D-amfetamin z fenylpropanolaminu/katinu pomocí redukce lithným kovem modifikované břízy shake and bake. D-metamfetamin z efedrinu.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Efedrin můžete použít k výrobě D-metamfetaminu. Nebo fenylpropanolamin či katin k výrobě D-amfetaminu.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
To by mělo znít bezvodý čpavek.
Nikoli hydroxid. voda je při této reakci nebezpečná.
Také,
Pokud je výchozí efedrin racemický, bude racemický i konečný výsledek. musí to být l efedrin.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Jejda. je to protřepat a upéct. moje chyba.
Zmátl jsem se a myslel jsem, že mluvíte o modifikované bříze začínající bezvodým amoniakem a lithiem. v tomto se vytváří in situ. pokračujte dál
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Byl jsem o jeden okres dál a většina kuchařů používala jen bezvodý čpavek. poté, co nám k němu vzali přístup, jsme si ho vyráběli sami.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Zdravím všechny,

Znamená to, že produkt podobný bílému prášku, který jsme dostali na konci celého procesu, byl konečný produkt? A, že nepotřebuje žádné další zpracování nebo cokoli jiného, že je to ten samý "led, krystalický pervitin", který se prodává na ulici? Pokud ano, proč to bylo ve formě prášku, a ne ve formě krystalů, jak to obvykle vídáme? A jak ho můžeme vykrystalizovat?

Také ve většině videí vidím, že na konci procesu nazývají svůj konečný produkt ( ten samý práškovitý produkt) metamfetamin hydrochlorid a ne ONLy Metamfetamin? Proč tomu tak je, u ledu nebo krystalického pervitinu většinou víme, že je to jen metamfetamin, ale ve skutečnosti je to hydrochlorid metamfetaminu a slovo hydrochlorid se prostě neuvádí, ale je tam vždy jako zamlčené slovo? Nebo se hydrochlorid, který dostaneme na konci, extrahuje jiným procesem, aby se vyčistil konečný produkt, který je pak JEN metamfetamin (led, krystalický pervitin)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, téměř každé léčivo je ve své základní formě olejem, takže když někdo mluví o konečném produktu v prášku nebo velkých krystalech, odkazuje na jeho formu soli, u pervitinu je to téměř výhradně hydrochloridová sůl.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Děkuji vám za to!

Mám ještě jednu otázku, Takže konečný produkt, který dostaneme na konci tohoto postupu, což je Methamphetamine HCl, je ve formě prášku. Ale skutečný produkt, který vidíme na ulicích, je ve formě krystalů. Musíme ten samý prášek rozpustit v nějaké kapalině a musíme ho rekrystalizovat, abychom získali velké krystaly? Pokud ano, jak to uděláme? A jaká rozpouštědla použijeme? Můžete prosím uvést některé klíčové body tohoto procesu rekrystalizace?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Když byl pervitin ve volné formě vysrážen ve formě soli v roztoku uhlovodíku - "PRETY SNOW" -, jedná se o tzv. korkovou formu drogy.
Led byl promyt a přečištěn a vykrystalizován do podoby, v jaké je, pomocí acetonu a alkoholu nebo vody.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Také jsem tehdy vařil pervitin, ne byl chemik. Dával jsem pozor, abych ho důkladně vysušil, ale prodával jsem ho přímo z filtru bez překrystalizování. konzistence závisela na tom, čím se tahal. toluen a xylen dávaly bílý nadýchaný prášek. Palivo Coleman dávalo bílý krystalický produkt. 111 triklorethan a další chlorovaná rozpouštědla dávaly nazelenalý krystal, někdy velký. ether.....
Zatraceně. Nepamatuji si, co dával éter. je to už dvacet nebo více let.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Stále ještě nejsem chemik. Jsem teď jen vysloužilý vařič pervitinu, který se rád učí.
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Vím, že je to možná hloupá otázka, ale mohl by u teoreticky také použít síran amonný místo dusičnanu amonného? Jediné rozdíly, které jsem našel, jsou, že síran není výbušný jako dusičnan a že stejné množství síranu by způsobilo, že by byl roztok kyselejší než stejné množství dusičnanu (takže bych ho použil méně).
Nejsem chemik a vím, že molekulární struktura je jiná. Jen se ptám, jestli by to také mohlo fungovat, protože dusičnan amonný se u nás shání velmi těžko, ale síran amonný ne. Zdravím
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ano, můžete použít zhruba jakoukoli amonnou sůl (pokud vím) - já sám jsem použil pouze dusičnan, protože ho stále nacházím ve studených obalech. Dochází mi, i když mám ještě asi 6 vařičů.
Jaký výrobek používáte na síran amonný? Nebo jak ho získáváte, jestli se mohu zeptat?
Díky.
 
Top