste to poslali, aniž by zboží bylo zadrženo atd. Můžete mi dát nějaké tipy, budu vám vděčný.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Pomohla by vám k tomu vakuová pečeť. Nežiji ve vaší zemi, ale udělal bych to tak, že bych trávu zapečetil v jednom balení a pak vakuově zapečetil 3 balení kávy. Myslím, že malá káva může převzít jakýkoli zápach trávy.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
U nás má každý obchod svou vlastní skrytou metodu, dokonce i ten můj.
Pracovní metodu vám nikdo neřekne zadarmo.
Někdy jsou po stníci koupení, někdy je to jen kreativita obchodníka.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Také je třeba myslet na to, jak to bude na přesném místě příspěvku.
Cktv apod.
A i když bude váš balíček vystřelen, musíte pro tento scénář zajistit bezpečnost.
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
Mate na tomto fóru vlákno
Jak můžete ''bezpečně'' odeslat balíček
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Trávu jsem zasílal do zahraničí tak, že jsem ji jednoduše vakuově uzavřel, otřel alkoholem a vložil do bublinkové poštovní schránky z kraftového papíru.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Vakuově jej uzavřete a zamaskujte zápach.
 
Top