NÁPOVĚDA A RADY

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hledám nejlepší způsob, jak extrahovat střih z Meth. Na tomto skvělém fóru jsem poprvé, takže prosím omluvte případné nesprávné slovní spojení. V současné době pro mě není reálné vyrábět vlastní produkt, takže jsem nucen sehnat, co se dá. Mám prostředky na nákup, ale produkt není kvality A. Nejprve jsem měl podezření, že řez je MSN, ale věřím, že mám co do činění s jinými látkami. Mým hlavním cílem je mít kvalitní výrobek. Hledal jsem a zkoumal a kromě mytí acetonem a dokonce i použití konvektomatu k odstranění zmíněných nečistot opravdu nefungují. Umyl jsem 5 oz a ztratil jsem značnou část produktu; zůstaly mi 2 oz. Věřím, že i po umytí je řez tak hluboko v uvedeném produktu, že se zdá nemožné ho zcela odstranit. Přesto byl výrobek slabý, způsobuje bolesti hlavy a kloubů. Zní to jako MSN ano, ale opravdu věřím, že je to řez s něčím jiným. Nějaké nápady, co by to mohlo být a jak odstranit. Nové triky nebo nápady by byly skvělé. Koupil jsem produkt prostřednictvím několika různých zdrojů, ale všechny se zdají být kontaminovány. Jsem zde omezen a ocenil bych jakoukoli radu. Rád bych vyráběl svůj vlastní výrobek, ale prostě nevěřím, že mohu dosáhnout všech potřebných položek k dokončení tohoto mého snu právě teď. Takže mi nezbývá než vymyslet tento plán, abych z toho, co je k dispozici, udělal to nejlepší, co mohu. Za každou radu budu velmi vděčný.
Děkuji
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, jak se jmenuje síť MSN? Můžete mi to vysvětlit?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN je zkratka pro methylsulfonylmethan. Prodává se zde jako vitaminový doplněk. Používají ho také pro zvířata. Při zahřátí se látka mění v dokonalý krystal, který vypadá stejně jako led. Je téměř nemožné ji rozpoznat, pokud ji nekouříte a zdá se, že právě tak je rozpoznatelná. U mých IV nebo uživatelů, kteří šňupou, obvykle necítí chuť ani nepoznají rozdíl, jen to, že produkt je slabý a určitě je něčím říznutý. Věřím však, že je možné, že se jedná o nějaký jiný typ nové řezané látky, která se používá, a zajímalo by mě, jestli existuje nějaký postup, kterým bych mohl látku identifikovat a jak ji odstranit. Nevěřím, že je v tuto chvíli možné, abych si to udělal sám. Prověřuji věci, ale už mě nebaví řešit tento problém a jsem moc ráda, že se konečně mám koho inteligentního a na této úrovni zeptat. Vážím si a vyslechnu jakoukoliv zpětnou vazbu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Může to být isopropylbenzylamin? Nyní je to častější řezání
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

MSN lze odstranit studeným acetonem.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Ahoj, před 7 lety jsem použil alkohol pro čištění metamfetaminu , rozpustil veškerý produkt A použil něco takového.
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
a druhý den jsem našel pervitin uvnitř nádoby A řez po stranách nádoby, ale v tu chvíli jsem se zbavil tohoto materiálu a věci se změnily.
 
Top