• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine obchodní návrh

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj jsem členem řekněme skupiny lidí, kteří rádi vydělávají peníze, nebo-li tvůj lil street savvy, pak jsem lidi a pokud máš čistý DEXTROMetamfetamin, pak máš to, co chci já, a já zase mám nějaké věci, které chceš možná i potřebuješ zase já jsem se procházel tmou od hedvábné stezky a nikdy jsem nic nekoupil málokdy jsem měl dost volných osobních peněz, a když už, tak jsem nechtěl brát riskovat, že je promrhám na naděje a sny, ale jediné, co potřebuju, je, aby mi někdo dokázal, že má čistý metamfetamin a jeho dobrou zásobu, abych vám mohl dát město plné zákazníků, kteří nemají ponětí, co je dark net, pokud ano, neumějí ho používat nebo pochopitelně stojí opodál nebo nemají čas nebo peníze, které by investovali do zjišťování, co je co, jako člen skupiny vám mohu v podstatě dát skupinu 9f lidí která se postará o všechny boots on the ground kraviny a nikdy by se tě to netýkalo ani bys nemusel znát jejich jméno dokonce bys jednal s jedním člověkem kterej nemusí bejt vždycky ten samej člověk sračky se stávaj taky nejsou tvůj problém BTW ale jejich cíle a nápady jsou vždycky stejný stačí mi dost sraček který jsem sehnal z dark netu předložit jim podobnej návrh a nikdy nebudeš potřebovat jinej zákazník nikdy nedojdou adresy někdo jde rogue by měl někdo zodpovídat a nikde se schovat, kdyby to udělal to není neslýchané trochu by to nikdy ovlivnit vás někdo zájem prosím dm mě jsem to dělal jeden najednou, ale lidé kecy a to bylo příliš mnoho času jen DM je to velmi velmi malá investice idk gram nebo 2, pokud je to nutné v něčem, co by mohlo být vaše důchodový plán jen říkám.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Udeřte na mě, pokud jste ještě někde poblíž a jste skuteční
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Je to jedna z mých nejoblíbenějších léků
 
Top