Falešné P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Podle TLC na několika vzorcích žlutých krystalů prodávaných jako P2NP se v poslední době prodává mnoho zcela nebo částečně padělaných P2NP. No je to prostě příliš jednoduché, obyčejný nitrostyren vyrobený z benzaldehydu a nitrometanu vypadá docela identicky, voní identicky a jen neprodukuje Amph.

Pokud někdo znáte prodejce, který prodává pravý P2NP za slušnou cenu v EU (ne nitrochemii prosím) a je ochoten poskytnout (placený) vzorek, napište mi prosím PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Dobrý den, děkuji za informace. Můžete nám sdělit, od koho jste obdrželi falešný p2np? Pro zajímavost, proč jste si neobjednal nitrochemii? Plánoval jsem brzy provést zkušební objednávku od společnosti nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Jsem si docela jistý, že nitrochemis má velkou kvalitu, objednal bych si tam, kdyby nebylo jiných osobních důvodů, které mi to momentálně znemožňují.
Vzorky mi dali jiní, kteří měli problémy se slušnými výsledky, nikdo z nich mi však neřekl, od koho přesně jaký vzorek koupil, a stejně bych žádné jméno neřekl, protože je to jen z doslechu.
Zvláštní však je, že nejlépe vypadající vzorky byly nejhorší, zatímco podivně tmavě olejovitě vypadající dával poměrně dobré výsledky.

Viděl jsem, že se často prodává jako "Nitrostyrene" a ačkoli P2NP patří do rodiny nitrostyrenů, Nitrostyrene plain NENÍ to, co chcete.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bm-chemie se mi osvědčila , myslím, že si můžete objednat nejméně 20g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Také mě otrávil prodejce jménem Peaks, který prodává špatnou šarži falešného A-oleje.
 
Top