Question BMK CAS 718-08-01 převod na P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Zkoušel někdo tuto novou sůl BMK a jakou cestu převodu na P2P použil? V podstatě je to teď všude, každá nová reklama na bmk, kterou vidím, používá tento CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nikdo nereagoval, takže váš příspěvek doplním tímto. Jak to děláte? Já bych na to asi přišel za den, ale chemik by se na to podíval a věděl by to okamžitě. Musíte ztratit 2 uhlíky 2 oxygeny nahradit 2 dvojné vazby a vyměnit O za amin.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ETYLESTER KYSELINY 3-OXO-4-FENYLMÁSELNÉ

Zmýdelnit bází a poté dekarboxylovat kyselinu? Vypadá to, že se doporučuje identický postup jako u staré PMK.

Na vašem obrázku ukazujete kouzelnou přeměnu BMK na amfetamin, která neexistuje. Nejprve vyrobíte P2P a pak amin. Minimálně dva kroky.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jo, nejsem chemik, ale viděl bych, že se tam určitě nedá dostat v 1 kroku, to by byla sakra řetězová reakce. Hele, ale podívej se, co se stalo, já jsem zveřejnil pár nákresů a hned jsi přišel ty a strčil jsi tam pár dílků skládačky. Mluvím za mnohé z nás, když řeknu, že si vážíme tvých komentářů a postřehů. 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzylmethylketon) je stejná sloučenina jako P2P (1-fenyl-2-propanon), jen se liší názvy.

Také se jedná o P2P -> derivát formylu -> amin, nikoliv přímo amin.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Děláte si legraci, že?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Jedná se o bezbarvý až světle žlutý olej. Pokud to, co jste dostali, je pevná látka, nejedná se o původní sloučeninu. Je možné, že je již zmýdelněná. Dejte trochu do vody a zkontrolujte ph. Pokud je modrý na lakmusový papírek, pak je to přesně tohle a můžete ho hodit do hodně studené vody a rovnou přidat kyselinu (jakoukoli minerální, fosforečnou, HCl...) až do ph = 1 a pak pomalu zahřívat, dokud se neobjeví bublinky (odštěpení CO2, dekarboxylace) a držet při této teplotě, dokud už žádné bublinky nebudou, hotovo. Míchání míchání míchání. Důležité.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Takže si myslíte, že to může tvořit sůl s naoh jako glycidáty a pak hydrolizovat kyselinou, myslím, že přímá hydrolizace bude fungovat ? Čekám, až dostanu vzorek tohoto výrobku, vyzkouším co nejdříve.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Vtipné je, že ani zde, ani u derivátů kyseliny glycidové nejde o hydrolýzu. Máme tu saponifikaci, což je deesterifikace kyseliny, která se v tomto procesu kryje na svou sůl, a ano, vy geniální kyseliny tvoří soli se zásadami, a tak ji bude tvořit i kyselina butuanová se sodíkem! Máme dekrboxylaci, řekněme destrukci organické kyseliny, a u glycidů dochází k opětovnému uspořádání epoxidu. Ale naprosto nikde nedochází k hydrolýze.
Ale v Číně už jsou tyto věci nelegální a brzy zmizí.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tato látka není zakázána CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Jo, nepoužil jsem pravé slovo, protože postup, jak jsi ho popsal, je tak hloupě přímočarý xd a 718 je nový a mám jiné informace, jsi si jistý, že musí být před dekarboxylací zreagován s naoh ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Není zakázáno v Číně, je to všude, a to další CAS 10250-27-8 obě jsou nyní všude.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
V těchto dnech se chystám objednat kg a aktualizovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jo, nejsem chemik, ale viděl bych, že se tam určitě nedá dostat v 1 kroku, to by byla sakra řetězová reakce. Hele, ale podívej se, co se stalo, já jsem zveřejnil pár nákresů a hned jsi přišel ty a strčil jsi tam pár dílků skládačky. Mluvím za mnohé z nás, když řeknu, že si vážíme tvých komentářů a postřehů 😘 ( můj milostný dopis @OrgUnikum).
 
Top