Question Nápověda k syntéze propinolchloridu

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Mám činidlo jako v tomto videu, mohu získat propinolchlorid jednoduchou destilací?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
budete si muset několikrát nahlas přečíst KYSELINA PROPIONOVÁ CHLORIDOVÁ a pak si přečíst o chloračním činidle... není moudré se o to pokoušet jako začátečník.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Pokusil jsem se destilovat v destilačním přístroji při teplotě 75 stupňů 40 mm hg.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Fungovalo to? věci, které jsou s tím spojené, představují skutečné nebezpečí nebo přinejmenším velmi nepříjemnou interakci.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
196
Reaction score
26
Points
28
Dělá to hodně zápachu, měl jsem plynovou masku na půl obličeje, ale pálila mě do očí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Díval jsem se na to dříve a zapomněl jsem, co se používá k chlorování. Už nějakou dobu mám láhev kyseliny proprionové, kterou jsem si koupil, když jsem byl opilý. Nikdy jsem ji neotevřel. Raději bych ji dal pryč, než abych ji vyhodil,což by mohlo být velké ne. Nemyslím si, že by se to mé ženě líbilo. Není příznivcem kuchyňské chemie. Koupelnová chemie se jí nelíbí o nic víc. Kdyby viděla, co se stalo, když nebyla doma 🫡 co s tím van udělám? Případně ji nechám někde, kde se cestuje jen zřídka, uvedu souřadnice a kdo ji bude chtít, může si pro ni dojít.
 
Top