Otázky týkající se DMT a dalších tryptaminových syntéz....pomoci...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže mám dvě syntézy n,n-DMT a hrubou představu o syntéze také pro DET.
Mám několik otázek, které nutně potřebuji zodpovědět. Nebudu vypisovat jednotlivé kroky ani nic podobného, jen obecnou podstatu toho, co se v nich děje nebo jak se liší a proč mě to mate.
Extrakci MHRB jsem dělal - už mnohokrát a právě díky ní jsem se začal zajímat o organickou chemii jako o koníček.
Jsem si vědom dvou syntéz pro přeměnu tryptaminové freebáze na n,n-DMT a potenciálně DET, jen s mírnou úpravou.
Dobře, takže těm dvěma různým metodám říkám syntéza hamiltonova bláznivého tříokého baloňáka nebo Redditova syntéza.
Na tomto fóru jsem viděl odkazy na obě z nich, takže to není tak, že bych přišel s něčím novým, ale mám obavy z cesty Hamiltonových šílených chlapů kvůli tomu, že jsem slyšel mumlání o tom, že říká, že ve skutečnosti udělali něco jiného než syntéza, kterou dává, ale upřímně řečeno, vypadá to dobře pro mě - věc, kterou opravdu nerozumím, je, že na konci Hamiltonova videa říká - "poté, co směs rxn seděla až do konce, použijete manipulaci s PH anagolous, když to děláte z rostlinné hmoty.
Takže vzhledem k tomu, že se používá STAB, vyrobený na místě těsně před spuštěním rxn, místo standardního NaBH4, bude už kyselý, jak bych si představoval (kvůli použití ledové kyseliny octové k výrobě STAB), ale pokud ne - mám doslova použít úplně stejné věci pro kyseliny a zásady, které by se použily při extrakci MHRB (5% bílý ocet + NaOH)?
Za druhé, předpokládám, že byste neextrahovali pomocí benzínu, protože je to nekvalitní ropný produkt, na rozdíl od něčeho jako chloroform nebo DCM? Mám také přístup k diethyl-etheru, ale nejsem si jistý, zda má správnou polaritu. Jo, ještě jedna otázka k téhle syntéze: proč je potřeba použít manipulaci s PH k "extrakci" DMT z tohoto RM, a přitom se neříká, že se to má udělat v druhé syntéze? - Vypadá to, že tato syntéza usnadňuje x'stalise než ta druhá.
ROZHODNĚ jsem slyšel o lidech, kteří krystalizovali z vařícího hexanu, jak je uvedeno v druhé syntéze, kterou jsem našel.

Dobře, takže pro tento - ano, vím, že pochází z Redditu a není nejlepším zdrojem - říkám, že stejně jako většina věcí na Redditu je realistická a pravděpodobně funguje, což když se ponoříte do tohoto tématu, zdá se, že některé věci byly napsány lidmi, kteří skutečně rozumí tomuto tématu a jiní jen píší hlouposti. Tenhle se zdá být v pořádku a není TAK odlišný od toho prvního, všechno se musí provádět při <= 0 stupních c - stejně jako ten druhý.
Využívá také mnoho stejných činidel; tryptamin, formaldehyd a borohydrid sodný jsou tři standardní molekuly, které lidé používají k výrobě terciárních tryptaminů.
Rozdíl je v tom, že předpokládám, že NaBH4 není tak "silný" reduktor jako STAB, protože musíte provést dvě samostatné redukce a přidat více boro, abyste při druhé syntéze přešli z NMT na DMT. Také nepoužívá manipulaci s PH, aby se pokusil krystalizovat, a místo toho ho nejprve vyčistí jako olej a pak krystalizuje z vařícího hexanu.
Myslím, že je pro lidi těžké se vyjádřit, když neviděli ani jeden synth, takže tady je odkaz na Hamiltonův (šel jsem do nastavení v pootube a zpomalil to na poloviční rychlost, myslím) Hamiltons way.
Pak je třeba odkaz na druhou syntézu, která je tady: Redditova cesta.
Opravdu doufám, že mi pomůžete, abych byl upřímný, protože jsem trochu zmatený.....
Jo a také - iv viděl, že pokud nahradíte formaldehyd za acetaldehyd, že by to v podstatě tvořilo DET... i když jsem si docela jistý, že právě napsal, že pro to použije NaBH4 - také používá jen NaBH4 pro jeho syntézu 5-meo-DMT, což mě vede k myšlence, že je to jeho preferovaná chemie pro použití místo STAB, ale pak zase bláznivý chemik říká, že stab je lepší pro karbonyly.
Nejsem krátký na tryptamin VŮBEC, když vidím, že jste docela nuceni kupovat en-mass z Číny - nebo si ho dekarbovat sami z tryptofanu, ale to je hrozný rxn dělat a je lepší to provozovat v inertní atmosféře nebo ve vakuu, aby se snížil bod varu. Každopádně jsem ten projekt opustil - není to ideální první rxn k dokončení!
Na druhé metodě RXN se mi líbí, že nespotřebovává mé VELMI omezené zásoby DCE a ledové kyseliny octové. Tryptamin je samozřejmě poměrně těžká molekula, a proto to znamená, že nakonec použijete více rozpouštědel a kyselin - nebo bych asi měl říct, že využívá hůře dostupná rozpouštědla a kyseliny než druhá metoda.
Upřímně řečeno, myslím, že nejdříve vyzkouším druhou metodu. Možná se vrátím na rhodium a podívám se, co říkají synthy, protože jsem se tam už dlouho nepodíval - rozhodně ne od doby, kdy jsem měl tryptamin.

Pokud je někdo schopen objasnit doslova JAKÉKOLI z těchto otázek, byl bych neuvěřitelně vděčný. Zítra čekám na výplatu, abych si mohl koupit další bezvodý methanol a nejspíš si koupím suchý led (acetonu mám dost), který by to měl udržet pěkně v chladu.

Jen mi dává smysl, že byste změnili PH, abyste mohli s produktem manipulovat, trochu ho vyčistit a nechat ho x'ustálit. Pak re-x....a pravděpodobně znovu re-x vzhledem k tomu, že budu nejspíš dělat buď podkožní injekce, nebo pokud se mi podaří sehnat kapačku/léčebný infuzní přístroj, můžu se svézt na vlnách a trochu lépe prozkoumat DMT-krajinu a možná si budu moct trochu víc pamatovat.....

Také vím, že je toho v tomto příspěvku hodně - pokud jste tento RXN prováděli osobně, mohli byste se případně ozvat a dát mi vědět, jakou metodou jste na to šli? Nechci tu dojit dojnou krávu - je to doslova pro mé učení a také možná pro mé osobní použití. Slyšel jsem včera na hamiltons podcast tam je společnost ve Španělsku, která bude testovat obsah alkaloidů v organických látkách, stejně jako dělá GCMS na cokoliv vzorek pošlete v....pěkně vzrušující věci - pravděpodobně WAY mimo můj rozpočet, ale uvidíme!
Je zvláštní, jak tryptamin voní jako DMT. Takový ten plastický typ vůně - nejsem ale ochotný zjistit, jestli chutná stejně při inhalaci!!!
Na vážnější poznámku - i když to možná nenechám otestovat profesionálně, budu dělat TLC, abych se ujistil, že RXN je kompletní - problém je, že moje skleněné desky jsou MASIVNÍ. Mohl bych si pořídit řezačku na sklo a zkrátit silikonem nastříkané desky z 20cmx10cm na 10cmx5cm. Pak bych měl 5 mnohem menších destiček, které se skutečně vejdou do kádinky, kterou vlastním, místo toho, abych si musel kupovat obrovskou kádinku, abych mohl dělat nějaké TLC...
Také; sledování hamiltons 5-meo-DMT syntézu, kterou dělá v Mexiku; Všiml jsem si, že používá papír TLC ze stejného důvodu a jeho kusy papíru jsou přibližně stejné velikosti bych skóre a srazit sklo jako. Jen by mě zajímalo, jak mu může projít používání papíru pro TLC, když všichni ostatní, se kterými jsem mluvil, říkají, že byste měli používat skleněné desky nastříkané silikonem - jen jsem se nedíval na velikost! Mám černé světlo pro zmíněné použití, ale pokud mi projde použití nějakého druhu papírového TLC, bude to jednodušší.
Předem děkuji - omlouvám se, že tento příspěvek je trochu je roztroušený chaos!
Doufám, že mi alespoň s něčím pomůžete!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Omlouvám se, ještě jedna věc, mám hromadu věcí (tryptamin), které Mělo finanční smysl koupit - vzhledem k tomu, že většina míst, kde se prodává méně, byla za podobnou cenu.
Jsem také nadšený fotograf / kameraman, a proto, jakmile budu mít správný syntézu jsem více než rád, aby se video je DMT a také syntéza DET, pokud by to pomohlo lidem v budoucnu.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Pan Reddit", to je ona, Norolinda. Stačí to udělat přesně podle ní a uspějete. Možná můžete mezi přidáváním počkat kratší dobu, opakujte ihned, až když teplota dostatečně klesne. Nevím, jak nízká je dostatečná. 0C nebo mírně pod by mělo být v pořádku, můžeš zkusit -5C nebo -10C a nahlásit výtěžnost. Můžete také udělat 6 nebo 8 přídavků místo 4, ale s menším množstvím, takže stejný celkový výsledek, ale ve více částech. Ale i když nic nezměníte, je to v pořádku postup.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ach, to je úžasné! Konečně někdo, kdo skutečně dělal syntézu z první ruky!
Buď je pro mě těžké najít konkrétní informace, protože je to způsob, jakým se živí, a tak ZCELA PROTI duchu chemie, sedí na svých znalostech a rozloučí se s nimi jen za peníze, nebo pokud je OPRAVDU znáte.
Mohu se zeptat, kde obecně lidé nacházejí své syntézy, protože ostudně to většinou přijde na (pokud to není někde na tomto webu) YouTube, patenty nebo prostě jen vyhledávání v Googlu a tápání tam....obvykle bez velkého úspěchu. Aha, nebo Reddit! Snažím se zjistit, jestli stejnou metodu používá více lidí (například na YouTube se ujistím, že několik lidí dělá stejnou věc - například nedávno jsem musel vyrobit ethylsulfát sodný a bylo tam skvělé video, ale musel jsem prostě třikrát zkontrolovat, že to používá více lidí.
Super, ok, zjistím si množství (v g) ze zmíněného DMT synthu a pustím se do práce... Budu muset nahradit vodní lázeň pláštěm (je to ten s teflonem chráněnou teplotní sondou) a rotovap s destilací - pravděpodobně v co největším vakuu, které se mi podaří získat z odsávačky, kterou se chystám koupit. Jo a suchý led a hexan - doufám, že hexan se tu dá relativně snadno koupit.
Předpokládám, že to bude v pohodě, jenom víc práce? Myslím, že bych mohl udělat vodní lázeň, ale to by byl jen hrnec s vodou na plotýnce lol Tato odpověď je příliš dlouhá, omlouvám se! Podám zprávu o svých zjištěních, bezpochyby to jednou nebo dvakrát poseru, ale snad ne - jsem uprostřed toho, že to sepisuju a píšu si poznámky, zjednodušuju psaní a dávám do kroků co nejvíc. Jsem ale rád, že to funguje - zkoušeli jste někdy tu první metodu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
No dobře, koupil jsem si vodní lázeň, protože byla super levná z Číny. Znamená to jen, že ji můžu strčit dovnitř a zapomenout - jo, jsem líná!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ne, cestu STAB jsem nezkoušel, protože údajně nefunguje s mexaminem.

Někteří lidé dávají přednost kyanoborohydridu, jako tento člověk: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.

Tady je nejlepší vlákno o DMT na The Vespiary: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0.

Zde jsou podrobnosti o Hamiltonově syntéze: https: //1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html.

Nějaká tryptaminová chemie je také na ruském webu Hyperlab.

Nepotřebujete rotovap, stačí jednoduchá destilace. Vakuum nepotřebujete. Nepotřebujete suchý led, stačí obyčejný drcený led a slaná voda, která se na něj kápne. Nepotřebujete hexan, vlastně ho ani nechcete, je neurotoxický způsobem, jakým například heptan není. Můžete použít heptan, hexan nebo jakoukoli jejich směs v jakémkoli poměru. Případně s přídavkem diethyletheru v poměru 1:9.

Rád bych vám pomohl více, ale píšete hodně a nejsem si jistý, na co přesně se ptáte.

Jakou vodní lázeň jste si koupil a proč?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
To je v pořádku, stejně mám diethyl-ether, takže je to skvělé, čekal jsem na jeho použití lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Stačí jednoduchá vodní lázeň s časovačem a PID ohřevem. Stála 40 dolarů, tak jsem si řekl, proč ne - nemusí to být nutně na tohle. Než to dorazí, tak to párkrát vyzkouším, jsem si toho vědom. Taky jsem si koupil vakuovou odsávačku, když už jsem byl v tom, a ještě nějaké boro míchací tyčinky - kurva, vždycky zním tak neprofesionálně, protože si nemůžu vzpomenout, jak se jednoduché věci jmenují. Předtím jsem měl v hlavě prázdno, protože jsem potřeboval kádinku a pořád jsem hledal různé baňky! Trvalo mi celou věčnost, než mi došlo, že je to samozřejmě kádinka. Prostě mám prázdné myšlenky, protože se zbavuji dvacetiletého návyku na benzo. Takže moje hlavy v prdeli a celý důvod, proč jsem měl důvěru začít tento VELMI drahý úsilí, protože nechci JEN vyrábět DMT. Ve skutečnosti se vlastně chci zaměřit na fenetylaminy, ale v současné době nemám spojení na nitrometan a nitrometan, které potřebuji.
Dá se ten první oddělit od toho RC paliva? Někteří lidé říkají, že ano někteří ne
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Znovu si to nyní přečíst je docela zajímavé.
Takže jsem se pokusil o syntézu. V podstatě jsem skončil s tmavě žlutým/patrně žlutým olejem a zjišťuji, že je opravdu těžké rexovat z použití vroucího heptanu - prostě se to nemíchá.
Včera jsem to udělal - i když přiznávám, že olej, který mi při syntéze vznikl, už asi týden leží, protože jsem neměl heptan a trvalo to déle, než jsem čekal.

Máš nějakou radu pro závěrečný re-x?

Zkusil jsem po srážce zmrazit, protože tam nebylo napsáno, jak reexovat z heptanu, a všiml jsem si, že se zakalil, když jsem ho nabral studenou pipetou.
Dostal jsem ostudně málo krystalů, ale opravdu mi to připomnělo mnoho extrakcí, které jsem udělal z MHRB.
Zkusím přidat trochu diethyl-etheru a uvidím, jestli budu mít lepší výsledky, a pokud ne, budu muset heptan odpařit..
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Je možné, že jsem to nechal příliš zahřát, protože jsem hloupě přidal všechen formaldehyd (pro každý přídavek) najednou, a abych byl spravedlivý, mohl jsem zpomalit i přidávání NaBH4.
Myslím, že teď, když mám všechno (otravně kromě vakuového exsikátoru), zkusím syntézu znovu.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
S přidáním formaldehydu se příliš nezahřívá. Chyba je dříve, jen jste nezačali dostatečně chladně. Pak také zajistěte, abyste velmi dobře promíchali a přidali borohydrid tak, abyste přidali prášek borohydridu, a ne jeho velké hrudky/kameny. Položte ho na papír na něco a štípejte do něj špachtlí, aby se dovnitř dostal jen prášek a míchání bylo silné. Jedinou chybou je, že před přidáním formaldehydu není dostatečně studený. Doporučuje se -20C. -10C až -5C je ještě v pořádku, pokud množství není velké. Výtěžnost 50% zaručena i při mizerném zpracování. Nezapomeňte odpařit co nejvíce methanolu před zahájením zpracování. Začínám si také myslet, že ethylacetát je pro přípravu lepší než DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Žlutooranžový načervenalý olej je dobrý. Ano, tenhle sajrajt se špatně rozpouští, použijte více heptanu a pak ho ochlaďte, není třeba ho odpařovat.
Není problém přidat všechen formaldehyd najednou. Stačí to udělat znovu, ihned extrahovat s použitím dalšího heptanu a myslím, že je to dobré.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Protože jste ji extrahovali z reakční směsi pomocí čeho? DCM? Chloroformu? Etylacetátu?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Z DCM vzniká po destilaci DCM olej trochu oranžový.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Je už někdo připraven natočit video?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
syntéza z https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new

Ahoj lidi, pár lidí zajímalo, jak RP vyrobil svůj syntetický DMT, takže tady to máte. Užijte si to!

Toto je pro reakci o hmotnosti 50 g, měřítko podle potřeby.

1) Rozpusťte 50 g tryptaminu v asi 1 l methanolu ve 2l baňce s kulatým dnem a míchejte, dokud se materiál nerozpustí. Lze použít horní míchadlo nebo míchací desku/štěrbinovou tyč. Horní míchadlo je lepší volbou, ale míchací deska s míchací tyčí funguje stejně dobře. Možná bude třeba chvíli sonikovat nebo míchat v závislosti na tom, jak jemný prášek váš tryptamin je.
2) Umístěte nálevku na vrchol 2l baňky s kulatým dnem a pomalu přidávejte 42 g kyanoborohydridu sodného pomocí špachtle za stálého míchání.
3) Umístěte baňku s kulatým dnem do koncentrované solné/ledové vodní lázně s velkým množstvím ledu (rozhodně nechcete, aby led předčasně roztál).
4) Pomalu přidejte 90 ml kyseliny octové (ledové). Buď přidávejte pomalu ručně, nebo umístěte nad přídavnou nálevku/separační trychtýř (s kroužkovou svorkou nebo jiným MacGyverovým udělátkem) pro přidávání. Přidání by mělo trvat asi 10 minut.
5) Nyní se ujistěte, že je vše v roztoku a roztok je studený, a opravdu dobře míchejte (nechcete mít horká místa), přidejte 65 ml methanolu k 65 ml 37% formaldehydu, promíchejte a pak po kapkách přidejte do míchajícího roztoku. Dbejte na to, abyste postupovali pomalu, pomalu, pomalu. Přidávání by mělo trvat minimálně hodinu. Rozhodně by se to mělo provádět pomocí adiční nálevky nebo oddělovací nálevky. Jsou levné a vyplatí se.
a. V tomto kroku se objeví nečistoty, pokud se věci nechladí a nekontrolují.
6) Během přidávání formaldehydu sledujte ledovou lázeň, a když v ní začne být více vody a méně ledu (se slušnou rezervou), vyměňte ji a znovu ji připravte. Je vhodné mít po ruce jen 4l láhev s nasyceným roztokem NaCl (voda+sůl, dokud na dně nesedí nerozpuštěná sůl). Vezměte si v místním obchodě s potravinami pár těch velkých solí Morton za 1 dolar za kus.
7) Po přidání veškerého formaldehydu pokračujte v míchání na ledové lázni ještě 1 hodinu, pak nechte reakci zahřát na pokojovou teplotu.
8)
Míchejte při pokojové teplotě po dobu 5 hodin.
9) Reakce bude dokončena, nyní je čas na rozpracování.
10) Pomocí rotovapu nebo nějakého odpařovacího zařízení typu MacGyver (musí být ve vakuu, při teplotě 40C nebo nižší, otáčení je fajn) odpařte asi 600-800 ml methanolu. Musíte mít cit pro tento krok, protože nechcete, aby se po přidání báze všechno vysráželo, jinak to potenciálně u*****e uzavírací kohout separační nálevky.
11) Připravte si 50% roztok uhličitanu draselného (ve vodě) a ochlaďte ho na ledové lázni. Pomalu jej přidávejte k roztoku v separační nálevce (2 l sep. nálevka). Pravděpodobně asi 200-400 ml. Přidejte 200-300 ml chloroformu (můžete použít dichlormethan, ale riskujete určitou cyklizaci). Použijte pH papír, abyste se ujistili, že je roztok zásaditý, pokud je stále kyselý nebo neutrální, přidejte další roztok uhličitanu draselného.
12) Protřepejte, ale dávejte pozor na nahromadění plynu, nezapomeňte odvádět plyn z oddělovací nálevky odvzdušněním. Přidejte trochu koncetrované slané vody (50 ml), abyste urychlili separaci.
13)Ponechte si spodní vrstvu organické vrstvy, chloroform (produkt), poté opět extrahujte vodnou (horní vrstvu) dalšími 200-300 ml chloroformu. Přidejte k dalšímu podílu chloroformu a ponechte stranou.
14)Znovu opakujte, celkem asi 1L chloroformového extraktu.
15)Spojte chloroformové extrakty a jednou je promyjte 200 ml koncentrovaného uhličitanu draselného (před přidáním ochlazeného na ledové lázni).
16) Nyní chloroformový extrakt 3x promyjte koncentrovaným roztokem slané vody.
17) Odpařujte chloroform tak dlouho, dokud se již nic neodpaří. V tomto kroku si dejte záležet, zahřejte vodní lázeň asi na 60 nebo 70, jakmile se vám podaří dosáhnout toho, že chloroform téměř nevychází, a nechte ho hodinu nebo dvě stát v plném vakuu.
18) Vyjměte baňku s kulatým dnem z rotovapu a nechte ji vychladnout na pokojovou teplotu.
19)V tomto kroku je jedna skvělá věc: světle jantarový olej můžete míchat asi 2-5 minut a najednou se změní v pevnou látku. Pokud ho necháte v klidu, bude pomalu krystalizovat sám, ale je zábavné do něj šťouchnout a sledovat, jak okamžitě celý zkrystalizuje.
20) Čištění: Existuje několik způsobů, jak materiál dále čistit, a to buď rekrystalizací, nebo sloupcovou chromatografií, případně obojím. Pokud máte přístup k HPLC, zkontrolujte čistotu svého materiálu a rozhodněte se, co chcete dělat zde.
21)To je vše, přátelé. Jděte si pro to!


Jakmile to zvládnete, můžete celou reakci od suroviny po produkt provést za přibližně 8 hodin, s 5 hodinami prostojů. Pokud máte HPLC, je to ještě rychlejší, protože můžete sledovat průběh...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobře, jsem zpátky, lidi. Omlouvám se, že jsem zmizel. Každý, kdo se mnou mluvil, ví, že procházím nějakým SAVAGE absťákem!!!
Dobře, takže jsem odhadl, že konečný žlutý olej je dobrý a jednou se mi podařilo zmrazit srážku některých krystalů z něj a dokonce vysušit re-x'd čirý olej, který jsem skončil na dně vysušený ve vakuovém exsikátoru jednou A je AKTIVNÍ! Haha
Zapomněl jsem, jak intenzivní může DMT být! Miluju to!
Každopádně to bylo řečeno - z bledého čirého oleje se stává bílý až žlutý a teď má jakoby červenou barvu nebo alespoň její části. Je to zvláštní.
Asi to znovu přeexportuju něčím jiným, možná prostým etanolem? nebo to zkusím dokonce jenom promýt studeným rozpouštědlem?
Jde o to, že když jsem to přexikoval z heptanu, tak když to přexikuju z heptanu, bude tam pořád ten samý sajrajt?
Proto přemýšlím o alkoholu...
Nebo jen pořádně vystříkat studeným heptanem?
Mám pocit, že to bylo TAK TĚŽKÉ, aby to ztuhlo, že si s tím nechci zahrávat!!!!

Myslím, že je možná potřeba A/B a defat.
Jednou jsem to zkoušel se 7% kyselinou octovou a jako defat jsem použil hexan, ale zdálo se, že defat toho moc neudělal.

im momentálně sleduju šikovnou reduktivní aminaci pro MiPT pomocí acetonu a formaldehydu a pak redukci NaBH4 podle DMT synthu a je to docela šikovný, jak to dělají, solí to rovnou z finální extrakce acetonem po defatování xylenem.
Myslím, že jsem si možná jen vybral špatné odmašťovací činidlo.....

Přijdu na to a nesmírně se toho učím!!!
Trochu mě rozptyluje, že jsem si koupil 40% směs nitrometanu a DCM, aby se to dalo oddělit pro použití jako jedno nebo druhé pro různé účely.
Nemůžu sehnat 100% nitrometan v místě, kde žiju, a z hlediska přepravy sem to nemůže být více než 40% nitrometanu, ale MŮŽU kontrolovat rozpouštědlo, ve kterém je rozpuštěn, a má naprostý smysl použít DCM!
Vím, že budu potřebovat víc, než mám momentálně objednáno, ale aspoň vím, že je to jen DCM a nitro-m. Zkoušel jsem oddělit to červené nitro palivo a fuj. Smrdí to a nejde to dobře oddělit.
Dostaneš tam HODNĚ 9% nitro/methanolu, ale nitro skoro vůbec, pokud vůbec, ale naštěstí jsem našel aspoň trochu lepší variantu!
Skončil jsem u 2,5-dimethoxybenzaldehydu, takže jo. Nechci s tím plýtvat!

Děkuji vám za všechny vaše připomínky - dostanu se tam. Vím, že teď nepotřebuji rotační odparku, ale DAM by to bylo hezké!!!

Můžu se zeptat, jestli má někdo membránové čerpadlo pro rotovap? Jak jsou hlučná ve srovnání s jednostupňovým rotačním lamelovým čerpadlem?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jo a mám zkušenosti s natáčením filmů.....

Chci to udělat, ale zároveň - chci, aby to bylo správné....ten materiál, který jsem dostal, jak jsem řekl, má v sobě všechny červené kousky, jak zestárl (v průběhu dnů, ne týdnů), také chci, aby to bylo přístupné - takže žádný rotovap nebo něco, co by krystalizovalo při pokojové teplotě...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Pokud jde o tento syntézu, vzhledem k tomu, že se kousky produktu zbarvují do červena, nemělo by smysl místo toho, aby se k němu rovnou přidával roztok KOH, přidat ho do 5-7% roztoku kyseliny octové - protonovat DMT, pak ho odmastit, no čímkoli, co funguje, případně xylenem (hexan mi nefungoval) a pak to separovat a POTOM přejít na bázi a extrahovat DCM?
Pak provést reextrakci z heptanu? Pak případně do mrazáku, vzhledem k tomu, že nemůžu dělat podtlak dlouho, protože je to hlučné!

Olej, který mi nakonec zůstane po reexu, je opravdu nepříjemný a tvoří většinu produktu.

Buď výše uvedené - NEBO bych to mohl přeexponovat něčím jiným, například alkoholem? Nevím, jen mi připadá, že se při "úpravě" moc nedělá, aby se zbavil nějakého svinstva, které mi DMT v průběhu dnů zčervená a trvá kurevsky dlouho, než ztuhne sliz, který se nechce "usadit" - musí existovat jednodušší způsob lol

Teď nejsem odborník chemik, ale dělám nějaké jednoduché principy lol

Taky mám spoustu tryptaminu, který buď spálím, nebo se mi to podaří, ale už žádné větší experimenty, dokud to teď v malém měřítku nevyřeším. Nemá to smysl... potřebuju zjistit, kolik přesně heptanu lidi říkají, když říkají MNOHO. Používám pravděpodobně 20-40x větší množství heptanu, než je množství oleje, ze kterého se dá rexovat.

Také mi není jasné, jestli olej s heptanem zahřívám za studena, nebo jestli vroucí heptan hodím na olej a pak začnu zahřívat a míchat v samostatné kádince?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Co je to defat? Není to žádný tuk, protože se nejedná o rostlinný extrakt. Nebo děláte reakci ve špinavém hrnci, kde zbylo trochu kuchyňského oleje?

Říkáte, že to zčervená, to je normální, když to necháte na vzduchu.

Extrahujete pomocí DCM a pak DCM co nejvíce odpaříte. Pak do té samé baňky přidáte poměrně dost nafty/heptanu, vše provedete za míchání, jak odpaření DCM, tak přidání rozpouštědla pro rekrystalizaci.

Teď je v horké naftě nějaký sajrajt, který se nechce rozpustit, ten buď přefiltrujte, nebo opatrně vylijte naftu, abyste tento sajrajt nevylili společně s kapalinou.

Až tuto hmotu vyextrahujete a dáte ji do sklenice, pak se mrazem vysráží veškerá látka a na dně zůstane nějaký žlutý nebo bílý olej, můžete použít hacku. Použitou naftu vylijte do čisté láhve. Vezměte si misku, nyní bez naphty, a nechte ji trochu zaschnout. Seškrábněte ji a přeneste vše do nové kádinky, tuto kádinku za stálého míchání zahřívejte, dokud nezačnete cítit dmt, většina zbylého rozpouštědla se za tu krátkou dobu odpaří. Tuto horkou kapalinu DMT můžete přelít do další skleněné nádoby, až vychladne, změní se na bílý až lehce nažloutlý vosk, který můžete po vychladnutí seškrábat a ostrým nožem z něj vyrobit jemný prášek.

Prášek zabalte do vzduchotěsného sáčku, aby nezčervenal.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobře, ano, to všechno dává smysl.
Tedy slyšel jsem, že se v přípravku z této reakce mluví o odtučňování - přišlo mi to divné, ale zároveň Hamilton obecně ví, o čem mluví - stejně jako jeho hosté.
Je to zvláštní - možná, že on (ten chemik samouk, se kterým byl rozhovor veden) neměl na mysli defatování a spletl si termín (byl to chemik samouk, ale podíval jsem se na syntézy, o kterých mluvil, a nebyl to žádný kecal).

Každopádně je to docela geniální hack, který by mě nenapadl! Takže ten čirý olej, který mi zbyl na dně, je prostě DMT se stopami heptanu, který z něj nemůžu dostat?

Taky jsem si uvědomil - proč to sakra dělám v tak masivně předimenzovaném RB, kde zbývá spousta místa na vzduch?... není to ideální, uvědomuju si.

Také jsem si NEUVĚDOMIL, že se to musí neustále míchat v podstatě od chvíle, kdy se extrahuje žlutý "sliz" s DCM - to mohlo mít vliv.

A ještě jedna věc - jsem opravdu rád, že jsi řekl naptha/heptan, protože heptan je u nás docela drahý (nevím, jestli je to proto, že jsem našel jen n-heptan, nebo jestli to na tom nic nemění), ale je tu spousta čerstvé, sušené napthy. Chápu, že to není totéž - nenechte se mýlit, nicméně je uklidňující vědět, že v případě nutnosti mohu použít i to.

Dobře, takže je na čem pracovat! Díky za tipy, vážně.

Syntéza MiPT byla neúspěšná - no, lépe řečeno, příprava byla neúspěšná, ale hloupě jsem se o to pokusil pozdě v noci, zatímco jsem neměl úplně jasné myšlení, ale zároveň jsem věděl, že mi dnes přijde instalatér haha.
Myslím, že zůstaneme u jedné věci najednou!

Potýká se NĚKDO DALŠÍ s takovými STUPIDNÍMI scénáři? To jsem asi jen já a moje špatné plánování a podělaný životospráva....
Nechápejte mě špatně, NIKDY bych NIKOMU nedovolila, aby viděl nějaký kus skla nebo cokoli, co nemůžu dát k mým malířským věcem, je to jen neustálé vyndávání, ukládání, vyndávání atd. atd. - brzy se budu stěhovat do většího bytu, takže možná budu mít i místo na věčnou laboratoř!
Každopádně to je jen takový náhled do hloupostí mého života! To je důvod, proč potřebuji DMT a další psychedelika, protože pokaždé, když jsem je vzal ze stolu s benzodiazepiny a opiáty, které jsou již mimo stůl, prostě to pro mě nefunguje.

Byl jsem v některých z nejdivočejších stažení přicházející z těchto benzos a část této cesty, kde jsem použil psychedelika vs část, kde jsem ne, je drasticky odlišná. Jde spíš o pocit, že mi připadá, že mi to nějak resetuje mozek - zejména delší tripy, zdá se, že mají mnohem delší afterglow, ale na DMT a světech, do kterých mě přenese, něco je...

Asi mi zbývá tak 450 g tryptaminu a budu pracovat v mnohem menším měřítku, dokud to lépe nezjistím... takže spousta času na zlepšení! lol

Vlastně jsem se vás chtěl zeptat na něco ohledně toho, kdy konzumujete n,n-DMT. Někdo mi říkal, aha, mně to kouření nepřijde tak skvělé a popisoval, jak sedí s otevřenýma očima.
Kdykoli kouřím DMT, špatné tripy byly, když jsem zapomněl zavřít oči a prostě nevidím nebo mám pocit, že vidím své ruce, jako by se měnily v kořeny, a je to hluboce znepokojující, ale zjistil jsem, že jakmile zavřu oči, je to mnohem méně matoucí a děsivé - pro nedostatek lepšího slova. Jen by mě zajímalo, jaké máte vy všichni zkušenosti!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Právě jsem si uvědomil, že jsem měl říct, že nevím, jak DMT voní ha
🤥
Vlastně to bylo něco, čeho jsem si u tryptaminu všiml jako prvního - je to podobný plastický zápach.
Smrdí a chutná 5-meo-t nebo 5-meo-DMT taky jako hovno? Iv kouřil 5-MEO-DMT ještě v době, kdy jsem měl prvního RC prodejce (který v podstatě prodával jen shulgins produkty) z Kanady, ale to bylo asi tak v roce 2005 nebo tak nějak? Moc si to nepamatuju - nepamatuju si, že by to bylo šíleně vizuální jako DMT, to je stoprocentní jistota. To bylo ještě předtím, než jsem věděl, že se to dá prostě extrahovat. lol
 
Top