Nápověda pro návrh mechanismu jednoduchého lisu na tablety

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ahoj 👋, potřebuji, aby mi někdo pomohl zjistit, jak navrhnout a sestrojit vyhazovací mechanismus jednoduchého lisu na tablety s jedním děrováním CandyLand mini, jako jsou ty, které lze zakoupit na několika čínských od prodejců. Protože je těžké celý stroj dovézt, rozhodl jsem se, že si tento stroj postavím sám, protože konstrukce samotného lisu je celkem jednoduchá a všechny díly kromě samotné matrice na tablety jsou legální, levné a snadno koupitelné . Jako odměnu pro ty, kteří mi pomohli, se podělím o konstrukční plán jako o návod celého dokončovacího projektu.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 233
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 200

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ahoj , potřebuji, aby mi někdo pomohl s . Samotný lis alredy funguje, ale protože stroj nemá základní desku s podavačem a vyhazovacím mechanismem, je možné vyrábět pouze jednotlivé tablety, protože každou jednotlivou tabletu je nutné z lisovací formy vyhazovat ručně. Snažil jsem se přijít na to, jak přestavět základní desku, ale bohužel nemohu přijít na to, jak konstrukci a jak přestavět vyhazovací mechanismus , kvůli nedostatku mechanických/konstrukčních znalostí, im stuck here now. Tak doufám, že mi tu někdo poradí, jak navrhnout a přestavět mechanismus tak, jak je zobrazen na obrázcích. Snažil jsem se najít ki software nebo něco podobného na návrh této části, ale nemůžu přijít na to, jak udělat přesný návrh mechanismu a pak ho přestavět z dílů z mého místního železářství. Tak snad to může vyřešit společně se mnou nebo mě nasměrovat, jak to přestavět.
Jako odměnu pro ty, kteří mi pomohli, budu sdílet konstrukční plán jako návod na celý hotový projekt zdarma a vy dostanete nějaké xanax nebo xtc pilulky také zdarma! Na zdraví!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Musíte si ji koupit z alibaby, prodejce ji může poslat ve dvou balících, aby nebyla podezřelá celníkům
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Pokud budete mít někdy zájem, znám také člověka s konkurenceschopnými cenami!

https://imgur.com/a/H8LKmR6
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Mám prodejce na jednání, pokud chcete koupit, pomohu vám
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Pokud chcete postavit píst, je to blbost.
Ztráta času a peněz, protože jsem to zkoušel před vámi a výsledek to nepřinese.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Dobrý den, jmenuji se Marty€mcfly a mám zájem o malou radu. S takovými věcmi mám trochu zkušeností. Mechanismus lisování tablet nemá tak jednoduchý, jak se zdá.

Začněte tím, že budete vědět, co lisujete, protože je rozdíl v očekávání fyzikálních vlastnostíve farmaceutické nebo pouličně vyráběné pilulce. Je možné, že vaše výroba je pro uspokojení poptávky spoléhá na fyzický vzhled pro zákazníky.

Mezi dvěma formami, nýtem a mechanismem, kde desky vyvíjejí tlak do dvou intervalů, je třeba dále porozumět, protože nechcete ztrácet čas.

Ukázalo se, že tento stroj není tak snadné používat💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Thx za pomoc, ale nechci nový stroj, potřebuji jen způsob, jak vyhazovat pilulky z mého již fungujícího lisu, který jsem si postavil sám. Jinak je nemožné vyrobit více než 10 tablet za 30 minut.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Už mám funkční lis na pilulky, jen musím přijít na to, jak se po stlačení pilulka vysune!

Proto mě prosím nasměrujte, jak tento jednoduchý mechanismus přestavět tak, jak je znázorněn na mých obrázcích.

Jsem si jistý, že je možné to přestavět pomocí 3d tiskárny a nebo nějakých dovedností při zpracování kovů.

Bohužel na alibabě nejsou prodejci, kteří by prodávali pouze základní desku s vysouvacím mechanismem.

Je nemožné tento stroj přehodit přes celnici, protože by ho zadrželi na poště kvůli placení daní, jinak mě při pokusu o vyzvednutí zavřou.

Takže moje jediná šance je to přestavět.

Nemáte někdo nápad, jak sehnat plánek vyhazovacího mechanismu?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Namísto přítlaku z jedné strany budete potřebovat matrici ve tvaru "koblihy" (torusu), kde se na konci cyklu spodní část matrice odsune a horní tyč protlačí pilulku spodní částí. Nejlepším způsobem by byla spojovací tyč od páky k vačce.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Děkujeme za váš tip!
Tvar koblihy a dělá již vlastním, ale kvůli nastavení, které nyní používám, jsem schopen vytlačit pouze jednu tabletu s velkým úsilím.
Mám různé nápady, jak realizovat mechanismus nebo alespoň stejný jako ten váš, ale k tomu potřebuji přesný plánek nebo alespoň fotografii přesného mechanismu, abych zjistil přesné rozměry nebo alespoň jak a které díly musím sestavit a koupit, abych mohl správně sestavit mechanismus vysouvání.
Myslím, že je nutné zvýšit výkon, aby se pilulky vytlačily z formy nahoru.
Sehnal jsem si i knihu o tom, jak se vyrábí různé lisy na pilulky, ale je těžké (ale ne nemožné) mechanismus postavit.
Nejlepší by byl ručně nakreslený nebo ještě lépe 3d návrh s přesnými rozměry mechanismu na přestavbu každé jednotlivé části.
Cílem je vyrobit větší množství pilulek za kratší dobu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pořiďte si matrici s otvorem, který prochází skrz, a zablokujte její dno tyčí lineárního solenoidu. Na konec zdvihu páky umístěte tlačítkový spínač, které při aktivaci (páka úplně vpřed) nedělají nic, ale když jej deaktivujete (začnete tahat páku zpět), solenoid se aktivuje a posune tyč skrz matrici nahoru a vytlačí pilulku ven. Není třeba vyrábět žádné složité díly.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Víte, že by se mi tady vlastně hodila pomoc? Potřeboval bych vzorec pro roztok polymeru pro své pilulky. Mám panningový stroj a rozprašovač/vzduchový kompresor, ale potřebuji recept na tekutý roztok potahovacích pilulek.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Thx za veškerou pomoc, ale stále musím přijít na to, jak přestavět základní desku + vyhazovací mechanismus, jak je vidět v mém prvním příspěvku. Zdravím
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Vyndám svou základní desku a vyfotím ji pro vás, abyste viděli rozměry.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Uměli byste mi říct více?
 
You must log in or register to reply here.
Top