Question Jak extrahovat MDMA ve směsi s jiným práškem, jako je prášek pro doplnění bílkovin

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Dobrý den, chci, aby osoba, která mi odpoví, měla dobré znalosti o praní MDMA a základních chemických vědách.

Můj dotaz zní: Pokud dám plně práškovou MDMA do proteinového doplňku a smíchám oba prášky (prášek z proteinového doplňku + prášek MDMA).

Mohu z této směsi znovu extrahovat MDMA metodou krystalizace nebo jakoukoli chemickou metodou? Myslím, že tato věc je jako praní MDMA nebo se mýlím?

Děkuji vám všem.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ano, můžete. Můžete provést experiment s malým množstvím prášku MDMA a bílkovin. Poté extrahujte MDMA pomocí a/b extrakce.
Přečtěte si také metodu purifikace MDMA/ecstasy.
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Moc děkuji, milý @G.Patton, přečetl jsem si vlákno o metodě purifikace MDMA/ecstasy a přečetl jsem si o extrakci kyselinou a zásadou (a/b extrakce).

1. Funguje způsob, který jste napsal ve svém vlákně (promytí/přečištění acetonem), i v mé situaci?
Všiml bych si, že poměr směsi je 1:20 (MDMA: proteinový prášek).

2. Můžete mi poradit nebo doporučit vlákna, která bych si měl přečíst, abych se dozvěděl více o tom, jak extrahovat MDMA metodou a/b extrakce?
 
Top