Question Za kolik se prodává kilogram alfa-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Zajímají mě ceny Alpha-PVP ve vašem regionu

Otázky
Kolik stojí kilogram alfa-pvp?
Kolik stojí gram na ulici?

Vím, že je to snadná droga, ale vyplatí se to nakonec z dlouhodobého hlediska, když to porovnáte
zisk jiných drog v nákladech na výrobu a prodej.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Tento produkt není všeobecně známý, ale jedná se o úplný analog MDPV, který se v Evropě prodával za 3500-5000 eur za 1 kg.
Tato látka si vždy najde svého kupce.
Hlavními výhodami jsou, že velmi silná stimulace s kokainovou euforií na vstupu, malé dávky, možnost použití kouření, jednoduchá syntéza z legálních činidel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Myslím, že v USA byste mohli snadno získat 5 tisíc dolarů. Při dávkování 25 mg bych chtěl pro začátek 50 dolarů/g. Neznám jediného člověka, který by to zkusil tam, kde jsem v USA. Klidně bych zaplatil 50 dolarů/g. Možná bych zaplatil 100 dolarů.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Opravdu rád kouřím crack. IDGAF, co si kdo myslí, pořád dělám všechno, co musím, nemusím krást ani lhát. Je to drahé. Vyrábím si ho sám a nakonec stojí asi 8-10 dolarů za hit (65-80 mg skutečné kokainové báze) Působivá potence a-pvp je to, co vzbudilo můj zájem Nevypadalo to příliš těžké na výrobu, ale jsem si jistý, že bych rychle umřel, kdybych měl 500 g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Dobrý den, hledala jsem informace o tomto léku a také ho chci vyzkoušet. Nikdy jsem o této droze nic neslyšel. která má být velmi podobná kokainu? Dá se kouřit a tak, nemyslím si, že je to podobné kokainu. Kdyby to bylo jako kokain, myslím, že bych byl slavný.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Na vrcholu mých "dobrodružství" s A-PVP jsem dostával 3 kg zasílané na středozápad USA za 5600,00 USD, a když jsem prodal svůj poslední gram, inkasoval jsem za něj 200 USD. Teď přijde ta podělaná část: Na prvních 100 gramech, které jsem si kdy objednal, jsem seděl skoro 2 měsíce a nevydělal jsem ani cent! Nikdo, koho jsem znal, to ani nezkusil, ani mi nepomohl přesunout žádný produkt v oblasti, kde žiji. Všichni z toho měli hrůzu a byli přesvědčeni zpravodajskými médii, že by z nich nakonec někdo snědl obličej. Jakmile jsem se seznámil s několika lidmi, kteří bydleli ve vedlejším státě ode mě a byli pravidelnými uživateli, nepřestával mi zvonit telefon. Trvalo to asi rok a půl, vždycky špičková kvalita a ani jednou jsem to nezkrátil nebo někoho nezkrátil na váze. Výsledkem bylo, že se mě nikdy nikdo nepokusil okrást a vždycky zaplatil předem. Po zákazu ze strany W.H.O. šla cena nahoru a moje zásoby rychle došly. Nikdy jsem si nemyslel, že by pro mě bylo nemožné sehnat další, ale od té doby jsem ho neměl ani jednou. První lekce, kterou jsem se naučil, je, že musíte najít oblast s trhem pro váš produkt, aby byl ziskový. Další bylo vždy plnit své sliby. Pro vašeho dodavatele to platí dvojnásob nebo dokonce trojnásob. Nikdy se nechovejte neuctivě a nehledejte lepší nabídku, pokud už máte dobře našlápnuto. V neposlední řadě nikdy nevěřte ženám.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Existují dva polští prodejci s APVP dobré kvality a hg kg ceny. Zdá se, že mnoho čínských společností (převažují podvodníci) prodává nejlevněji penalizované apvp aphp mdpv 4mmc mdma atd. Čím více apxp stojí - tím větší je šance, že ho dostanete. Musíte se zeptat společnosti více. Začněte s vyhledáváním CAS 4MMC Hcl na guidechem. Stále se snažím, aby to bylo správně...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Důvodem, proč tato droga není populární, je pervitin, který je silnější, já jsem dělal obojí a opravdu se mi nelíbil účinek apvp všechno to stigma pro šílenou stimulaci, když jsem to zkoušel (kouřil), nic moc se nestalo, a k otázce v mém regionu ( bulharsko ) není trh pro žádné katinony, lidé tu nemají rádi nové chemikálie a mají rádi spíš ty ze staré školy
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ano, opravdu jsem to nezkoušel, ale apvp byl velký hit tady, kde milují pv mc, ale byl jsem zklamaný, protože apvp se mi zdál slabší než apihp (oba čisté), zavedl jsem je tady. APVP by však měl být delší trvání a větší účinek, pokud masivní použití.
Ice jsem nezkoušel, ale je dražší a určitě dostojí své těžké pověsti jako breakingbad. MDPV bathsalt král však může soupeřit, takže pojďme získat MDPV zpět na rozpočet. I když zatím volím "softie" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent zkoušel apihp, ale apvp test je pro mě dost, abych byl hotov s pv, a mdpv ještě může být rc král, ale jsem si jistý, že meth rekreační je lepší jen IV může být tam nějaké skvosty v pv, ale je kick lepší než meth nebo koks, silně pochybuji, někdo iving nám může říct, protože nemám IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Neumím IV, ale APVP je skvělý IV. APVP je levnější a snadněji se vyrábí a doufám, že ho dostanu z Číny, aby se z něj lidé zase zbláznili. APHP jsou silnější, kratší, se zpožděným účinkem, dokonalé dvojče dvou vajec. Ice je bezpochyby nejsilnější a stejně tak problémy kolem něj. Pokud plán s Čínou vyjde, může mi obchodník sehnat Ice atd. z jižní Ameriky. Vše je vyrobeno ve Vietnamu atd. mimo Čínu bývalými zákazníky společnosti před velkým zákazem prasknutí v Číně. Oh investoval jsem svůj hlavní život do získání nejlepšího úspěchu, ale stále jen chudý mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (správně krystalická) byla droga resebling crack více než jakákoli jiná stim, ale to. Kardiotoxický profil drig prostě nedělá itt bezpečným...
 
Top