pěstování plevelů

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Přemýšlím o tom, že si koupím nějaká semena a budu je pěstovat, ale nevím, kde je koupit na důvěryhodných stránkách.
Jaký typ trávy je lepší a musím používat nějaké speciální přípravky pro pěstování a výrobu kvalitní trávy?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mnohé z toho bude diktovat vaše zeměpisná poloha. Obvykle je lepší získat genetiku bez překročení mezinárodních hranic, je větší šance, že nebude zabavena. Rád používám dobré organické vstupy, protože pěstuju hlavně pro sebe, ale jacks 123 nebo master blend jsou v USA dobrou ekonomickou volbou, pokud děláte hydro nebo nepoužíváte organickou půdu.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Moc děkuji, podívám se, kde bych mohla tyto produkty koupit.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
vole, tento postup závisí na tom, jestli budete trávu pěstovat doma nebo venku. pokud ji budete pěstovat doma, porostou vám všechny druhy rostlin, pokud doma uděláte stejné venkovní prostředí. pokud chcete sativu, doporučuji jack herrera nebo white widow. pokud chcete nějakou indiku, můžete si koupit big bud afghanian kush nebo bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Doporučil bych evropská kalifornská nebo kanadská semena z dobré semenné banky. Ano, potřebujete produkty, abyste dosáhli co nejlepšího výkonu.
Minimálně budete potřebovat:
-kořenový stimulátor
-stimulátor růstu.
-stimulátor kvetení.

Velmi důležité je kořeny umýt alespoň 2 týdny před řezem.
Jakmile provedu mytí, nepřidám do vody žádný přípravek. Poznáte to na chuti a v krku.

Pokud se pěstuje venku, budete potřebovat přípravky proti škůdcům.

Pokud máte přístup k osmotické vodě, použijte tuto vodu.

PH ideální vody mezi 6,5-7,5

v případě pěstování v interiéru.

Musíte velmi dobře kontrolovat teplotu a vlhkost.
Přes den nesmí překročit 25° a v noci nesmí klesnout pod 15°.
Čím jsou rostliny mladší, tím více vlhkosti potřebují.

Pokud s pěstováním teprve začínáte, doporučuji používat přírodní hnojiva.

Asi jsem na spoustu věcí zapomněl. Můžete se mnou mluvit do vzkazů a já se pokusím odpovědět na všechny otázky.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To záleží na tom, kde se nacházíte . Teplota v dané oblasti a vše, co
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pokud pěstujete v interiéru, musíte mít k dispozici 18 hodin světla pro růst a 12 hodin pro kvetení. Pokud chcete pěstovat venku, je vhodná doba začít právě teď, kdy začíná pěkné počasí a prodlužují se hodiny slunečního svitu.☀️
kupte si dobrou půdu a kvalitní hnojiva. buďte velmi opatrní na hmyz pěstovaný venku!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Skvělé vlákno!

Všechny informace, které potřebujete vědět, jsou online, na youtube a google (fóra).

Doporučujeme pěstovat ji pod střechou, v pěstebním stanu. Veškerá naše tráva se pěstuje ve stanech s každodenní kontrolou zkušeného pěstitele.

Pěstování konopí je jako umění, jemné a vyžaduje čas (hodně), abyste ho zvládli. Pěstování konopí je třeba brát jako koníček a nikdy ne jako zaměstnání. Pokud budete konopí pěstovat jako práci, nakonec budete chamtiví a budete vynechávat kroky, dělat chyby.

Indoor je nejlepší jednoduše proto, že můžete kontrolovat každou zatracenou proměnnou.

Pokud jde o to, jaký druh trávy byste měli pěstovat:
1. Začněte s samonakvétacími rostlinami (kvetou téměř po 100 dnech od výsadby, i méně).
2. Nejdřív udělejte jen dvě rostliny.
3. Seznamte se s léčbou všech chorob, které mohou rostlinu potkat.
4. Učte se z procesu pěstování.
5. Zlepšete svou hru. To může zahrnovat mnoho věcí, pěstování více rostlin, pořízení většího stanu, systému automatického krmení, pěstování více odrůd.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Pokud je to čistě pro zisk, jděte si pro amnézii na kokosové vlákno a pořiďte si optiklima. Je to zdaleka nejjednodušší s maximálním ziskem
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
existuje několik stránek pro přepravu semen, potřebujete na to finanční prostředky. jako je kabina, osvětlení, vzduch, uhlíkový filtr, tekuté hnojivo a výživový doplněk a další. musíte také vědět, jak se o to starat a stav rostliny. existují turecká fóra, na která se můžete podívat.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všichni

Můžete se podívat na webové stránky growweedeasy.com.
Před lety mi velmi pomohla, když jsem začínal pěstovat v Rusku. Můžete tam získat spoustu návodů a odpovědí na každou otázku týkající se pěstování. Komunita je silná a nápomocná.

Jsem na těchto stránkách nový, přišel jsem sem, abych zkusil prodávat trávu online a možná i další věci. Vlastně jsem nikdy v životě nic online neprodával, pohyboval jsem se ve staré škole face to face :)
Pěstujeme teď v Barceloně s týmem už pár let, trh je tvrdý, ale kvalita trávy je skvělá. Zjistil jsem, že konkurence je opravdu dobrá pro konečné zákazníky. Ale při pěstování se musíš víc snažit a víc pracovat, takže je tu větší pohyb o kultuře a respektu než o penězích.
Takže pokud máte nějaké doporučení, kde začít, budu vám opravdu vděčný.

Také mám možnost sehnat téměř cokoli tady v Barceloně za velkoobchodní ceny, pokud je to potřeba
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A také o semena.
Záleží na vašem vkusu. Nyní existuje spousta dobrých genetik a doporučuji utratit za semena trochu více peněz, ale mají skvělou kvalitu.
Můj oblíbený kmen je Headbanger od Carma Genetics. Je legendární, nejsilnější high, jaký jsem kdy měl, a tolerance se téměř nevyvíjí.
Jsou to ale obyčejná semínka a k jejich pěstování potřebujete trochu zručnosti. Ale pokud se rozhodnete pro tuto cestu, můžete najít informace na growweedeasy.

Měli byste začít s nějakými automatickými nebo feminizovanými semeny na pár cyklů.
 
Top