Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, viděl jsem tuto syntézu na internetu, chybí tam mnoho informací, ale nezdá se, že by bylo obtížné získat sukcinaldehyd a kyselinu acetonedikarboxylovou.

Chybí informace, ale opravdu by se vyplatilo syntetizovat kokain bez kokainu?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Vzhledem k ceně kokainu se mi zdá, že by to mohlo být životaschopné.
Co nevím, je, jak by se dala esterifikovat kyselá skupina z
acetonedicarboxylové kyseliny, aniž by byla esterifikována druhá skupina kyseliny.

Doufám, že s pomocí všech odborníků na fóru někomu pomůžu.
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
V průběhu let se o tom mluví ad anuse a celkový konsensus je, že člověk by na tom mohl potenciálně vydělat, ale ne nadměrně. Pravdou je, že byste pravděpodobně vydělat nemohli. Dno trhu je pryč. Kokain je dnes levnější a čistší než v roce 1985. Hodně. Když si pak spočítáte úrokovou míru, zjistíte, že kokain není prvotřídní drahá droga jako v dávných dobách. Kokain je střední třída. Nedávno jsem si udělal pár výpočtů. Řekl jsem si: " Když jsem byl mladý, sotva dost starý na to, abych mohl pít, stál kokain tam, kde jsem byl, 100 dolarů za gram. Píše se rok 1999. Rychle se přesuňme do roku 2024. Minulý měsíc jsem si koupil unci kokainu za 700 dolarů. 25 dolarů za gram. To je levné. Řekněme, že jsem zaplatil dvakrát tolik a gram stál 50 dolarů. To je polovina ceny z roku 1999. Nyní zvažte inflaci, zeptal se Google, jakou hodnotu měl dolar z roku 1999 v roce 2024. $1.75. Takže ten gram z roku 1999 za 100 dolarů je v roce 2024 za 175 dolarů. Skutečná cena je 50 dolarů
Méně než 1/3 ceny z roku 1999.
Ale já jsem cenu zdvojnásobil, takže ve skutečnosti je to
méně než 1/6 ceny z roku 1999
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
V místě, kde se nacházím, není kokain prakticky nikdy čistý, pokud si koupíte kilogram kokainu, zjistíte, že se dováží řezaný z Jižní Ameriky a přijde na 70/80 % v ceně 28 000-30 000 eur. Nevím, jak je to možné, když vezmu v úvahu, že 1 kg kyseliny jantarové stojí 100. € za kg a kyselina citronová stojí kolem 10 € za kg, myslím, že je tam docela velká marže. Já to asi nedokážu, ale myslím, že někdo znalý na tom může vydělat dost peněz.

Bylo by dobré, kdyby někdo vysvětlil kompletní syntézu pro toho, kdo ji potřebuje, a myslím, že to mohou udělat pouze odborníci na tomto fóru.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Pro kokain existuje nejméně 1/2 tuctu různých syntéz. Existují fenyltropany a další analogy kokainu, které jsou mnohem jednodušší, pak jsou tu věci jako WIN a WF série, substituované analogy kokainu, které byly vyrobeny z kokainu jako troparil, přičemž některé jsou až 60x silnější. To jsou důvody, proč syntetizovaný kokainenení tak populární, jak by si člověk myslel. Za stejné peníze byste mohli vyrobit něco mnohem účinnějšího.
Prozradím vám tajemství. TAJEMSTVÍ SE JMENUJE 2-Cmt. 2-karbomethoxytropinon. Číňané vám ho prodají za 10 dolarů za gram.

A jako poslední nápovědu vám říkám, prosím, používejte vyhledávač.
 
Top