Nejlevnější / nejvýhodnější DOBRÝ KATHINON? (v malém měřítku)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
V mém okolí dostáváme dobrý metamfetamin za poměrně nízkou cenu, ale v poslední době místní kvalita klesá a velcí fajnšmekři z toho nejsou nadšení. Naučila jsem se veškerou potřebnou chemii a r3alizovala jsem, že je to snadná věc, kterou lze využít, i když jde jen o malou oblast, jako je několik hotspotů pro tweakery.
Může mi tedy někdo pomoci zjistit, jaký je nejlevnější katinon na syntézu v malém až středním měřítku? Upozorňuji, že jsem v USA a samozřejmě bych preferoval neplánované chemikálie.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC je vše, co potřebujete. Žádné legály v současné době nestojí za námahu
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nemyslel jsem u plánované chemikálie jako rcs, moje chyba. Myslel jsem neplánované prekurzory. Také nevím, jestli by tu fungovala 4mmc. Myslím, že každý je závislý na jehle a dýmce, dokonce i já, takže pokud by nemohli kouřit ani já, myslím, že by to bylo prostě zbytečné.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Každopádně 4-MMC při slamování. Je ještě euforičtější a návykovější než cokoli jiného.
Pokud vaši klienti hledají povzbuzující typ opojení, je to právě tento.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
A jak dlouho přesně trvá slamming? Myslím, že jste nikdy neviděli tvrdé uživatele pervitinu. Lidé si tu šlehají několikrát denně, ale stále počítají s tím, že si mezi tím budou moci zapálit, aby flám pokračoval.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Ne, Pyrotechnika je to nejvíc euforické, co tam je. Bod "návykový" je diskutabilní, protože mají poměrně dost vedlejších účinků.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobře,
Lidé, kteří celý den šlukují pervitin a kouří, nehledají krátkodobý kat...
Měli byste se podívat na MDPV, A-PVP a další podobné chemikálie, možná.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Myslel jsem, že MDPV a podobné látky jsou kathy, nebo se mýlím? Také jen nevím, jestli je dost výhodné je prodávat... ani nevím, za jakou částku je prodávat tak jako tak. Vím, že je to mnohem dál, pokud je to hra, ale i tak je to důležitá část.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kámo, jestli budeš mít praky, pyro jsou ur nejlepší sázka, nutkavé jako peklo, docela vzácné, takže ceny jsou v podstatě jakékoliv. Trik je však ve vytvoření poptávky, což není snadné, když všichni chtějí led a ty nabízíš něco, co po vykouření páchne spermatem. Když se přes to přenesete, budete vídat stejné klienty několikrát denně.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Odkud k čertu máte pyro, které smrdí jako sperma?
To je směšné, vůbec nesmrdí. Žádný z nich.
Někdy smrdí, když se spálí, ale to je nechtěná toxická chemikálie, která zůstala po syntéze. Pyrosy samy o sobě dokonce ani nesmrdí, když se spálí.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php je mnohem lepší chuti a vůně, ale je to naprosto vstupenka 100 krát lepší než nejlepší metamfetamin, který jsem kdy měl mohu získat každou složku přes noc a domácí (USA stejně ) trh může těžko vybudovat, ale i nejtvrdší jádro Crack head prodá své maminky boty po jednom ochutnání se to prodává samo, jen jim musíš dát ochutnat, protože nikde jinde to nedostaneš, určuješ cenu nabídku a poptávku.
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedron nebo 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Záleží na tom, co chcete:
1. Příjemný krátký euforický nával a téměř žádný vedlejší účinek: Alpha-PiHP
2. Pozdě přicházející stimulační nával a více vedlejších účinků: .
3. Těžký euforický nával, jaký ve vesmíru ještě nebyl, a strašné vedlejší účinky, jako že vás hodiny bolí záda: Alfa-PVP

Pozoruhodný prostředek: MDPV jsem nikdy neměl, ale říká se, že je to nejtvrdší droga, jaká kdy existovala. Tak dobře. A-PCYP má taky dobrý rush, ale později opravdu divný high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Pokud se snažíte doplnit stimulaci pervitinem, možná byste se měli podívat na řadu chemikálií methyl aminorex nebo pyrovelarofenony. a-pvp vyfoukne pervitin na stimulaci. Přiměje vás jíst klukům do obličeje.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Je to pravda. Smutná pravda a ještě horší:
Flakka (alfa-pvp) vás nutí jíst obličeje pár.
Krokodil (Desomorfin) způsobí, že se z vás stane nemocný krokodýl se zeleným od*****ým masem.
Pokud si vezmete obojího hodně, jste Rusové.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Nutí vás jíst něčí obličej? Když jsem to zkoušel naposledy, asi před dvěma lety, nechtěl jsem jíst ani jídlo. Znáte drogu zvanou etanol? Nutí normální lidi vraždit své přátele a oni pak ani nevěděli, proč to udělali! Šílená droga, člověče. Jsem rád, že jsem nikoho nezavraždil. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Došlo k určitým nejasnostem ohledně 2 různých chemických látek, jejichž názvy jsou prakticky totožné. Zdá se, že příspěvky byly smazány, ale přesto o tom chci mluvit. Tato stránka
5GFySolkuw
je cas# 33809-96-0. 4-Methyl-1-fenylpentan-1-on
2-bromo-4-methylpentanofenon. Může to být prekurzor a-pvp.
Dále je zde
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bromo-4-methylpropriofenon. Prekurzor 4-mmc.
Je snadné pochopit, jak by člověk mohl špatně pochopit, o které chemické látce mluvíme.
1. Bromo-valerofenon .
2. 2-bromo-4- methylpropriofenon
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 je údajně prekurzorem alfa-pihp.
Strukturně se jedná o analog pro dobře známý a snadno dostupný CAS 49851-31-2 jako prekurzor alfa-pvp.
Nikdo to však zatím nepotvrdil, a protože CAS 33809-96-0 je opravdu nemožné získat, skutečná syntéza se může lišit. Bylo by velmi zajímavé vědět jak.
Možná by mohli pomoci odborníci na chemii?
Děkuji za upřesnění.
Máte samozřejmě pravdu s tím zmatkem kvůli prakticky totožným názvům. O temném módu jsem nevěděl :)

Ale: Proč byly příspěvky smazány?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Někdo (ten, kdo zveřejnil první cas#) vypadal dost naštvaně, že jsem řekl, že se nezdá být platným #. Při vyhledávání jsem pro něj našel 0 nálezů, což jsem mylně považoval za důkaz, že neexistuje. V USA neexistuje, ale dal odkaz na některé čínské chemické společnosti, které ho vyrábějí. Pokud si dobře vzpomínám, je to hexanofenon, takže má dlouhý postranní řetězec, 6 uhlíků. Bylo důkladně prokázáno, že SAR/QSAR pro fenyletylaminy vykazuje vrcholy aktivity na 3-4 uhlících postranního řetězce, takže by jich musel několik ztratit. Nejsem chemik, ale hraji si na něj v kuchyni a vím, jak odstranit 1 uhlík najednou a jak odstranit všechny najednou. Pravděpodobně existuje způsob, jak odstranit přesně 3, vlastně jsem se nedíval. Mám tu asi 3,5 gramu nějakých pilulek, které jsou [ kurva, zapomněl jsem, ale je to fenyl] benzoát s postranním řetězcem 26 uhlíků, se kterými bych chtěl něco udělat, kdyby někdo věděl jak. Edit; duh, je to benzonotát, lék proti kašli.
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top