Question Jak odlišit amfetamin řezaný kofeinem od čistého amfetaminu

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Na otázku odpovím sám lol. Můj způsob odlišování je číslo jedna: TLUKOT SRDCE... Když je to říznuté čistým kofeinem, srdce se vám rozbuší tak, že je to krajně nepříjemný pocit. Číslo dvě: Víte, co se děje s kofeinem? VŮNĚ: čistý amfetamin má typický aminový zápach (a chuť), který si prostě nemůžete splést, zatímco řezaný amfetamin má podivný rybí olejovitý zápach nebo není cítit vůbec. Za třetí: Při užívání čistého amfetaminu se cítíte energičtěji, produktivněji a máte trochu euforie, zatímco při užívání řezaného amfetaminu se cítíte jaksi neklidně, náladově a nervózně, což není moc příjemné.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Naprosto s vámi souhlasím, ale musím dodat ještě jednu věc, komedie je brutálnější. Protože kofein vám nedovolí usnout poté, co účinky amfetaminu odezní, takže se druhý den cítíte jako hovado, protože jste se k účinkům amfetaminu na mozek vůbec nevyspali. Vyprahlý mozek + žádný spánek = nejhorší kombinace.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Zapomenuté ano, to je pravda!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Jsem tu, abych doplnil vše, na co jste zapomněli :D Zůstaňte v bezpečí, bratře!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Dočetl jsem se, že když se to zkrátí kofeinem, zvýší se aktivita a člověk je více společenský. Když jsem to zkusil, občas jsem se tak cítil, ale většinou se aktivita amfetaminu snížila a cítil jsem se unavený (poměr amfetaminu a kofeinu dělá velký rozdíl)

Čistý amfetamin sulfát je bez zápachu, zatímco amfetaminová báze (olej) má aminový zápach (rybí zápach).
 
Top