Jak vyrobit papír Cannabinoids bez zanechání skvrn 4-5 gramů na stránku (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Snažím se přidat 4 až 5 gramů 5cl-adb na papír ze 100% bavlny, aniž bych zanechal skvrny, ale ukazuje se to jako velmi náročné, má někdo s touto metodou zkušenosti?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Právě jsem se snažil udělat 2 gm na stránku A4 a stejný problém. Lze z 5cl-adb-a udělat krystal? Jinak jak se stříká na papír a namáčí se také (potřebuji udělat stránky a knihy).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Existuje soukromá metoda, jak to úspěšně udělat i pro tato nesmyslná množství, jako je 5 g - alespoň soukromě ve firmě... je poměrně jednoduché na to přijít, ale protože to bylo utajeno, mohu vám nabídnout k prodeji pouze metodu, pokud na ni nepřijdete sami - pokud je to proti nějakým pravidlům, dejte mi prosím vědět. díky.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Existuje soukromá metoda, jak to úspěšně udělat i pro tato nesmyslná množství, jako je 5 g - Soukromá alespoň ve společnosti... je poměrně jednoduché na to přijít, ale protože to bylo drženo v tajnosti, mohu nabídnout k prodeji pouze metodu pro to, pokud na to nepřijdete sami - pokud je to proti nějakým pravidlům, dejte mi prosím vědět. díky Kolik .. protože to je něco, co chci vědět
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potřebuji vědět, jak se stříká a namáčí. Pro stránky a stránky knih. Bez změny barvy. Jo, nemáme tu prodávat ani nakupovat od neprodejců, ani sjednávat obchody mezi sebou mimo trh s jinými neprodejci, taky si nemyslím, a tenhle trh se mi líbí, neriskuju, že mě někdo odkopne. Ale dávám ti jenom hlavu dolů, protože ses ptal, nejsem mod, nic neřídím!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Vím, že jsem se o tom zmínil ve svém příspěvku pro případné mody nebo adminy, aby to nevypadalo, že prodávám hovna ze vzduchu. a v postupu je krok, který není nikde diskutován, ale zcela odstraňuje barvení - což bych nabídl - a nejsem náhodný člověk, se kterým jsem do jeho zatčení spolupracoval Flight, kterého znají i zdejší zaměstnanci :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nemám, co bych dodal, pokud jde o skutečnou pomoc, ale myslím si, že je dost hloupé snažit se někomu účtovat za něco tak jednoduchého, jako je namáčení vězeňských listů.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Omlouvám se, jednalo se o interní metodu společnosti, kterou jsme použili ke zvýšení objemu, který může list nést bez jakéhokoli obarvení, což mnoha lidem vydělalo spoustu peněz, a proto byla prodávána pouze soukromě, nechci sdílet interní metody, které jsme použili zdarma.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Pokud někdo ví, jak na to, ozvěte se mi, rád se za informace vyměním.
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Zřeďte si noid v acetonu (4 g ve 200 ml). Namočte stránku a nechte ji několikrát zaschnout, dokud výrobek nedokončí. tak se to dělá.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
Kontaktujte mě, pomůžu vám, že
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dejte 5 gramů do 50 ml acetonu, pak nastříkejte stránku a nechte zaschnout, pak nastříkejte druhou stranu stránky a nechte zaschnout, postup opakujte stále dokola, dokud vám nedojde sprej. Snažte se papír při stříkání příliš nenamočit.
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Budu stříkat na list blatouchu, mám hotový 5-CLADB , na 1 gram kolik ML acetonu mám použít?
Jaký je poměr pro 5-CLADB a aceton pro středního uživatele... prosím, pomozte mi s tímto návodem.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Má někdo hotové kanabinoidy? Zdá se, že tato stránka je určena pouze pro spord a pervitin.
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vytiskněte nad ním čistě bílý text
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
K nanášení většího množství produktu použijte papír s vysokou hustotou. Další produkt můžete vymazat. Jak vypočítat dávkování na jeden list, vám mohu sdělit.
Noids je pro mě jedním z hlavních oblíbených produktů, takže si nemyslete, že stránka je pouze o stimulantech a euforikách. Pokud někoho zajímají věci s noidem, napište mi.
 
Top