Question Jak vyrobit sůl s generátorem HCl,.

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pánové,

mám vše potřebné pro redukci p2p pomocí NaBHr4. jen jsem se chtěl zeptat na tuto otázku. na konci syntézy vám zůstane dcm+freebase, mohu se dcm zbavit jen odpařením (vydestilováním) a pak smíchat freebase s acetonem a přidat kyselinu chlorovodíkovou?Mám pouze hcl s vodou (kyselinu chlorovodíkovou) a nemám kyselinu sírovou pro generátor hcl plynu. mohu to udělat tak, jak jsem popsal?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U potřebuje HCl, protože u vyrobil amphetamine hcl
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vyrábím pervitin, ne amfetamin. vím, že potřebuji HCl, ale nechci vyrábět plyn, protože ho chci titrovat 31procentní kyselinou chlorovodíkovou.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Myslím, že v HCl 31 % je příliš mnoho vody, ztratíte produkt.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

Ano, místo acetonu můžete použít vodný hcl a izopropanol. Stačí přidávat kyselinu po malých dávkách, dobře promíchat, počkat a pak zkontrolovat pH. Chce to čas. Pokud vaše roztoky zrůžověly, znamená to, že jste přidali příliš mnoho hcl.

1. Smíchejte volnou bázi s isopropanolem a přidejte HCl (aq).

2. Odpařujte, dokud nevznikne sirup. Ochlaďte, aby zkrystalizoval.

3. Promyjte/rekrystalizujte. Nejlepším rozpouštědlem pro tento krok je horký/vařící ethylacetát.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Moc děkuji, pane, za tuto informaci. předpokládám, že mohu izopropanol nahradit metanolem, že?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
ano, můžete použít jakýkoli alkohol. ethanol, methanol nebo isopropanol. ujistěte se, že odpaříte vše, co vře <100 stupňů, včetně vody. pak se ochladí a ztuhne.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Používáte suchý led a nemusíte čekat celou noc.
U hodit freebase stejný aceton 1:1 mix byl a hodit kyselinu HCl nebo u může smíchat s acetonem hodit do suchého ledu asi 20min a hodit do freebase a rychle míchat to všechno o barvě nebojte se můžete umýt acetonem a krystal bude bílý
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Někdo, kdo ví, o čem mluví.
Vhození suchého ledu do roztoku snižuje samotný roztok. Ale suchý led je tak studený a pH je při nízké teplotě jiné, třeba -80, pokud ho přidáte dost, takže bude s největší pravděpodobností opravdu bílý.

Je to stejný princip jako foukání HCl do vašeho nepolárního, ale přesně opačný princip.
 
Top