• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Mrtvé kapky v Německu - jaké město?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.1%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.6%
  • Köln

    Votes: 11 21.2%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.7%
  • München

    Votes: 9 17.3%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.6%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.8%
  • Leipzig

    Votes: 1 1.9%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.8%
  • Essen

    Votes: 1 1.9%

  • Total voters
    52

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ahoj, komunito Breaking Bad

Pokud nevíte, co je to mrtvá kapka, přečtěte si zde: Mrtvé kapky

Zajímalo by mě, kde byste měli zájem o příjem mrtvých kapek pro všechny typy produktů. Anketa se týká spíše místa než výrobku.

Neváhejte zanechat svůj hlas v anketě, pokud zde vaše oblast/město není, můžete zanechat svůj názor v sekci komentářů

Zdravím,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Jak přesně je třeba jim rozumět? Jako čistou statistiku, nebo jako dohodu? Jinak by heisenbergovo dílo přišlo vniveč.:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jedna věc najednou :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
:) Jaja ok Můj koutek úplně chybí.....stačí se zamyslet, které město vezmeme.....Vím alespoň z "doslechu", že je tam také hodně klientely.....
Hannover/Brunswick
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vybral jsem si Kolín nad Rýnem, ale ideální by bylo celé Severní Porýní-Vestfálsko. Mnoho velkých měst je blízko sebe. Dobré infrastrukturní spojení autem, autobusem i vlakem. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
V Německu je spousta příležitostí, čím venkovštější, tím lepší - tady v mé oblasti je spousta objektů a míst, ze kterých si můžete vybrat.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Kde je pro vás venkov podobný, ale pak musí najít i kupce.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pocházím z okolí ddorfu, kde máme spoustu starých budov. Samozřejmě se musíte dostat z velkých měst a najdete spoustu starých statků a relativně nedotčené přírody. Ale myslím si, že když budete hledat dost důkladně a nebudete v centru Berlína, najdete spoustu míst, která jsou vhodná jako bezpečná kapka. Můžeš také použít mapu Urban Explorer, která ukazuje spoustu starých budov, bunkrů a podobně.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Musel jsem se také zamyslet nad geocachingem. Existuje nekonečné množství map s předem navrženými úkryty, a tedy obecně oblastí, které jsou vhodné pro schovávání!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Norimberk
Nechcete se zde proslavit a stát se *****rem. Pracujeme v tichosti a ve tmě. Nepotřebujeme pozornost ani fanoušky, počítají se jen eura. Proto odsud žádní rappeři nepocházejí haha, všichni jsou stále úspěšně začleněni do systému. Yalla sem posílá mrtvýho Dropa, protože jsme nebyli k dispozici pro výběr.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Možná tomu nebudete věřit, ale Norimberk má velmi rozsáhlou drogovou scénu. Můžete si zde vydělat spoustu peněz. Podle mého názoru zejména s opiáty a mrtvými kapkami.
Mluvil jsem s mnoha narkomany a většina z nich by si objednala, ale pošta je příliš nepředvídatelná. Když se to zpozdí o několik dní a všechny peníze jsou v zásilce, tak je to na nic. Proto to většina lidí nedělá.
Kdyby ale mohli dostat zásoby okamžitě z výdejny, vypadalo by to úplně jinak. Dokonce lépe než u prodejce, který ne vždy má čas.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
Na poloostrově Severního moře Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den, otázka ve Španělsku, chcete také dělat mrtvé kapky? Mám zájem
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - bez konce poptávky
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jako první mě napadl také Berlín, ale myslím, že konkurence taxíků je tam příliš velká a pro zákazníky jednodušší. Úplně stejně je to například v Kolíně nad Rýnem. Nemusíte ani minutu hledat na Telegramu a máte dvacet lidí, kteří vám to za hotové přivezou přímo až domů.
 

Hanso

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jsem tu nový... Myslím, že by bylo velmi skvělé, kdyby se tyto mrtvé kapky rozšířily.

Nejlepší by bylo dát osobě X peníze offline za údaje GPS!

Já už bych si toho touto metodou koupil tolik. S online platbou mám problémy kvůli pečovateli. A problémy s poštou, protože se na to pečovatel dívá.
 
Top