• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Mephedrone Sale Dead Drop Frankfurt am Main Mrtvé kapky ve Frankfurtu!

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
128
Points
33
Deals
143

💦💧BioHackers

21192.jpg
Naše firma se specializuje výhradně na mrtvé kapky. Dnes oznamujeme otevření naší pobočky ve Frankfurtu. Na oslavu této události rozdáváme 10 mrtvých kapek s 2 g čistého mefedronu (pokud bude více zájemců, rozdáme jich více).

Chcete-li získat vzorek zdarma, musíte být buď rezidentem BB, nebo členem BB. Také musíte bydlet ve Frankfortu.

Pokud nejste rezidentem BB ani členem fóra, ale žijete ve Frankfortu a chcete náš produkt vyzkoušet, zaplatíte 40 dolarů a my vám je vrátíme poté, co napíšete podrobnou recenzi o tom, jak jste produkt obdrželi, jak jste ho používali a jak jste se po něm cítili. Recenze musí obsahovat obrázek výrobku a velmi podrobný popis celého procesu.

Důležité: Mrtvé schránky jsou nejrychlejším způsobem doručení zboží kupujícímu! Proto vás žádáme, abyste si výrobek vyzvedli a zanechali zpětnou vazbu do 1 dne! Pokud vzorek obdržíte a přestanete nás kontaktovat, budete zatraceni a shoříte v pekle. Žádáme vás pouze o to, abyste zanechali zpětnou vazbu!

S pozdravem, tým BioHackers!
Obchod Dead Drop
Zobrazit položku 769
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Dostal jsem vzorek velmi pěkné mefedron ! jsem byl zpožděn, ale vše fungovalo dobře bylo snadné najít, ale dobře skryté ! velmi rychle a skvělé customer sevice aswell ! mám svého muže pro budoucnost mohu jen doporučit ! 5/5 ve všech bodech !
 
Top